Etiketa: CEL16279

SMARTPHONE IPHONE 11 256GB BLACK

 • 119,990Lekë

  124,990Lekë

  • Ex Tax:119,990Lekë
  • Kodi i produktit: CEL16279
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  IPHONE 11 (256GB / BLACK)Kapaciteti: 256 GBPesha: 194 gramEkrani: Retina e lëngshme HD, LCD me prekje dhe teknologji IPS - 6.1 inçEkrani i iPhone 11 ka qoshe të rrumbullakosura që ndjekin një dizajn t..

  IPHONE 11 (256GB / BLACK)


  Kapaciteti: 256 GB

  Pesha: 194 gram

  Ekrani: Retina e lëngshme HD, LCD me prekje dhe teknologji IPS - 6.1 inç

  Ekrani i iPhone 11 ka qoshe të rrumbullakosura që ndjekin një dizajn të bukur të lakuar dhe këto qoshe janë brenda një drejtkëndëshi standard. 

  Rezolucioni: 1792 pixel 

  Shfaqja e tonit të vërtetë

  Ekran me ngjyra të gjera (P3)

  Ndriçimi maksimal prej 625 pikësh

  Veshje oleophobic rezistente ndaj gjurmëve të gishtave. Rezistent ndaj spërkatjeve, ujë dhe pluhurit3

  Kamera: të dyfishtë 12MP Ultra Wide dhe Wide

  Zmadhimi optik: 2 herë

  Zmadhimi dixhital: deri në 5x

  Modaliteti i portretit i avancuar dhe kontroll i thellësisë

  Ndriçimi i portretit me gjashtë efekte (Natyral, Studio, Kontur, Skenë, Mono Faza, Mono me Çelës të Lartë)

  Stabilizimi optik i imazhit (i gjerë)

  Lente me pesë elementë (Ultra Wide); lente me gjashtë elementë (e gjerë)

  Blic më i ndritshëm i tonit të vërtetë me sinkronizim të ngadaltë

  Panorama (deri në 63 MP)

  Mbulesa e lenteve kristal safir

  Pixel me përqendrim 100% (e gjerë)

  Modaliteti i natës (i gjerë)

  Bashkim i thellë (i gjerë)

  Brezi i ardhshëm Smart HDR për fotografi

  Regjistrim i gjërë i ngjyrave për fotot dhe fotot e drejtpërdrejta

  Korrigjimi i përparuar i syve të kuq

  Stabilizimi automatik i imazhit

  Regjistrim video: 4K  HD 1080p 

  Zmadhimi optik: 2 herë

  Zmadhimi dixhital: deri në 3x

  Zmadhimi i audios

  Blic i ndritshëm i tonit të vërtetë

  Videoja QuickTake

  Mbështetje video Slo ‑ mo për 1080p 

  Videoja e fokusimit automatik të vazhdueshëm

  Bëni fotografi 8MP akoma ndërsa regjistroni video 4K

  Zmadhimi i riprodhimit

  Regjistrim stereo

  Retina Flash

  ID e fytyrës: Aktivizuar nga kamera TrueDepth për njohjen e fytyrës

  Karta e Apple: Kartë krediti e krijuar nga Apple, e krijuar për iPhone

  Përdorni aplikacionin Wallet për të aplikuar, menaxhuar dhe përdorur Apple Card

  Paguaj me Apple Pay duke përdorur Face ID në dyqane, brenda aplikacioneve dhe në internet

  Audio FaceTime

  Deri në 4K HDR AirPlay për pasqyrimin, fotot dhe videon në TV Apple 

  Skeda Teknike
  BATERIA 3110 MAH
  KAMERA DUAL 12 MP/12MP
  LLOJI I LIDHJES BLUETOOTH,WIFI
  LLOJI I RRJETIT GSM/CDMA/HSPA/EVDO/LTE
  MEMORJA 256 GB
  NGJYRA E ZEZE
  PROCESORI HEXA-CORE
  RAM 4 GB
  SIM SINGLE SIM
  TEKNOLOGJIA E EKRANIT IPS LCD
  MADHESIA E EKRANIT 6.1 INCH
  GARANCIA 24 MUAJ

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar