Informatike dhe Aksesorë

Shfaqur 1 deri 36 nga 158 (5 Faqe)
ADAPTOR MHL MICRO USB (MASHKULL) - HDMI (FEMER) G&...
-60%

ADAPTOR MHL MICRO USB (MASHKULL) - HDMI (FEMER) G&...

1,279Lekë

3,190Lekë

EksTaksë: 1,279Lekë

ADAPTOR MHL MICRO USB (MASHKULL) - HDMI (FEMER) G&BL 3501 Teknologjia MHL (Mobile High Definition Link) lejon që pajisjet portative nepermjet ketij adaptori të shfaqin sinjale Audio & Vid..

ADAPTOR MHL PER SAMSUNG S3 G&BL 3520

0Lekë

EksTaksë: 0Lekë

ADAPTOR MHL PER SAMSUNG S3 G&BL 3520 ..

ADAPTOR USB 2.0(FEMER) NE PS/2(MASHKULL) G&BL ...
-36%

ADAPTOR USB 2.0(FEMER) NE PS/2(MASHKULL) G&BL ...

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

ADAPTOR USB 2.0(FEMER) NE PS/2(MASHKULL) G&BL 2464Shndërroni pajisjet tuaja elektronike me porte dalese USB(femer) në nje porte standarde PS/2(mashkull)I lehtë për t’u përdorur dhe instaluarKujdes..

ADAPTOR USB G&BL 2461 FEMER-FEMER
-36%

ADAPTOR USB G&BL 2461 FEMER-FEMER

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

ADAPTOR USB G&BL 2461 FEMER-FEMER Ky adaptor do të shndërrojë një USB (A) mashkull në një USB (A) femër.I pershtatshem per versionin e USB 2.0 ose 1.0Permasat :14.2 x 9.6 x 2.2 cm..

ALTOPALANT TRUST SPEAKER SET LETO 2.0 3W BLACK SBD...
-34%
E Re

ALTOPALANT TRUST SPEAKER SET LETO 2.0 3W BLACK SBD...

1,190Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 1,190Lekë

ALTOPALANT TRUST SPEAKER SET LETO 2.0 3W BLACK SBDG0007..

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 BLUE ,SBDT2052

1,590Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 BLUE ,SBDT2052..

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 GRAY ,SBDT2050
E Re

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 GRAY ,SBDT2050

1Lekë

EksTaksë: 1Lekë

ALTOPARLANT GENIUSSP-Q160 GRAY ,SBDT2050..

ALTOPARLANT TRUST SET EVON WIRELESS BLUETOOTH ,SBD...

5,490Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

ALTOPARLANT TRUST SET EVON WIRELESS BLUETOOTH ,SBDG2000..

ANTENE WIRELESS LB LING BL-WR155A

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

ANTENE WIRELESS  LB LING BL-WR155A..

CANTE HP 2GJ35AA + MAUS

3,250Lekë

EksTaksë: 3,250Lekë

CANTE HP 2GJ35AA + MAUS..

CANTE LAPTOP ATLANTA 16'' (BLACK) SBZA0106

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

CANTE LAPTOP ATLANTA 16'' (BLACK) SBZA0106Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten ATLANTA 16'' (BLACK) SBZA0106. E pershtatshme per te mbajtur laptop si e..

CANTE LAPTOPI APPLE (BLACK)

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

CANTE LAPTOPI APPLE (BLACK)Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten Apple. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe pajisje te tjera elektronike me madhesi deri..

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200..

CANTE YENKEE YBB 1512 MICHIGAN
-33%

CANTE YENKEE YBB 1512 MICHIGAN

3,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

CANTE YENKEE YBB 1512 MICHIGAN..

CANTE YENKEE YBN 1531 OREGON
-40%

CANTE YENKEE YBN 1531 OREGON

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

CANTE YENKEE YBN 1531 OREGON..

EXTENDER  TP-LINK AC750 WI-FI ,EC120-F5 (08631)
-20%

EXTENDER TP-LINK AC750 WI-FI ,EC120-F5 (08631)

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

EXTENDER TP-LINK AC750 WI-FI ,EC120-F5 (08631)..

EXTENDER MERCUSYS MW300RE WI-FI (00046)

2,490Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

EXTENDER MERCUSYS MW300RE WI-FI (00046)..

EXTENDER TP-LINK WA850RE WI-FI (07019)

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

EXTENDER TP-LINK WA850RE WI-FI (07019)..

EXTENDER TP-LINK WA854RE WI-FI (07132)

2,490Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

EXTENDER TP-LINK WA854RE WI-FI (07132)..

FTOHES PC OMEGA CHILLY 4 USB

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

FTOHES PC OMEGA CHILLY 4 USB..

FTOHES PC OMEGA COOLER PAD CYCLONE (42186)
-32%

FTOHES PC OMEGA COOLER PAD CYCLONE (42186)

1,490Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

FTOHES PC OMEGA COOLER PAD CYCLONE (42186)..

HARD DISK VERBATIM 1 TB  SUPERSPEED SIFM0051
-29%

HARD DISK VERBATIM 1 TB SUPERSPEED SIFM0051

8,490Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 8,490Lekë

HARD DISK VERBATIM 1 TB SUPERSPEED SIFM0051..

HARD DRIVE FREECOM 128GB SLIM ,SILZ0511

4,990Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

HARD DRIVE FREECOM 128GB SLIM ,SILZ0511..

HARD DRIVE FREECOM 256GB ,SILZ0510

9,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

HARD DRIVE FREECOM 256GB ,SILZ0510..

HARD DRIVE SEAGATE 5TB
-11%

HARD DRIVE SEAGATE 5TB

23,900Lekë

26,900Lekë

EksTaksë: 23,900Lekë

HARD DRIVE SEAGATE 5TB..

HARD DRIVE TOSHIBA 1TB

7,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

HARD DRIVE TOSHIBA 1TB..

HARD DRIVE TOSHIBA 2TB ,HDTB420EK3AA
-29%

HARD DRIVE TOSHIBA 2TB ,HDTB420EK3AA

9,990Lekë

13,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

HARD DRIVE TOSHIBA 2TB ,HDTB420EK3AA..

HARD DRIVE TOSHIBA 500GB ,SC7204-A0
-14%

HARD DRIVE TOSHIBA 500GB ,SC7204-A0

5,990Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

HARD DRIVE TOSHIBA 500GB ,SC7204-A0..

HARD DRIVE VERBATIM 2TB BLACK ,SIFM0069

11,900Lekë

EksTaksë: 11,900Lekë

HARD DRIVE VERBATIM 2TB BLACK ,SIFM0069..

HARD DRIVE VERBATIM 2TB SILVER ,SIFM0115

11,900Lekë

EksTaksë: 11,900Lekë

HARD DRIVE VERBATIM 2TB SILVER ,SIFM0115..

K.MEMORIE SANDISK MIKRO SDSQUNS 32GB
-50%

K.MEMORIE SANDISK MIKRO SDSQUNS 32GB

999Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 999Lekë

K.MEMORIE SANDISK MIKRO SDSQUNS 32GB..

KABELL LAN 4,5 MT
-17%

KABELL LAN 4,5 MT

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

KABELL LAN 4,5 MT..

KABELL LAN 90CM
-34%

KABELL LAN 90CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

KABELL LAN 90CM..

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE  G&am...
-60%

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&am...

559Lekë

1,390Lekë

EksTaksë: 559Lekë

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE  G&BL 2199 P 1.8M..

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&...
-60%

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&...

439Lekë

1,090Lekë

EksTaksë: 439Lekë

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&BlMe nje shpejtesi te transferimit të të dhënave 4.8 Gbps (afërsisht 600 MB për sekondë)Përçuesit e transmetimit  (STP) jane  sipas standar..

KABELL PERSHTATES USB/VGA G&BL 3237 FEMER/MASH...

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

KABELL PERSHTATES USB/VGA G&BL 3237 FEMER/MASHKULLJu lejon të lidhni dy ekrane VGA Input me një PC me kartë grafike VGA.Mundeson shfaqjen e njëkohshme të sinjalit video në të dy monitorëtKujdes: T..

Shfaqur 1 deri 36 nga 158 (5 Faqe)