Per te porsalindurit

Shfaqur 1 deri 7 nga 7 (1 Faqe)
ARUSHA GOME 6CP 17x28CM
-20%

ARUSHA GOME 6CP 17x28CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Set me arusha gome  per banjen e femijeve tuaj te vegjel.Seti permban 6 arusha me permase 8CMMaterial : gome, i pademshem per shendetinI pershtatshem per te gjithe femijet...

IRIQ ZHURMUS PER BEBE 11x16x18CM
-40%

IRIQ ZHURMUS PER BEBE 11x16x18CM

899Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Iriq loder me top zhurmues.Lodra leshon tinguj argetues per femijet e sapolindur.Permasat e iriqit : 9x12.5x17CMMateriali : plastik..

LAVJERES PER KREVAT BEBESH 35x58x63CM
-20%

LAVJERES PER KREVAT BEBESH 35x58x63CM

3,199Lekë

3,999Lekë

EksTaksë: 3,199Lekë

Loder e varur e levizshme per te sapolindur.Lavjerresi eshte i ndertuar nga ngjyra te gjalla ,zbavitese dhe tinguj per ta bere femijen te qetsohet me lumturi.Produkt teper i nevojshem per foshnjat tua..

LODER BEBESH ARUSH 17x26CM
-30%

LODER BEBESH ARUSH 17x26CM

349Lekë

499Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Lodra te zhurmshme me material gome.Lodrat janë perfekte edhe për kohën kur bebi lahet.Te përshtatshme për bebe prej 0+ muajsh.Material : gomePermasat :  17x26CM..

LODER KUB PER NEONAT
-25%

LODER KUB PER NEONAT

749Lekë

999Lekë

EksTaksë: 749Lekë

Loder kub interaktiv shumengjyresh.Dizenjuar posacerisht per bebe me ngjyra terheqese dhe tinguj te ndryshem.Materiali : plastik Permasat : 13.1x13.9x16.5CMI pershtatshem per moshat 10+muajsh..

LODRA ZHURMUSE 2CP
-33%

LODRA ZHURMUSE 2CP

599Lekë

899Lekë

EksTaksë: 599Lekë

LODRA ZHURMUSE 2CP..

LOJE BEBESH 26X18CM
-16%

LOJE BEBESH 26X18CM

1,599Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Loder per femije te sapolindur.Lodra permban tinguj zanore dhe drita.Materiali : plastik Permasat : 15.5x15.5x24CMI pershtatshem per femije 6+ muajsh..

Shfaqur 1 deri 7 nga 7 (1 Faqe)