Lodrat Didaktike dhe Edukative

Shfaqur 1 deri 36 nga 128 (4 Faqe)
20 LOJRA PER PARASHKOLLOR LISCIANI
-16%

20 LOJRA PER PARASHKOLLOR LISCIANI

1,599Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Loja Lisciani eshte loja ideale per parashkolloret.Loja perfshin 20 lojra te ndryshme te cilat jane materiale te veshtira dhe kuice te cilat sebashku me miqte e pyllit dhe nje poster ndihmojne per t'i..

50 LOJRA MESIMORE LISCIANI
-10%

50 LOJRA MESIMORE LISCIANI

1,799Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

50 lojra te ndryshme mesimore te cilat ndihmojne femijen te mesoje alfabetin, numrat e pare ,format , ngjyrat dhe kafshet.Gjithashtu femijet ne kete loje do te provojne llogjiken, vemendjen , kujtesen..

AKSESOR BUKURIE NE BLISTER
-14%

AKSESOR BUKURIE NE BLISTER

599Lekë

699Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Loder set bukurie per vajza. Seti vjen ne dy paketime te ndryshme te cilat permbajne aksesore te ndryshem bukurie per argetimin dhe zbavitjen pa mase te tyre...

AKSESORE KUZHINE 14PJESE
-30%

AKSESORE KUZHINE 14PJESE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Set me aksesore kuzhine.Seti perfshin kafetiere,luge,gota si edhe mbajtese enesh.Materiali plastik.Sygjerohet per femije mbi 3vjec...

AKSESORE KUZHINE 29x25CM
-30%

AKSESORE KUZHINE 29x25CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

AKSESORE KUZHINE 29x25CM..

AKSESORE PER BANJE BEBESH 27*9*23CM
-25%

AKSESORE PER BANJE BEBESH 27*9*23CM

899Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 899Lekë

AKSESORE PER BANJE BEBESH 27*9*23CM..

AKSESORE PER KUZHINE MINNIE 18CP
-13%

AKSESORE PER KUZHINE MINNIE 18CP

1,299Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Set me aksesore kuzhine Minnie. Ne paketim do te gjeni 18 aksesore te ndryshem dhe shume te dobishem per kushinen e femijes tuaj. Gjithashtu gjenden edhe receta gatimi te cilat mund tiu vijne ne ndihm..

AKSESORE PER PASTRIM SHTEPIE
-20%

AKSESORE PER PASTRIM SHTEPIE

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

AKSESORE PER PASTRIM SHTEPIE..

AKSESORE PER SHERBIM CAJI FROZEN
-17%

AKSESORE PER SHERBIM CAJI FROZEN

2,499Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

Imitimi i te rriturve eshte gjithmone kenaqesi per te vegjlit.Tashme me setin e cajit i cili permban 32 aksesore  me imazhet e peronazheve shume te dashura Frozen Ana dhe Elsa mund ti beni femije..

BIBERON MAGJIK
-56%

BIBERON MAGJIK

399Lekë

899Lekë

EksTaksë: 399Lekë

BIBERON MAGJIK..

BUSTINE FORMA ZBUKURIMI
-34%

BUSTINE FORMA ZBUKURIMI

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

BUSTINE FORMA ZBUKURIMI..

CANTA KUKULLASH ME AKSESORE
-25%

CANTA KUKULLASH ME AKSESORE

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

CANTA KUKULLASH ME AKSESORE..

CANTE FROZEN ME 14 AKSESORE
-18%

CANTE FROZEN ME 14 AKSESORE

1,399Lekë

1,699Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Mini set bukurie Frozen per princeshat tuaja te vogla.Seti permban 14 aksesore bukurie te cilat jane kreher,pasqyre,tharese flokesh dhe shume aksesore te tjere qe do tiu ndihmojne te beheni nje prince..

CANTE FROZEN ME 21 AKSESORE
-11%

CANTE FROZEN ME 21 AKSESORE

3,299Lekë

3,699Lekë

EksTaksë: 3,299Lekë

Cante kozmetike Frozen per princeshen tuaj te vogel.Seti permban 21 aksesore bukurie si : kreher,tharese flokesh,shishe parfumi, buzekuq,pasqyre dore,kuti grimi, furca grimi, rrathe dhe unaza.Material..

CANTE ME AKSESORE FASHION
-30%

CANTE ME AKSESORE FASHION

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

CANTE ME AKSESORE FASHION..

CANTE ME SET PARUKERIE 35*32CM
-46%

CANTE ME SET PARUKERIE 35*32CM

699Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 699Lekë

CANTE ME SET PARUKERIE 35*32CM..

CANTE ME TRUKE 28*20CM
-38%

CANTE ME TRUKE 28*20CM

799Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 799Lekë

CANTE ME TRUKE 28*20CM..

DERRASE DRURI E ZEZE ME VARJE HYB16-183 30x30CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Qe vogelushet tuaj te kene mundesi te mesojne te shkruajne shkronjat dhe numrat kjo derrase e zeze eshte ideale per ata.Tabela eshte shume praktike per tu perdorur nga femijet mbi 3 vjec.E vecanta e d..

DERRASE E ZEZE 40x50CM
-10%

DERRASE E ZEZE 40x50CM

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Qe vogelushet tuaj te kene mundesi te mesojne te shkruajne shkronjat dhe numrat kjo derrase e zeze eshte ideale per ata.Tabela eshte shume praktike per tu perdorur nga femijet mbi 3 vjec.Konfeksioni v..

