Lodrat Muzikore

Shfaqur 1 deri 36 nga 45 (2 Faqe)

ARKE KURSIMI MUZIKORE HELLO KITTY 12x22CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Arke kursimi dhe nje loder argetuese ne te njejten kohe.Arka e kursimit vjen ne pamjen e maces se njohur Hello Kitty e cila leshon edhe nota muzikore me ane te cilave edhe leviz.Materiali : plastik&nb..

CELES ME MUZIK DHE DRITE
-25%

CELES ME MUZIK DHE DRITE

749Lekë

999Lekë

EksTaksë: 749Lekë

Loder per femije te sapolindur ne forme celesi.Lodra eshte e pajisur me butona te cilat ne momentin e aktivizmit leshojne tinguj muzikore dhe drita.Te pershtatshem per moshat 0+.Materiali : plastik&nb..

DAULLE 19CM
-40%

DAULLE 19CM

599Lekë

999Lekë

EksTaksë: 599Lekë

DAULLE 19CM..

DAULLE ME MUZIKE FACTORY
-31%

DAULLE ME MUZIKE FACTORY

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

DAULLE ME MUZIKE FACTORY..

FERME ME MUZIK KAFSHESH DHE DRITA
-42%

FERME ME MUZIK KAFSHESH DHE DRITA

749Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 749Lekë

Ferme loder muzikore.Lodra permban butona te cilat aktivizojne drita dhe leshojne tinguj muzikore.Kutia perfshin gjithashtu edhe 2 bateri AA. Permasat : 3.5x12x13CMMateriali : plastikKeshillohet ..

FYELL 30CM
-40%

FYELL 30CM

149Lekë

249Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Fyell muzikor per femije ideal per te mesuar notat e para muzikore.I pershtatshem per mosha mbi 3 vjec.Materiali : plastikPermasat : 30CM..

FYELL MUZIKOR 30CM

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Fyell muzikor per femije ideal per te mesuar notat e para muzikore.I pershtatshem per mosha mbi 3 vjec.Materiali : plastikPermasat : 30CM..

FYELL MUZIKOR 33CM

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Fyell muzikor per femije ideal per te mesuar notat e para muzikore.I pershtatshem per mosha mbi 3 vjec.Materiali : plastikPermasat : 33CM..

FYELL TRANSPARENT 33CM

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Fyell muzikor per femije ideal per te mesuar notat e para muzikore.I pershtatshem per mosha mbi 3 vjec.Materiali : plastikPermasat : 33CM..

KAL ME LEVIZJE DHE MUZIKE 7x24x26CM
-38%

KAL ME LEVIZJE DHE MUZIKE 7x24x26CM

799Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Garantojini fëmijës tuaj argëtim  pafund me mikun e tyre të ri më të mirë!Lodra e dritës dhe këndimit mund të ndriçojë  për të shtuar atmosferë të ngrohtë dhe festive.Lodra është e butë dhe ..

KAMIONCINE KSILOFON 15x16.5x30CM
-40%

KAMIONCINE KSILOFON 15x16.5x30CM

1,499Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Kamioncina ksilofon eshte nj dhurate e perkryer per te vegjelit tuaj.  Xylophone 2-në-1 që kombinon tunguj muzikore me ane te shufrave qe godasin shufrat metalike. Makina permban 5 tinguj te ndry..

KITARE 60*22CM
-44%

KITARE 60*22CM

499Lekë

899Lekë

EksTaksë: 499Lekë

KITARE 60*22CM..

KITARE ME 6 KOrdA 20x54CM
-11%

KITARE ME 6 KOrdA 20x54CM

1,599Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Kitare muzikore me 6 korda.Kitara eshte e ndertuar nga nje materiali plastik dhe korda metali.Permasat : 20x54CM..

KITARE ME FRUTA 10x28CM
-25%

KITARE ME FRUTA 10x28CM

299Lekë

399Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Kitare e vogel per femije me disenjo frutash.Kitara siguron agertim pa mase per te vegjelit tuaj me tingujt qe ajo leshon.Materiali : plastik Permasat : paketimi 14x34.5CM dhe kitara 10x28CMSygjerohet..

