Depilator

Shfaqur 1 deri 36 nga 46 (2 Faqe)
APARAT DEPILIMI ELEKTRIK PER SHKRIRJE DYLLI SETA B...
-26%

APARAT DEPILIMI ELEKTRIK PER SHKRIRJE DYLLI SETA B...

1,399Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Aparat depilimi Elektrik Marka :Seta BluNgrohja realizohet ne menyre automatike,kompakte dhe fleksibel.E lehte per tu perdorur.Menyra e perdorimit:1.Para perdorimit,sigurohuni qe lekura te jete e past..

DEPILATOR BRAUN 3170
-25%

DEPILATOR BRAUN 3170

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

..

DEPILATOR BRAUN 5/880 LEGE
-13%

DEPILATOR BRAUN 5/880 LEGE

9,990Lekë

11,490Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

DEPILATOR BRAUN 5/880 LEGE..

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE
-35%

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE

2,990Lekë

4,590Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE..

DEPILATOR BRAUN SE 1370 SILK-EPIL
-40%

DEPILATOR BRAUN SE 1370 SILK-EPIL

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Depilator Braun Silk Epil 1370Kujdesuni per lekuren tuaj duke perdorur depilatorin Braun Silk Epil 1370I dizenjuar per t'u pershtatur me cdo pjese te trupit.Me 20 piskatore per heqjen e shpejte dhe ef..

DEPILATOR BRAUN SE 5580

9,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

DEPILATOR BRAUN SE 5580..

DEPILATOR BRAUN SE5-329 LE
-9%

DEPILATOR BRAUN SE5-329 LE

8,990Lekë

9,900Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

DEPILATOR BRAUN SE5-329 LETeknologjia e kapjes së ngushtëMe 40 piskatore - heq qimet aq të vogla sa një kokërr rërë (0,5 mm).Koka lëkundëseButësisht përshtatet me konturet e trupit duke përmirësuar ko..

DEPILATOR BRAUN SE5185
-39%

DEPILATOR BRAUN SE5185

5,490Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

DEPILATOR BRAUN SE5185..

DEPILATOR BRAUN SE7561
-29%

DEPILATOR BRAUN SE7561

11,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

DEPILATOR BRAUN SE7561..

DEPILATOR BRAUN SE810
-50%

DEPILATOR BRAUN SE810

5,990Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

DEPILATOR BRAUN SE810..

DEPILATOR BRAUN SE830
-28%

DEPILATOR BRAUN SE830

6,490Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 6,490Lekë

DEPILATOR BRAUN SE830..

DEPILATOR BRAUN SE9-561 LEGS
-19%

DEPILATOR BRAUN SE9-561 LEGS

14,490Lekë

17,990Lekë

EksTaksë: 14,490Lekë

DEPILATOR BRAUN SE9-561 LEGS..

DEPILATOR BRAUN SE9567E
-25%

DEPILATOR BRAUN SE9567E

14,990Lekë

19,990Lekë

EksTaksë: 14,990Lekë

DEPILATOR BRAUN SE9567E..

DEPILATOR DCG LS2655 LADY SHAVER
-48%

DCG

DEPILATOR DCG LS2655 LADY SHAVER

1,290Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

DEPILATOR DCG LS2655 LADY SHAVER..

DEPILATOR FERRARI G3002400 KIT (3 NE 1)
-40%

DEPILATOR FERRARI G3002400 KIT (3 NE 1)

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Depilator KIT i markes Ferrari, përfshin një set të plotë për bukurinë dhe kujdesin për trupin tuaj.Kokat e tij të cilat mund te ndryshohen ju lejojnë ta përdorni atë si një depilator klasik për këmbë..

DEPILATOR LAZER BRAUN BD 5008
-29%

DEPILATOR LAZER BRAUN BD 5008

39,900Lekë

55,900Lekë

EksTaksë: 39,900Lekë

DEPILATOR LAZER BRAUN BD 5008..

DEPILATOR PANASONIC ES-ED23-V503
-49%

DEPILATOR PANASONIC ES-ED23-V503

4,690Lekë

9,190Lekë

EksTaksë: 4,690Lekë

DEPILATOR PANASONIC ES-ED23-V503..

DEPILATOR PANASONIC ES-ED53-W503
-50%

DEPILATOR PANASONIC ES-ED53-W503

5,990Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

DEPILATOR PANASONIC ES-ED53-W503..

DEPILATOR PANASONIC ES-ED92RP503
-50%

DEPILATOR PANASONIC ES-ED92RP503

6,490Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 6,490Lekë

DEPILATOR PANASONIC ES-ED92RP503..

DEPILATOR PANASONIC ES-ED93-P503
-40%

DEPILATOR PANASONIC ES-ED93-P503

8,390Lekë

13,990Lekë

EksTaksë: 8,390Lekë

DEPILATOR PANASONIC ES-ED93-P503..

DEPILATOR PANASONIC ES-ED96-S503
-14%

DEPILATOR PANASONIC ES-ED96-S503

11,900Lekë

13,900Lekë

EksTaksë: 11,900Lekë

DEPILATOR PANASONIC ES-ED96-S503..

DEPILATOR PANASONIC ES-WH80-P803
-29%

DEPILATOR PANASONIC ES-WH80-P803

24,990Lekë

34,990Lekë

EksTaksë: 24,990Lekë

DEPILATOR PANASONIC ES-WH80-P803..

DEPILATOR PANASONIC ES-WS14-P503
-45%

DEPILATOR PANASONIC ES-WS14-P503

3,290Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

..

DEPILATOR PANASONIC ES-WS24-P503
-48%

DEPILATOR PANASONIC ES-WS24-P503

4,190Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 4,190Lekë

DEPILATOR PANASONIC ES-WS24-P503..

DEPILATOR PHILIPS BRE224/00

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

- 2 shpejtesi per kapjen e qimeve me te imta- Heqje nga rrenja e qimeve- E lehte per tu mbajtur- 2 vjet garanci..

DEPILATOR PHILIPS BRE235/00
-20%

DEPILATOR PHILIPS BRE235/00

3,890Lekë

4,890Lekë

EksTaksë: 3,890Lekë

DEPILATOR PHILIPS BRE235/00..

DEPILATOR PHILIPS BRE245/00
-18%

DEPILATOR PHILIPS BRE245/00

4,690Lekë

5,690Lekë

EksTaksë: 4,690Lekë

..

DEPILATOR PHILIPS BRE255/00
-19%

DEPILATOR PHILIPS BRE255/00

4,290Lekë

5,290Lekë

EksTaksë: 4,290Lekë

DEPILATOR PHILIPS BRE255/00..

DEPILATOR PHILIPS BRE285/00
-13%

DEPILATOR PHILIPS BRE285/00

6,690Lekë

7,690Lekë

EksTaksë: 6,690Lekë

DEPILATOR PHILIPS BRE285/00..

DEPILATOR PHILIPS BRE605/00
-10%

DEPILATOR PHILIPS BRE605/00

7,590Lekë

8,390Lekë

EksTaksë: 7,590Lekë

Philips Satinelle Advanced është depilatori më i shpejtë, i cili kap fort dhe heq qimet e imëta.I përshtatshëm për banjë, dush ose kundër lëkurës së thatë, Satenelle mban kontakte të vazhdueshme me lë..

DEPILATOR PHILIPS BRE631/00
-8%

DEPILATOR PHILIPS BRE631/00

10,990Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 10,990Lekë

Philips Satinelle Advanced është depilatori më i shpejtë, i cili kap fort dhe heq qimet e imëta.I përshtatshëm për banjë, dush ose kundër lëkurës së thatë, Satenelle mban kontakte të vazhdueshme me lë..

DEPILATOR PHILIPS BRE650/00
-23%

DEPILATOR PHILIPS BRE650/00

13,900Lekë

17,990Lekë

EksTaksë: 13,900Lekë

DEPILATOR PHILIPS BRE650/00..

DEPILATOR PHILIPS BRP533/00
-15%

DEPILATOR PHILIPS BRP533/00

9,290Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 9,290Lekë

DEPILATOR PHILIPS BRP533/00..

DEPILATOR PHILIPS BRP545/00
-16%

DEPILATOR PHILIPS BRP545/00

11,990Lekë

14,290Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

DEPILATOR PHILIPS BRP545/00..

DEPILATOR PHILIPS HP6341 WET&DRY
-25%

DEPILATOR PHILIPS HP6341 WET&DRY

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

DEPILATOR PHILIPS HP6341 WET&DRY..

DEPILATOR PHILIPS HP6365 (HP6550/01)
-26%

DEPILATOR PHILIPS HP6365 (HP6550/01)

7,390Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 7,390Lekë

DEPILATOR PHILIPS HP6365 (HP6550/01)..

Shfaqur 1 deri 36 nga 46 (2 Faqe)