FAMILY GAME DOMINO GLOBO 28CP
-31%

FAMILY GAME DOMINO GLOBO 28CP

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

FAMILY GAME DOMINO GLOBO 28CP..

FERSHELLIM NDRICUES 1.5x6.5x25CM
-10%

FERSHELLIM NDRICUES 1.5x6.5x25CM

179Lekë

199Lekë

EksTaksë: 179Lekë

Loder firshellim fosforeshente. Pasi nxirret nga paketimi ,mjafton ta plasni pak loderen dhe me pas ajo do te leshoje ndricim fosforeshent.Permasat: 1.5x6.5x25 paketimi dhe 1.5x1.5x16CM lodra..

FLUTUR ME SHTYTJE 20x22x43CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Flutura te vogla me shkop shtytje.Materiali : plastikPermasat: 20x22CM dhe 43CM bisht..

FOKE ME SHTYTJE 13x18x32CM
-42%

FOKE ME SHTYTJE 13x18x32CM

699Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Foke me glob me shtytjeMateriali : plastikPermasat: 13x18x32CM 48CM bishtiSygjerohet per femije 18muaj+..

FSHESE ME KORENT 15x18x29CM
-17%

FSHESE ME KORENT 15x18x29CM

1,499Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Të vegjlit adhurojnë lojën e roleve dhe pretendojnë se ata bëjnë punë rreth shtëpisë ,ashtu si të rriturit.Mund të ndihmojë fëmijët të zhvillojnë aftësinë e tyre praktike, inteligjencën, aftësitë e ko..

GJEL LODER ME LEVIZJE 8x17x21CM

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Gjel loder me levizje.Lodra eshte e ndertuar nga nje litar i hollet te cilin kur e terheq con gjelin drejt levizjes me ane te rrotave.Materiali : plastikPermasat :  8x17x21CM..

GJEL ME SHKOP SHTYTJE 10x20X27CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Gjel me shkop shtytje.Materiali : plastikPermasat: 10x20X27CM..

INSEKTE QE LEVIZIN 3.5x14x16CM
-34%

INSEKTE QE LEVIZIN 3.5x14x16CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Qese me lodra surprize.Lodrat mund te jene insekte nga me te ndryshmet te cilat mund te lezivin.Materiali : plastikPermasat : paketimi 16*14CM , insekti 2.5x4x5CM..

KAFETIERE ME AKSESORE 8.5x26x28.5CM
-30%

KAFETIERE ME AKSESORE 8.5x26x28.5CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Set kafetiere me aksesore per femije.Seti permban kafetiere, kupe me kapak,2 filaxhane caji, 2 pjata dhe 2 luge.Materiali : plastikPermasat : 8.5x26x28.5CM    ..

KAFETIERE ME FILXHAN 7.5x25.5x35.5CM
-31%

KAFETIERE ME FILXHAN 7.5x25.5x35.5CM

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Set me 7 aksesore per femije.Seti permban kafetiere, 2 filaxhane caji, 2 pjata dhe 2 luge.Materiali : plastikPermasat : 7.5x25.5x35.5CM    ..

KAL LODER ME SHTYTJE 11x15x23CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Kal loder me shtytje per femije. Loder teper argetuese. Lodra leviz me ane te shtytjes qe i mundesojne femijetMateriali : plastikPermasat : 11x15x23CM..

KAMIONCINO ME SHTYTJE 20x22x31CM
-25%

KAMIONCINO ME SHTYTJE 20x22x31CM

899Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Kamioncine e vogel me bisht e cila mundeson shtytjen dhe levizjen e saj nga femijet.Materiali : plastikPermasat : 20x22x31CM..

KARROCE LODER PER BEBET GIRELLO 20x30x35CM
-43%

KARROCE LODER PER BEBET GIRELLO 20x30x35CM

849Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 849Lekë

Karroce per bebe loder ku femija juaj mund te coje beben e saj loder dhe te kujdeset per te.Karroca eshte e lehte per tu perdorur nga femijet dhe permban nje litar te vogel me ane te se ciles femija m..

KARROCE SUPERMARKETI 55*4*36CM
-31%

KARROCE SUPERMARKETI 55*4*36CM

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

KARROCE SUPERMARKETI 55*4*36CM..

KOPESHT ME LEPUJ 11x27x27CM
-40%

KOPESHT ME LEPUJ 11x27x27CM

599Lekë

999Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Gare e lepujsh duke kërcyer.Lojë me rregulla dhe modele të thjeshta. E përkryer për të vegjlit!Loja përbëhet nga 1 bord lepuri, 1 karotë, 16 lepuj (4 ngjyra të ndryshme) dhe 24 karta.Qëllimi i lojës: ..

KORRESE BARI 25x50CM
-44%

KORRESE BARI 25x50CM

899Lekë

1,599Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Fëmijët do të kalojnë orë të tëra argëtuese me këtë kositës fantastik bariLodër ideale me te cilen fëmija juaj jo vetëm që do të ndjehet shkëlqyeshëm, por do të argëtohet dhe të mësoje. Gjithasht..

KRIJO BYZYLYK FROZEN CLEMENTONI 4,7x19,8x19,8CM

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Argetohuni duke krijuar rrathë të mrekullueshëm të Elsa dhe Anna duke shprehur krijimtarinë tuaj dhe te zhyteni në botën magjike të përmbajtjeve të ngrira: - rrathë të ngurtë për të dekoruar- pluhur m..

Shfaqur 1 deri 36 nga 128 (4 Faqe)