Laptop

Shfaqur 1 deri 31 nga 31 (1 Faqe)
LAPTOP ASUS F552LD-SX221H (i7)
-26%

LAPTOP ASUS F552LD-SX221H (i7)

69,900Lekë

94,900Lekë

EksTaksë: 69,900Lekë

Një "mjet" i besueshëm dhe i dobishëm në çdo aspekt të jetës së përditshme të përdoruesit kërkues, Asus F552LD-SX221H është një kompjuter portativ që falë karakteristikave të tij të përsosura teknike,..

LAPTOP ASUS NB N705FD-GC048 i7-8565U (SAFA0068)
-15%

LAPTOP ASUS NB N705FD-GC048 i7-8565U (SAFA0068)

118,900Lekë

139,900Lekë

EksTaksë: 118,900Lekë

ASUS  është një laptop i hollë dhe i lehtë me performancë të lartë që mundësohet nga një procesor Intel® Core. Përmban një ekran Full HD me gamë ngjyrash 100% sRGB, grafikë me cilësi të lart..

LAPTOP ASUS NB N705UD-GC215 i7-8550U (SAFA0066)
-15%

LAPTOP ASUS NB N705UD-GC215 i7-8550U (SAFA0066)

118,900Lekë

139,900Lekë

EksTaksë: 118,900Lekë

ASUS  është një laptop i hollë dhe i lehtë me performancë të lartë që mundësohet nga një procesor Intel® Core. Përmban një ekran Full HD me gamë ngjyrash 100% sRGB, grafikë me cilësi të lartë NVI..

LAPTOP ASUS NB X512UA-EJ104 INTEL CORE i5-8250U (S...
-13%

LAPTOP ASUS NB X512UA-EJ104 INTEL CORE i5-8250U (S...

76,900Lekë

88,900Lekë

EksTaksë: 76,900Lekë

Pavarësisht nëse jeni në punë ose në lojë, ASUS  është laptopi kompakt që ju zhyt në çdo gjë që keni vendosur të bëni. Transparenca Argjendi ofron një pamje të hijshme dhe të sofistikuar.Not..

LAPTOP ASUS NB ZENBOOK UX433FN-A5365C i5-8265U (SA...
-19%

LAPTOP ASUS NB ZENBOOK UX433FN-A5365C i5-8265U (SA...

96,900Lekë

119,900Lekë

EksTaksë: 96,900Lekë

Krijimtaria. Stili Risi. Këto janë cilësitë që përcaktojnë zenbook-in e ri elegant. Gjithçka në këtë kryevepër qe është krijuar për t'ju dhënë lirinë për të zbuluar fuqinë tuaj krijuese, përfshir..

LAPTOP ASUS X540LA-XX112D (i5)
-22%

LAPTOP ASUS X540LA-XX112D (i5)

62,900Lekë

80,900Lekë

EksTaksë: 62,900Lekë

Asus Notebook X540LA-XX112D, LED 15,6 inç, procesor Intel Core i5, 4 GB RAM, 500 GB Hard Disk, S-Multi DL, FreeDosProcesori Intel Core i54 GB RAM500 GB hapësirë ​​ruajtëseDizajn klasik dhe i përjetshë..

LAPTOP ASUS X556UA-XO607T (i5)
-16%

LAPTOP ASUS X556UA-XO607T (i5)

62,900Lekë

74,900Lekë

EksTaksë: 62,900Lekë

Seritë X AsusNgjyrat shprehëse.  Projektuar për informatikë dhe aktivitete argëtuese të përditshme, seria e hijshme ASUS X përmban një shasi me një fund metalik të lëmuar.Bateri polimeri &nb..

LAPTOP DELL NB G3 17 3779 INTEL CORE i7-7700HQ (SA...

189,900Lekë

EksTaksë: 189,900Lekë

Laptopi i lojërave të Dell janë të dizajnuar me nevojat specifike, kërkuese të audiencës së lojrave. Nga procesorët e fundit te kartat e fuqishme grafike diskrete, ato e bëjnë çdo përvojë më intensive..

LAPTOP DELL NB INSPIRON 15 3000 3584 INTEL CORE i3...

56,900Lekë

EksTaksë: 56,900Lekë

Dukeni mirë gjatë lëvizjes: Ky laptop portativ është i lehtë për tu mbajtur me vete kudo, ndërsa pjesa e jashtme e hijshme e bën atë një aksesor tërheqës.Shfrytëzojeni sa më mirë çdo ditë Proceso..

LAPTOP DELL NB INSPIRON 3580 INTEL CORE i7

98,900Lekë

EksTaksë: 98,900Lekë

Domosdoshmeri ne perditshmerine tuajLaptop 15 inç që plotëson të gjitha nevojat tuaja të përditshme. Dhe duket bukur duke e bërë këtë!  Posedon procesorë Intel® dhe një sërë portesh.Sistemi opera..

LAPTOP DELL NB INSPIRON 3593 INTEL CORE i7-1065G7 ...

114,999Lekë

EksTaksë: 114,999Lekë

KARTE GRAFIKE INTEL IRIS PLUS GRAPHICS SSD 512 GB WEB CAMER HD 720p MARKA DELL MODELI ..

LAPTOP DELL NB INSPIRON 5570 INTEL CORE i5
-6%

LAPTOP DELL NB INSPIRON 5570 INTEL CORE i5

79,990Lekë

84,900Lekë

EksTaksë: 79,990Lekë

Laptop 15,6 "që ofron një përvojë të jashtëzakonshme shikimi.Memoria: 4 -16 GB, DDR4, 2400 MHz; deri në 16 GBSistemi operativ  Windows 10 HomeQartësia në ekran: Kënaquni me detajet..

LAPTOP DELL NB INSPIRON 7000 7567 INTEL CORE i7-77...
-19%

LAPTOP DELL NB INSPIRON 7000 7567 INTEL CORE i7-77...

161,900Lekë

199,990Lekë

EksTaksë: 161,900Lekë

Dell ka pajisur serinë  Inspiron 15 me një kartë grafike më të fuqishme Nvidia Pascal dhe CPU-të më të fundit Kaby Lake. Ky kombinim duhet gjithashtu të sigurojë një paketë lojërash të kënaqshme...

LAPTOP DELL NB INSPIRON 7000 7577 INTEL CORE i7-77...
-10%

LAPTOP DELL NB INSPIRON 7000 7577 INTEL CORE i7-77...

224,900Lekë

249,900Lekë

EksTaksë: 224,900Lekë

KARTE GRAFIKE NVIDIA GEFORCE GTX 1060 SSD 512 GB WEB CAMER PO MARKA DELL MODELI ..

LAPTOP DELL PC AIO INSPIRON 3264 INTEL CORE i3-710...
-15%

LAPTOP DELL PC AIO INSPIRON 3264 INTEL CORE i3-710...

84,900Lekë

99,900Lekë

EksTaksë: 84,900Lekë

Informatizimi i përditshëm sapo u bë më i lehtë me forcën e kombinuar dhe stilin unik të PC-së desktop Dell Inspiron 3264 21.5 "FHD. Gëzoni besueshmërinë e vërtetë me një Desktop të thjeshtë, por..

LAPTOP DENVER NBW-10004N
-19%

LAPTOP DENVER NBW-10004N

20,990Lekë

25,900Lekë

EksTaksë: 20,990Lekë

Denver NBW-10004N është një laptop 10.1 "me 32 GB hapësirë ​​ruajtëse dhe aftësinë për tu zgjeruar më tej me karta memorie. Për t'ju lejuar të bëni shumë detyra në të njëjtën kohë, është i pajisur me ..

LAPTOP HP 250 G5 W4N25EA (i5)

66,990Lekë

EksTaksë: 66,990Lekë

Prodhuesi HpLloji i procesorit Core i5LAPTOP HP ju ofron performance profesionale. Qëndroni të lidhur me PC Notebook PC duke bere punë me teknologjinë Intel, mjetet thelbësore të bashkëpunimit dhe Win..

LAPTOP HP NB 15-DB1002NIA AMD RYZEN 5 3500U (SACA0...
-9%

LAPTOP HP NB 15-DB1002NIA AMD RYZEN 5 3500U (SACA0...

58,900Lekë

64,990Lekë

EksTaksë: 58,900Lekë

Ekran 15.6" Full HD (1920 x 1080) Procesor AMD Ryzen™ 5 3500U (2.1 GHz - 3.7 GHz, 4 MB)Memorja RAM 8 GB DDR4-2400 SDRAM (onboard)Hard Disk 256 GB PCIe® NVMe™ M.2 SSDKartë Grafike AMD Radeon ..

LAPTOP HP NB 15S-FQ1008NIA INTEL CORE i5-1035G1 (S...
-16%

LAPTOP HP NB 15S-FQ1008NIA INTEL CORE i5-1035G1 (S...

67,900Lekë

80,990Lekë

EksTaksë: 67,900Lekë

Qëndroni të lidhur me atë që ka më shumë rëndësi me jetëgjatësinë e gjatë të baterisë dhe dizajnin e hollë dhe të lëvizshëm. I ndërtuar për t'ju mbajtur produktiv dhe të argëtuar nga kudo, laptopi dia..

LAPTOP HP NB 15S-FQ1009NIA INTEL CORE i3-1005G1 (S...

58,990Lekë

EksTaksë: 58,990Lekë

LAPTOP HP NB 15S-FQ1009NIA INTEL CORE i3-1005G1 ,SACA1460Qëndroni të lidhur me atë që ka më shumë rëndësi me jetëgjatësinë e baterisë dhe dizajnin e hollë dhe të lëvizshëm. I ndërtuar për t'ju mb..

LAPTOP HP NB 250 G7 INTEL CORE i3-1005G1 (SACD9620...
-14%

LAPTOP HP NB 250 G7 INTEL CORE i3-1005G1 (SACD9620...

55,990Lekë

64,990Lekë

EksTaksë: 55,990Lekë

LAPTOP HP NB 250 G7 INTEL CORE i3-1005G1 (SACD9620)..