KITARE ME MUZIKE 38*19CM

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

KITARE ME MUZIKE 38*19CM..

KITARE ME MUZIKE DHE DRITE 10x15CM
-42%

KITARE ME MUZIKE DHE DRITE 10x15CM

749Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 749Lekë

Kitare loder muzikore.Lodra permban butona te cilat aktivizojne drita dhe leshojne tinguj muzikore argetues.Permasat : 10x15CMMateriali : plastikKeshillohet per moshat 12+ muajsh..

KLARINETE ME MELODI 5x41CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Klarinete muzikore per femije, ideale per te mesuar notat e para muzikore.Materiali : plastikPermasat : 5x41CMI pershtatshem per mosha mbi 3 vjec...

KROKODIL ME DRITE DHE MUZIKE 12x20x21CM
-32%

KROKODIL ME DRITE DHE MUZIKE 12x20x21CM

749Lekë

1,099Lekë

EksTaksë: 749Lekë

Garantojini fëmijës tuaj argëtim  pafund me mikun e tyre të ri më të mirë!Lodra e dritës dhe këndimit mund të ndriçojë  për të shtuar atmosferë të ngrohtë dhe festive.Lodra është e butë dhe ..

KUKULL LOL ME DRITE,LEVIZJE DHE MUZIKE 16X17CM
-23%

KUKULL LOL ME DRITE,LEVIZJE DHE MUZIKE 16X17CM

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Kukull LOL qe vallezon.Kukulla e re e vallëzimit me muzikë dhe drita, tipare të hollësishme 3D, veshje artificiale, ashtu si kukullat LOL do të jetë më e bukur për t’u luajtur natën. Kur çelësi është ..

KUKULL LOL NE MOTORR ME DRITA , MUZIKE DHE LEVIZJE...

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Kukull LOL me motorr me drita , muzike dhe levizje.Ndezje e dritave te gomave dhe rotacion 360 grade duke ofruar ore pafund agretim.I sigurt dhe i thjeshte ne perdorim.Dhurta ideale per femijet.Materi..

KUKULL NE KARROC
-20%

KUKULL NE KARROC

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Karrocë kukullash barbie me kal pegasus.Lodra mund te aktivizohet me ane te disa baterive te cilat do ta bejne ate te leshoje tinguj muzikore dhe levizje.Materiali : plastikMosha e rekomanduar 3vjec+..

KUKULL PRINCESHE ME MUZIKE, DRITE & LEVIZJE
-40%

KUKULL PRINCESHE ME MUZIKE, DRITE & LEVIZJE

1,199Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Kukull princeshe qe vallezon.Kukulla e re e vallëzimit me muzikë dhe drita, tipare të hollësishme 3D, veshje artificiale, ashtu si princesha zanash do të jetë më e bukur për t’u luajtur natën. Ku..

LOJE ME LEPUR 13x18.5x20CM

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Lodrer për fëmijë te cilet do të donin të shikonin lepujt që mund të vraponin, të pajisur me drita dhe muzikë.Në dispozicion në 2 ngjyra: jeshile dhe e verdhëMateriali : plastikPermasat : 13x18.5..

MOTOR HULK

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Motorr Hulk me drita 3D , muzike dhe levizje.Ndezje e dritave te kokes , gomave dhe rotacion.I sigurt dhe i thjeshte ne perdorim.Dhurata ideale per femijet entuziaste superhero...

MOTORR ME LEVIZJE DHE DRITE BATMAN

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Motorr Batman me drita 3D , muzike dhe levozje.Ndezje e dritave te kokes, gomave dhe rotacion.Dhurata ideale per femijet entuziaste superhero...

MOTORR ME LEVIZJE DHE DRITE SPIDERMAN

849Lekë

EksTaksë: 849Lekë

Motorr Spiderman me drita 3D , muzike dhe levizje.Ndezje e dritave te kokes , gomave dhe rotacion.I sigurt dhe i thjeshte ne perdorim.Dhurta ideale per femijet entuziaste superhero...

NUSEPASHKE ME MUZIKE 8x18.5x21.5CM
-36%

NUSEPASHKE ME MUZIKE 8x18.5x21.5CM

1,599Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Nusepashke loder per femije.Lodra perfshin butona te cilat aktivizojne drita dhe tinguj muzikore te cilat do ti terhqin vemendjen femijes tuaj dhe do ti argetojne pa mase.Materiali : plastik Perm..

ORGANO ME MIKROFON 15x46CM
-30%

ORGANO ME MIKROFON 15x46CM

1,599Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Një nga fazat më të këndshme të fëmijëve është kur fillojnë të flasin fjalët e para dhe të këndojnë. Gjatë kësaj periudhe që të vegjlit fitojnë më shumë perceptim për objektet përreth tyre dhe fitojnë..

PESHK ME MUZIKE,DRITE DHE LEVIZJE

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Peshk klloun me bateri qe leshon dritë dhe tinguj. Ajo rrit kureshtjen e fëmijës për muzikën e mrekullueshme. Zhvillimi e aftesise se interpretimit muzikor me sens të lehtë dëgjimi. Dritat dhe muzika ..

PIANO BEBESH 8x15x21CM
-32%

PIANO BEBESH 8x15x21CM

1,699Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Dëgjimi i muzikës ndihmon fëmijën të njohë modele, sekuencë, ritëm, ritëm dhe ton.Ne momentin e aktivizimit te butonave piano leshon tinguj te ndryshem dhe dritaMateriali : plastikPermasat : 8x15x21CM..

PIANO DAULLE PER BEBE 4x13x15CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Piano daulle dhe tastierë Piano me mundësi të ndryshme interpretimi ndihmon fëmijët tuaj në përmirësimin e aftësive njohëse të ngjyrave, kafshëve dhe instrumenteve muzikore. Ajo siguron kohën e këndsh..

PIANO KSILOFON 2N1 20x30CM
-12%

PIANO KSILOFON 2N1 20x30CM

2,199Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Dëgjimi i muzikës ndihmon fëmijën të njohë modele, sekuencë, ritëm, ritëm dhe ton.Ne momentin e aktivizimit te butonave piano leshon tinguj te ndryshem dhe drita.Piano ka 16 nota te ndryshme muzikore ..

PIANO ME DRITE  6x22x29CM
-38%

PIANO ME DRITE 6x22x29CM

799Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Argëtohuni dhe mësoni të luani piano dhe bateri. Bëhuni një muzikant i vogël duke krijuar shumë melodi. 2 mënyra të lojës: argëtuese për të dëgjuar melodi dhe për të mësuar të dëgjoni tinguj të vërtet..

PIANO ME MIKROFON 20x36CM
-25%

PIANO ME MIKROFON 20x36CM

1,499Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Bëhuni një muzikant i vërtetë me pianon karaoke me mikrofon! Përbëhet nga 37 tasta muzikore, me çelësa muzikorë, melodi të paracaktuar, ritme, tempos, vëllim të rregullueshëm, mikrofon i përfshirë . A..

PIANO PAW PATROL 8x16x33CM
-33%

PIANO PAW PATROL 8x16x33CM

999Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Argëtohuni dhe mësoni të luani ne pianon me personazhet vizatimore Paw Patrol. Bëhuni një muzikant i vogël duke krijuar shumë melodi. 2 mënyra të lojës: argëtuese për të dëgjuar melodi dhe për të..

PIANO VOKALE PER FEMIJE 16x17CM

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Dëgjimi i muzikës ndihmon fëmijën të njohë modele, sekuencë, ritëm, ritëm dhe ton.Ne momentin e aktivizimit te butonave piano leshon tinguj te ndryshem dhe drita.Piano ka 10 nota te ndryshme muzikore ..

Shfaqur 1 deri 36 nga 45 (2 Faqe)