Lodra Sportive/Tavoline/Shakaje

Shfaqur 1 deri 36 nga 45 (2 Faqe)

AKSESORE KALCETOJE

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

AKSESORE KALCETOJE..

APARAT FOTOGRAFIK LODER 2.5X6X10.5CM

129Lekë

EksTaksë: 129Lekë

Aparat fotografik loder i cili i ofron femijeve ore ter tera argetimi duke bere foto pafund me miqte e tyre.Materiali : plastikPermasat : 2.5x6x10.5CM..

BILBIL 3CP

129Lekë

EksTaksë: 129Lekë

BILBIL 3CP..

BILBILA FOX 80
-13%

BILBILA FOX 80

349Lekë

399Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Materiali termoplastik ,i cili siguron kapje dhe mbrojtje superiore për dhëmbët. Prodhon një ton të lartë, shumë të mprehtë. Sa më shumë të fryni, aq më i fortë është zëri. E lehtë për t’u fryrë dhe n..

BIRILA FROZEN

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

SET BIRILA ME PERSONAZHIN E PREFERUAR TE FEMIJES TUAJ. SETI PERMBAN 6 SHISHE DHE 2 TOPA,MATERIAL PLASTIK...

BIRILA SPIDERMAN

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

SET LOJE ARGETUESE PER CDO GRUPMOSHE. SETI PERMBASH 6 SHISHE DHE 2 TOPA. MATERIAL PLASTIK DHE DIZENJO ME PERSONAZHIN  E SPIDERMAN...

DISK ME DRITE
-17%

DISK ME DRITE

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

DISK ME DRITE..

DYLBI 14x17CM

129Lekë

EksTaksë: 129Lekë

Dylbi zmadhuese. Lehtësisht të përshtatshme në xhepin tuaj. Optikë me cilësi të lartë dhe kundër shkëlqimit.E përkryer për sporte, kafshë të egra, koncerte ose udhëtimesh. Gjerësia e rregull..

DYLBI HH-07439 3x38CM
-30%

DYLBI HH-07439 3x38CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Dylbi zmadhuese. Lehtësisht të përshtatshme në xhepin tuaj. Optikë me cilësi të lartë dhe kundër shkëlqimit.E përkryer për sporte, kafshë të egra, koncerte ose udhëtimesh. Gjerësia e rregullueshme për..

DYLBI SIKLA 20x50CM

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Dylbi zmadhuese. Lehtësisht të përshtatshme në xhepin tuaj. Optikë me cilësi të lartë dhe kundër shkëlqimit.E përkryer për sporte, kafshë të egra, koncerte ose udhëtimesh. Gjerësia e rregull..

FORMA KAFSHESH ANTISTRES

99Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Forma te ndryshme kafshesh me perberje xhelatine te cilat jane ideale di lodra shperqendrimi apo antistres.Permasat : 5x7CM..

GOMAR LODER ME RROTA 23x55x60CM
-40%

GOMAR LODER ME RROTA 23x55x60CM

1,499Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Gomar loder i madh me rrota i cili mund te levize.Lodra eshte e qëndrueshme dhe sigurt per femijet tuaj.Materiali : plastikPermasat : 23x55x60CM..

HARK ME SHIGJETA 4x23x56CM
-20%

HARK ME SHIGJETA 4x23x56CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Hark me tre shigjeta. Harku eshte i ndertuar nga ngjyra gjalleruese dhe drita.Materiali : plastik Permasat : Harku 3x18.5x55.5CM                  &nbs..

HARK ME SHIGJETA DHE THIKE 5x24x54CM
-30%

HARK ME SHIGJETA DHE THIKE 5x24x54CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Set me hark shigjetash i bardhe  , kater shigjeta me ngjyra  dhe nje thike e bardhe per femijen tuaj luftetar.Materaili : plastikPermasat : 5x24x54CM..

KUTI SHAHU

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

KUTI SHAHU..

KUTI SHAHU 38x40CM

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

KUTI SHAHU 38x40CM..

LEKUNDESE 28x32x32CM

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Jepini kënaqësinë fëmijëve tuaj në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të tjera duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë maksim..

LEKUNDESE FEMIJESH 28x32x32CM
-24%

LEKUNDESE FEMIJESH 28x32x32CM

1,890Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

Jepini kënaqësinë fëmijëve tuaj në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të tjera duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë maksim..

LEKUNDESE ME LITAR DHE MBESHTETESE 30x38x41CM

2,999Lekë

EksTaksë: 2,999Lekë

Jepini kënaqësinë fëmijëve tuaj në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të tjera duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë maksim..

LEKUNDESE ME LITAR PA MBESHTETESE 4x16.5x43CM
-33%

LEKUNDESE ME LITAR PA MBESHTETESE 4x16.5x43CM

999Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Jepini kënaqësinë fëmijëve tuaj në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të tjera duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë maksim..

LEKUNDESE PER FEMIJE 32x36x48CM

2,899Lekë

EksTaksë: 2,899Lekë

Jepini kënaqësinë fëmijëve tuaj në ambientet tuaja më të dashura të kopshteve të gjelbëruara, verandave apo hapësirave të tjera duke shtuar edhe këtë element që garanton çlodhjen dhe kënaqësinë maksim..

LESHUES HELIKE

149Lekë

EksTaksë: 149Lekë

LESHUES HELIKE..

LODER PESHKIMI 10x22CM
-23%

LODER PESHKIMI 10x22CM

229Lekë

299Lekë

EksTaksë: 229Lekë

Loder peshkimi e vogel.Lodra vjen ne forma personazhesh dhe ngjyrash te ndryshme.Materiali : plastikPermasat : 10x22CM..

LOJE 2NE1 SHAH DHE DAME 4x15x25CM
-20%

LOJE 2NE1 SHAH DHE DAME 4x15x25CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kutia e  lojes shah dhe dame eshte në madhësi të vogël, i palosshëm dhe i lehtë për t'u transportuar.Magnetizmi i vogël e bën atë të qëndrueshëm për të luajtur pa vështirësi në lëvizjen e pjesës...

LOJE BASKETBOLLI 40326CM
-25%

LOJE BASKETBOLLI 40326CM

1,499Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

LOJE BASKETBOLLI 40326CM..

LOJE BINGO

129Lekë

EksTaksë: 129Lekë

LOJE BINGO..

LOJE GOME

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Morbido është një pastë modeluese e krijuar për fëmijë nga 3 vjet e tutje, e lehtë, argëtuese, e gjallë. Në grup ka 3 kavanoza prej 50 gram + 3 shkopinj prej 50 gramë brumë modelimi, kallëpe dhe akses..

LOJE MAGNETIKE 3N1 4x12.5x24CM

349Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Kuti loje magnetike me tre llojera ne nje. 1)Lojë shahu: Përfshihen copa shahu 32 copë (copa të zeza 16 copë dhe copa të bardha 16 copë).Ato janë pjesë shahu magnetike.Materiali i pjesës së shahu..

LOJE ME IDENTIFIKIM GLOBO 4x14.5x21CM
-38%

LOJE ME IDENTIFIKIM GLOBO 4x14.5x21CM

499Lekë

799Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Lojë me identifikim për dy persona, cante me xhep. Sfidoni miqtë tuaj: bëni pyetje dhe gjeni parë fajtorin! Canta perfshin 1 fletë para-prerë me afishe. 40 korniza me ngjyra, 1 bazë lojë.Materiali : p..

LOJE PIRATI
-20%

LOJE PIRATI

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

LOJE PIRATI..

LOJE QENDRO I QETE GLOBO 17x18CM

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Loje familjare qendro i qete e cila mund te luhet nga dy ose kater persona.Loja fillon nga kutia e fillimit (box),ku me pas ju do te hidhni zaret dhe nëse bie numri 6 mund të shkoni përpara gjashtë dh..

LOJE RULETE 20x25CMM

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Merrni ne shtëpinë tuaj mini lojen e kazinosë dhe provoni fatin tuaj në Roulette. Loja e fatit luhet me 60 xhetona , , top dhe pjatë me planin e lojës.Materiali : plastikePermasat : 20x25CM..

LOJE SHAHU 13x13.5CM
-35%

LOJE SHAHU 13x13.5CM

129Lekë

199Lekë

EksTaksë: 129Lekë

Kutia e shahut eshte në madhësi të vogël, i palosshëm dhe i lehtë për t'u transportuar.Magnetizmi i vogël e bën atë të qëndrueshëm për të luajtur pa vështirësi në lëvizjen e pjesës.Material plastik, p..

LOJE SHFAQJE MAGJIKE  6x22.5x26CM
-20%

LOJE SHFAQJE MAGJIKE 6x22.5x26CM

1,599Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Magic Show është krijuar posaçërisht për të stimuluar krijimtarinë e fëmijës dhe për të mahnitur spektatorët e tij.Ideale për të mësuar truket e reja magjike!Përmban 7 truke duke përfshirë:- Monedhë q..

LOJE ZBAVITESE PER FEMIJE GLOBO

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Mini lojra familjare te cilat i ofrojne femijes tuaj argetim te garantuar dhe  i ndihmon ata ne zhillimin dhe formimin e tyre.Lojerat mund te luhen nga te gjithe pjestaret e familjes.Materiali : ..

LOJRA SPORTIVE 4N1 6.5x37.5x38CM
-31%

LOJRA SPORTIVE 4N1 6.5x37.5x38CM

899Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Set me kater lojera te ndryshme sportive per femijet te cilet i pelqejne lojrat sportive.Kutia perfshin 2 raketa ping pong-u , 2 raketa tenisi , 2 raketa chicken and zoo tenisi, 4 lloje te ndryshem to..

Shfaqur 1 deri 36 nga 45 (2 Faqe)