Etiketa: LODRA

FLUTUR ME SHTYTJE 20x22x43CM

 • 499Lekë
  • Ex Tax:499Lekë
  • Kodi i produktit: LOD18212
  • Sasia
  • Vlefshmëria: Në gjendje
  Flutura te vogla me shkop shtytje.Materiali : plastikPermasat: 20x22CM dhe 43CM bisht..
  Flutura te vogla me shkop shtytje.
  Materiali : plastik
  Permasat: 20x22CM dhe 43CM bisht

  Shkruaj një rishikim

  Ju lutem identifikohuni ose regjistrohuni për të rishikuar