Etiketa: SHKOLLA

DERRASE DRURI E ZEZE ME VARJE HYB16-183 30x30CM

 • 499Lekë
  • Ex Tax:499Lekë
  • Kodi i produktit: SHK22845
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Qe vogelushet tuaj te kene mundesi te mesojne te shkruajne shkronjat dhe numrat kjo derrase e zeze eshte ideale per ata.Tabela eshte shume praktike per tu perdorur nga femijet mbi 3 vjec.E vecanta e d..

  Qe vogelushet tuaj te kene mundesi te mesojne te shkruajne shkronjat dhe numrat kjo derrase e zeze eshte ideale per ata.

  Tabela eshte shume praktike per tu perdorur nga femijet mbi 3 vjec.

  E vecanta e derrases eshte qe mund te perdoret nga te dyja anet sepse eshte funksionale dhe si tabele per te vendosur spilla

  Permasat : 30x30CM

  Materiali : Dru


  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar