Etiketa: SHKOLLA

DERRASE E ZEZE 40x50CM

 • 899Lekë

  999Lekë

  • Ex Tax:899Lekë
  • Kodi i produktit: SHK01794
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Qe vogelushet tuaj te kene mundesi te mesojne te shkruajne shkronjat dhe numrat kjo derrase e zeze eshte ideale per ata.Tabela eshte shume praktike per tu perdorur nga femijet mbi 3 vjec.Konfeksioni v..

  Qe vogelushet tuaj te kene mundesi te mesojne te shkruajne shkronjat dhe numrat kjo derrase e zeze eshte ideale per ata.

  Tabela eshte shume praktike per tu perdorur nga femijet mbi 3 vjec.

  Konfeksioni vjen i shoqeraur dhe me nje pako me shkumsa.

  Permasat : 40x50CM

  Materiali : Dru


  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar