Grirëse Mishi/Prerese Ushqimi

Shfaqur 1 deri 12 nga 12 (1 Faqe)

MAKINE GRIRESE MISHI ELEKTRIKE PHILIPS HR2709/20 ...

12,290Lekë

EksTaksë: 12,290Lekë

Makine grirese mishi e markes PhilipsMotor i fuqishëm me fuqi të vlerësuarar 450 W dhe fuqi maksimale 1600 W per grirje të shpejtë dhe të lehtë.Kapaciteti grires 1.7 kg ne minute.Bashkimi plotësi..

MAKINE GRIRESE MISHI BOSCH MFW2500W (1500W)
-16%

MAKINE GRIRESE MISHI BOSCH MFW2500W (1500W)

13,490Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 13,490Lekë

MAKINE GRIRESE MISHI BOSCH MFW2500WNjë grires i mishit është një mjet i dobishëm për ta pasur në çdo kuzhinë. Ky model eshte nje griresi elektrik nga Bosch me madhësi 5. Ju nuk do të prisni për sa koh..

MAKINE GRIRESE MISHI ELEKTRIKE BOSCH MFW45020 (500...
-24%

MAKINE GRIRESE MISHI ELEKTRIKE BOSCH MFW45020 (500...

12,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

Makine grirese mishi e markes BoschPërpunim i shpejtë përmes motorit të fuqishem 500WDizajni elegant dhe  qëndrim i sigurt nepermjet kembezave me vakumPërdorim fleksibël jo vetëm grirjen e mishit..

MAKINE GRIRESE MISHI ELEKTRIKE FERRARI G20037 (800...
-18%

MAKINE GRIRESE MISHI ELEKTRIKE FERRARI G20037 (800...

8,990Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

MAKINE GRIRESE MISHI ELEKTRIKE FERRARI G20037 (800W)Kjo makinë bluarëse elektrike e mishit Tartàr është e pajisur me ingranazhe metalikë që do t'ju ndihmojnë të bëni punën tuaj brenda pak minutash: E ..

MAKINE GRIRESE MISHI ELEKTRIKE SENCOR SMG4381 (150...
-17%

MAKINE GRIRESE MISHI ELEKTRIKE SENCOR SMG4381 (150...

9,900Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 9,900Lekë

MAKINE GRIRESE MISHI SENCOR SMG4381Motori 1500WGrirje e shpejtë dhe e lehtë e llojeve të ndryshme të mishitKapaciteti: 1,65 kg mish / min3 disqe per të grirë mishin - të trashë, të mesme 7.4 mm dhe te..

MAKINE GRIRESE MISHI KENWOOD MG450 (1400W)
-15%

MAKINE GRIRESE MISHI KENWOOD MG450 (1400W)

16,990Lekë

19,990Lekë

EksTaksë: 16,990Lekë

MAKINE GRIRESE MISHI KENWOOD MG450 (1400W)..

MAKINE GRIRESE MISHI MANUALE LAMART LT7040

2,290Lekë

EksTaksë: 2,290Lekë

Makine grirese mishi e markes Lamart.Funksionon me mekanizem manual.Grirja e mishit realizohet nepermjet dorezes rrotulluese.Doreza me dizajn ergonomik eshte e veshur me material druri duke e bere me ..

MAKINE GRIRESE MISHI MANUALE LAMART LT7041

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Makine grirese mishi e markes Lamart.Funksionon me mekanizem manual.Grirja e mishit realizohet nepermjet dorezes rrotulluese.Doreza me dizajn ergonomik eshte e veshur me material druri duke e bere me ..

MAKINE GRIRESE MISHI SENCOR SMG 4382 (1500W)
-20%

MAKINE GRIRESE MISHI SENCOR SMG 4382 (1500W)

11,990Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

MAKINE GRIRESE MISHI SENCOR SMG 4382 1500W..

PRERESE PROSHUTE & SALLAMI PROFESIONALE FERRA...

38,990Lekë

EksTaksë: 38,990Lekë

PRERESE SALLAMI FERRARI G2008402 E KUQETeh 22 cm.Fuqia 160 wTrashësia 16 mm e rregullueshmeTeh çelikuStruktura e aluminitMprehësja e furnizuar..

PRERESE PROSHUTE & SALLAMI DCG AS2470 (150W)
-14%

PRERESE PROSHUTE & SALLAMI DCG AS2470 (150W)

8,490Lekë

9,900Lekë

EksTaksë: 8,490Lekë

PRERESE PROSHUTE & SALLAMI DCG AS2470Baza metalike dhe kapja e sigurisëButon ndezjeMbulese motori aluminiTeh çeliku inox me diametër 220 mmKarrocë rrëshqitësePajisja për mbrojtjen e gishtaveMbësht..

PRERESE SALLAMI & PROSHUTE SENCOR SFS (100W)

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

PRERESE USHQIMIPraktike dhe kompakte për ruajtje të lehtë me një pllakë baze të palosshme, e fuqishme falë diskut prerës të çelikt inox me diametër 170 mm.FUNKSIONET DHE VETITDisk për heqjen e çelikut..

Shfaqur 1 deri 12 nga 12 (1 Faqe)