Armet

Shfaqur 1 deri 36 nga 68 (2 Faqe)
AKSESORE POLICIE
-30%

AKSESORE POLICIE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

AKSESORE POLICIE..

ARME HAPSINORE 20x26x65CM
-45%

ARME HAPSINORE 20x26x65CM

2,199Lekë

3,999Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Arme hapsinore me 3 pozicione te ndryshme. Secila prej pozicionet ka dritat dhe efektet e saj zanore.Pasi arma lidhet me pjesen shtese te celikut rritet efekti zanor dhe i dritave.Permasat e lodres : ..

ARME VANGUARD M134 LASER 12x60CM
-17%

ARME VANGUARD M134 LASER 12x60CM

2,499Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

Arma loder Vanguard M134-Laser eshte një armë e përdorur në lojen e shume njohur Fortnite, kjo lodër mund të lëshojë rrezet shumëngjyrëshe dhe një tingull marramendës, të pajisur me strukturë përmbysj..

CIFTE 60CM
-38%

CIFTE 60CM

799Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 799Lekë

ARME GJAHU PER FEMIJE. MATERIALI PLASTIK. SIGURON ARGETIM PAFUND ME PERFORMANCEN E SAJ TE LARTE.SYGJEROHET PER FEMIJE MBI 8 VJEC.PERMASA 60CM..

CIFTE ME AKSESORE 62*35CM
-46%

CIFTE ME AKSESORE 62*35CM

699Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 699Lekë

CIFTE ME AKSESORE 62*35CM..

CIFTE ME AKSESORE 7035CM
-30%

CIFTE ME AKSESORE 7035CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

CIFTE ME AKSESORE 7035CM..

CIFTE ME FREKSION 50*15CM
-50%

CIFTE ME FREKSION 50*15CM

199Lekë

399Lekë

EksTaksë: 199Lekë

CIFTE ME FREKSION 50*15CM..

CIFTE ME PERTHYERJE 66*20CM
-24%

CIFTE ME PERTHYERJE 66*20CM

1,299Lekë

1,699Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Cifte per femije e cila mund te perthyhet.Kutia perfshin pushken dhe qese me gogla.Disenjo ngjyre e zeze dhe kafe.Arma eshte material plasik dhe siguron nje performance te larte per argetimin e femije..

CIFTE+SACME+2 DINOZAUR 63*23CM
-47%

CIFTE+SACME+2 DINOZAUR 63*23CM

799Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 799Lekë

CIFTE+SACME+2 DINOZAUR 63*23CM..

CIFTE, HARK DHE SHIGJETA
-29%

CIFTE, HARK DHE SHIGJETA

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

CIFTE, HARK DHE SHIGJETA..

GODITES ME LAZER 4x18x48CM
-43%

GODITES ME LAZER 4x18x48CM

399Lekë

699Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Pistolete me lazer loder per femije.Seti perfshin pistoleten dhe motorri i cili del prej saj ne momentin e shkrepjes.Permasat e paketimit : 4x18x48CMMateriali : plastik ..

GOGLA PER PISTOLETE 6MM

19Lekë

EksTaksë: 19Lekë

GOGLA PER PISTOLETE 6MM..

KALLASH ME DRITE 3x17x34CM

549Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Arme me drite dhe ushtar.Kallashi ka ngjyre te zeze dhe fisheke ne ngjyre floriri.Materiali : plastikPermasat : 3x17x34CM..

MITRALOZ DHE PISTOLETA
-30%

MITRALOZ DHE PISTOLETA

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

MITRALOZ DHE PISTOLETA..

MITRALOZ ME DRITE DHE MUZIKE 30*25CM
-40%

MITRALOZ ME DRITE DHE MUZIKE 30*25CM

899Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 899Lekë

MITRALOZ ME DRITE DHE MUZIKE 30*25CM..

MITRALOZ ME DRITE,ZHUREM,VIBRAZIONE
-47%

MITRALOZ ME DRITE,ZHUREM,VIBRAZIONE

899Lekë

1,699Lekë

EksTaksë: 899Lekë

MITRALOZ ME DRITE,ZHUREM,VIBRAZIONE..

MJETE USHTARAKE+HARTE 29*10*41CM
-10%

MJETE USHTARAKE+HARTE 29*10*41CM

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

MJETE USHTARAKE+HARTE 29*10*41CM..

PAJISJET E USHTARIT 66*38CM
-28%

PAJISJET E USHTARIT 66*38CM

1,799Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

PAJISJET E USHTARIT 66*38CM..

PERSONAZH I ARMATOSUR
-31%

PERSONAZH I ARMATOSUR

89Lekë

129Lekë

EksTaksë: 89Lekë

PERSONAZH I ARMATOSUR..

PISTOLETA COWBOY 3.5x26x39CM
-20%

PISTOLETA COWBOY 3.5x26x39CM

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Set me arme cowboy i cili perfshin dy revole , nje distinktiv, maskën, tre plumba të butë ,etj. E shkëlqyeshme për të luajtur rolin imagjinativ te nje detektivi perndimor. Ngarko municionin në armë..

PISTOLETA DEDEKTIVI 4CP 18x20CM
-13%

PISTOLETA DEDEKTIVI 4CP 18x20CM

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Set me kater pistoleta detektivi , kater busulla dhe 12 fisheke.Tashme femijet tuaj mund te shpetojne qytetin nga personazhet negativ me ane te setit per detektive te cilin mund ta perdorin sebashku m..