LAPTOP HP NB OMEN 15-DOC0013NIA CORE i7-8750H (SAC...
-6%

LAPTOP HP NB OMEN 15-DOC0013NIA CORE i7-8750H (SAC...

149,900Lekë

159,900Lekë

EksTaksë: 149,900Lekë

LUAJ KUDO QE NDODHESH ME PERFORMANCEN ME TE LARTE TE KETIJ OMEN GAMING LAPTOP MUNDESUAR NGA HP.Madhësia e ekranit 15,6 inçRezolucioni maksimal i ekranit 1920 x 1080 pixelShpejtësia e kujtesë..

LAPTOP HP NB PROBOOK 440 G5 i5-8250U (SACD0292)
-16%

LAPTOP HP NB PROBOOK 440 G5 i5-8250U (SACD0292)

73,990Lekë

87,990Lekë

EksTaksë: 73,990Lekë

Me tipare të plota, i hollë dhe i lehtë, HP ProBook 440 ju lejon profesionistëve të qëndrojnë produktivë në zyrë dhe gjatë lëvizjes. Dizajni elegant, saktësia lineare dhe lakimi delikat plus performan..

LAPTOP HP NB PROBOOK 450 G5 UMA i3
-20%

LAPTOP HP NB PROBOOK 450 G5 UMA i3

59,900Lekë

74,990Lekë

EksTaksë: 59,900Lekë

HP ProBook 450 ju lejon profesionistëve të qëndrojnë produktivë në zyrë dhe gjatë lëvizjes. Dizajni elegant, saktësia lineare dhe lakimi delikat plus performanca opsionale Quad Core1 dhe jeta e gjatë ..

LAPTOP LENOVO  V110-15ISK 80TL (i5)
-23%

LAPTOP LENOVO V110-15ISK 80TL (i5)

57,900Lekë

74,900Lekë

EksTaksë: 57,900Lekë

LAPTOP LENOVO V110-15ISK 80TL (i5) 15,6"Kompjuteri ideal për çdo lloj përdoruesi.Mbështetur nga një procesor i fuqishëm Intel Core i5 6200U dhe një RAM 4GB DDR4, ky është një kompjuter portativ ideal..

LAPTOP LENOVO 80S900MIX A9-9410/4GB/500GB
-26%

LAPTOP LENOVO 80S900MIX A9-9410/4GB/500GB

66,900Lekë

89,900Lekë

EksTaksë: 66,900Lekë

LAPTOP LENOVO 80S900MIX A9-9410/4GB/500GBMarka: LenovoSeria: Ideapad V110-15ASTMadhësia e ekranit: 15,6 inçSistemi operativ: Windows 10Numërimi i procesorëve: 2Prodhuesi i procesorit: AMD®Madhësia e m..

LAPTOP LENOVO IDEAPAD 500-15ISK 80NT (i7)
-36%

LAPTOP LENOVO IDEAPAD 500-15ISK 80NT (i7)

89,990Lekë

139,900Lekë

EksTaksë: 89,990Lekë

LAPTOP LENOVO IDEAPAD 500-15ISK 80NT (i7)Karakteristikat kryesore:- i7- Emri i modelit: Ideapad 500-15ISK- Madhësia e ekranit: 15,6 inç- Sistemi operativ: Windows 10- Numërimi i procesorëve: 2MarkaLen..

LAPTOP LENOVO NB IDEAPAD S145-15IIL i7-1065G7 (SAA...
-11%

LAPTOP LENOVO NB IDEAPAD S145-15IIL i7-1065G7 (SAA...

79,990Lekë

89,900Lekë

EksTaksë: 79,990Lekë

LAPTOP LENOVO NB IDEAPAD S145-15IIL i7-1065G7 (SAAD1039)- Intel Core i7-1065G7 - 12 GB RAM, 256 GB SSD- Rezolucioni 15,6 " Ekran FHD (1920 x 1080)- Grafikë të integruar Intel UHD- Windows 10 Home..

LAPTOP LENOVO Y920-171KB INTEL CORE i7-7700HQ (SAA...
-22%

LAPTOP LENOVO Y920-171KB INTEL CORE i7-7700HQ (SAA...

289,900Lekë

369,900Lekë

EksTaksë: 289,900Lekë

LAPTOP LENOVO NB IDEAPAD Y920-171KB INTEL CORE i7-7700HQ SAAD1241Fuqia ekstreme e përpunimitDëshironi të luani dhe transmetoni në të njëjtën kohë? Dhe doni të redaktoni videot dhe fotot tuaja të vepri..

LAPTOP MEDIACOM M-SB14UC

29,900Lekë

EksTaksë: 29,900Lekë

LAPTOP MEDIACOM M-SB14UC ..

LAPTOP MEDIACOM M-WPU11 (Quad-Core)
-18%

LAPTOP MEDIACOM M-WPU11 (Quad-Core)

26,900Lekë

32,990Lekë

EksTaksë: 26,900Lekë

LAPTOP MEDIACOM M-WPU11 (Quad-Core)..

Shfaqur 1 deri 31 nga 31 (1 Faqe)