PISTOLETE LODER 30CM
-8%

PISTOLETE LODER 30CM

599Lekë

649Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Arma ideale për fëmijët të luajnë me role heronjshMjafton te tërhiqni kembezen e armes dhe lërini fëmijët të zhyten me veshjen e tyre imagjinareMe drita shumëngjyrësh për të shoqëruar tinguj.Lërini fë..

PISTOLETE LODER ME DERRKUC 16x17CM
-20%

PISTOLETE LODER ME DERRKUC 16x17CM

599Lekë

749Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Pistolete e vogel per femije me personazhin e derrkucit siper saj.Loder teper argetuese ne aventurat e femijeve tuaj.Materiali : plastikPermasat : 16x17CME peshtatshme per femije 3vjec+..

PISTOLETE LODER ME FISHEKE 30CM
-25%

PISTOLETE LODER ME FISHEKE 30CM

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Arma ideale për fëmijët të luajnë me role heronjshMjafton te tërhiqni kembezen e armes dhe lërini fëmijët të zhyten me veshjen e tyre imagjinareMe drita shumëngjyrësh për të shoqëruar tinguj.Lërini fë..

PISTOLETE ME 2 FISHEK 17*16CM
-40%

PISTOLETE ME 2 FISHEK 17*16CM

119Lekë

199Lekë

EksTaksë: 119Lekë

PISTOLETE ME 2 FISHEK 17*16CM..

PISTOLETE ME 8 FISHEKE
-30%

PISTOLETE ME 8 FISHEKE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

PISTOLETE ME 8 FISHEKE..

PISTOLETE ME AKSESORE 25*31CM
-10%

PISTOLETE ME AKSESORE 25*31CM

899Lekë

999Lekë

EksTaksë: 899Lekë

PISTOLETE ME AKSESORE 25*31CM..

PISTOLETE ME DISTINKTIV 16.5x26.5CM
-33%

PISTOLETE ME DISTINKTIV 16.5x26.5CM

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

 Tani polici juaj i vogël mund të shijojë të luajë policë dhe hajdutë me setin tonë të mahnitshëm të policisë për fëmijët, i cili përfshin nje pistolete dhe distinktivin.Materiali : plastikPermas..

PISTOLETE ME DRITE DHE MUZIKE 16x22CM
-46%

PISTOLETE ME DRITE DHE MUZIKE 16x22CM

699Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Arma ideale për fëmijët të luajnë role me teme hasinoreMjafton te tërhiqni kembezen e armes dhe lërini fëmijët të zhyten me veshjen e tyre imagjinareMe drita shumëngjyrësh për të shoqëruar tinguj.Lëri..

PISTOLETE ME DRITE DHE MUZIKE 18x24CM
-46%

PISTOLETE ME DRITE DHE MUZIKE 18x24CM

699Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Heronjtë e vegjël galaktikë të shtëpisë nuk mund të bëjnë pa armë hapësirën e tyre me drita dhe tingull, ata mund të shpikin me imagjinatën e tyre shumë beteja galaktike! Një armë lodër që do t'i bëjë..

PISTOLETE ME SACME 4.5x18.5x25M
-33%

PISTOLETE ME SACME 4.5x18.5x25M

599Lekë

899Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Lojërat simuluese janë thelbësore për të kuptuar botën dhe për të promovuar zhvillimin psikomotor të fëmijëve.Ato gjithashtu kontribuojnë për të zgjeruar imagjinatën e tyre, duke i lënë të lirë të kri..

PISTOLETE ME SACME DHE DRITE
-38%

PISTOLETE ME SACME DHE DRITE

499Lekë

799Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Lojërat simuluese janë thelbësore për të kuptuar botën dhe për të promovuar zhvillimin psikomotor të fëmijëve.Ato gjithashtu kontribuojnë për të zgjeruar imagjinatën e tyre, duke i lënë të lirë të kri..

PISTOLETE ME SACME DHE DRITE 3.5x12.5x18CM
-14%

PISTOLETE ME SACME DHE DRITE 3.5x12.5x18CM

429Lekë

499Lekë

EksTaksë: 429Lekë

Lojërat simuluese janë thelbësore për të kuptuar botën dhe për të promovuar zhvillimin psikomotor të fëmijëve.Ato gjithashtu kontribuojnë për të zgjeruar imagjinatën e tyre, duke i lënë të lirë të kri..

PISTOLETE ME SACME DHE DYLBI 3.5x12x25CM
-38%

PISTOLETE ME SACME DHE DYLBI 3.5x12x25CM

799Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Lojërat simuluese janë thelbësore për të kuptuar botën dhe për të promovuar zhvillimin psikomotor të fëmijëve.Ato gjithashtu kontribuojnë për të zgjeruar imagjinatën e tyre, duke i lënë të lirë të kri..

PISTOLETE ME SACME DHE SILENCIATOR 28*16CM
-20%

PISTOLETE ME SACME DHE SILENCIATOR 28*16CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

PISTOLETE ME SACME DHE SILENCIATOR 28*16CM..

PISTOLETE ME SHIGJET
-8%

PISTOLETE ME SHIGJET

119Lekë

129Lekë

EksTaksë: 119Lekë

PISTOLETE ME SHIGJET..

Shfaqur 1 deri 36 nga 68 (2 Faqe)