Makina / Aeroplan / Helikopter

Shfaqur 1 deri 36 nga 57 (2 Faqe)

AVIATION FIGHTER 11x31.5CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Planeti i lodrave sjell aeroplanin luftarak të aviacionit elektrik me dritë, muzikë për fëmijë. Një dhuratë e përkryer për vogëlushin tuaj. Materiali : plastikPermasaat: 11x31.5CM..

AVION AIRPLANE
-30%

AVION AIRPLANE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

AVION AIRPLANE..

AVION FIGHTER ME BATERI
-30%

AVION FIGHTER ME BATERI

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

AVION FIGHTER ME BATERI..

AVION ME BAZE 12x11x9CM
-43%

AVION ME BAZE 12x11x9CM

229Lekë

399Lekë

EksTaksë: 229Lekë

AVION ME BAZE 12x11x9CM..

ESKRAVATOR ME TELEKOMANDE 12x19x33CM

1,599Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Eskravator loder me telekomande.Me ane te telekomandes femija mund ta drejtoje mjetin ne rrugen e deshiruar.Lodra siguron argetim pa fund per femijen tuaj dhe miqete e tij.Materiali : plastikPermasat ..

FUORISTRADE ME RIMOKIO+MAKINE 13x14x39CM
-40%

FUORISTRADE ME RIMOKIO+MAKINE 13x14x39CM

899Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Makine fuoristrade me rimoko per femije. Materiali : plastikPermasat : 13x14x39CMSygjerohet per femije mosha 3vjec+...

HELIKOPTER 11x12x25CM
-20%

HELIKOPTER 11x12x25CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Helikopter loder me disanj policie.Helikopteri leshon drita dhe mund te levize.Materiali : plastikPermasat : 11x12x25CM..

HELIKOPTER LUFTARAK ME LEVIZJE,MUZIKE,DRITE

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Helikopter loder me disanj ushtarak.Helikopteri leshon drita dhe mund te levize.Materiali : plastikPermasat : 12x12x24CM..

HELIKOPTER ME MAKINE USHTARAKE 8x16x33CM

449Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Set me lodra ushtarake per femije.Seti permban helikopter edhe makine te cilat do ti argetojne pa mase femijet tuaj aventuriere.Materiali : plastikPermasat : 8x16x33CM..

HELIKOPTER ME TELEKOMANDE
-18%

HELIKOPTER ME TELEKOMANDE

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

HELIKOPTER ME TELEKOMANDE..

HELIKOPTER POLICE 9x11x21CM

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Helikopter pocilie per femije.Lodra eshte e pajisur me drita , muzike dhe levizje te cilat do te argetojne femije tuaj pa mase.Materiali : plastikPermasat : 9x11x21CM..

HELIKOPTER POLICIE 1:50  10x26CM
-20%

HELIKOPTER POLICIE 1:50 10x26CM

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Helikopter policie Burgaro.Lodra dhuron argetim pafun dhe ore te tera loje.Materiali : plastikPermasat: 10x26CMSygjerohet per femijet mosha 3vjec+..

HELIKOPTER USHTARAK 10x12x23CM

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Helikopter loder me disanj ushtarak.Helikopteri leshon drita dhe mund te levize.Materiali : plastikPermasat : 12x12x23CM..

KAMION LODER BEN 10 8x13x52CM
-23%

KAMION LODER BEN 10 8x13x52CM

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Kamion i madh transporti mallrash me personazhin e filmit vizatimor BEN10.Materiali : plastikPermasat :  8x13x52CM..

KAMION LODER TOYS3 8x13x52CM
-33%

KAMION LODER TOYS3 8x13x52CM

999Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Kamion i madh transporti mallrash me personazhet e filmit vizatimor TOY STORY 3.Materiali : plastikPermasat :  8x13x52CM..

KAMION MC QUEEN 3 6x10x40CM
-40%

KAMION MC QUEEN 3 6x10x40CM

599Lekë

999Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Kamion i madh transporti mallrash me personazhin e filmit vizatimor MC Queen 3.Materiali : plastikPermasat :  6x10x40CM..

KAMION ME AKSESORE PUNE 21x25x55CM
-14%

KAMION ME AKSESORE PUNE 21x25x55CM

2,999Lekë

3,499Lekë

EksTaksë: 2,999Lekë

Kamion me akresore pune .Lodra eshte e pershtatshme ne te gjitha ambjentet , perfshire edhe plazh.Materiali : plastik Permasat : 21x25x55CM...

KAMION POLICE CAR 9x13x27CM

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Kamion policiee per heronjte tuaj te vegjel dhe miqte e tij.Materiali: plastikPermasat : 9x13x27CM..

KARROTEC ME DY ZJARRFIKESE 9x13x52CM
-23%

KARROTEC ME DY ZJARRFIKESE 9x13x52CM

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Set automjetesh, karrotrec dhe dy zjarrfikese.Materiali : plastikPermasat : 9x13x52CM..

KARROTREC ME 3 ELEFANTE 14x45CM

0Lekë

EksTaksë: 0Lekë

Karrotrec i madh transporti me kafshe. Loder teper argetuese per te gjithe ata qe duan te jene gjithmone ne aksion.Makina perfshin tre elefante dhe nje perme te cilat ngarkohen lehtesisht ne..

KARROTREC ME 4 TRAKTOR ME FREKSION 17x40CM
-38%

KARROTREC ME 4 TRAKTOR ME FREKSION 17x40CM

799Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kamion i madh transporti me 4mjete pune . Kamioni eshte i shoqeruar nga kater traktore me ngjyra te ndryshme.Loje teper argetuese dhe pse jo nje dhurate ideale per te vegjlit tuaj.Materiali : pla..

KARROTREC ME MAKINE 6x9x22CM
-32%

KARROTREC ME MAKINE 6x9x22CM

1,499Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Transportues automjetesh i cili mund të ulë platformën në mënyrë që makina të mund të hyjë lehtësisht dhe të zërë vendin e saj në një udhëtim të gjatë. Shkalla: 1:43. Ky model mund të gjendet në ..

KARROTREC ME ZJARRFIKESE DHE HELIKOPTER 17x55CM
-25%

KARROTREC ME ZJARRFIKESE DHE HELIKOPTER 17x55CM

1,499Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Karrotrec i madh transporti me 3 mjete . Karrotreci eshte i shoqeruar nga nje helikopter dhe zjarrfikese.Loje teper argetuese dhe pse jo nje dhurate ideale per te vegjlit tuaj.Materiali : plastik..

MAKINA TE VOGLA PUNE 5.5x8x15CM
-5%

MAKINA TE VOGLA PUNE 5.5x8x15CM

189Lekë

199Lekë

EksTaksë: 189Lekë

Makina te vogla pune si kamion, kamion vinc , buldozier etj. Lodrat e vogla do ti ofrojne te vegjelve tuaj dhe miqve te tij agretim pafund.Materiali: plastikPermasat : 5.5x8x15CMSygjerohet per fe..

MAKINE DANCE CAR 7.5x11x25CM

1,299Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Makinë vallëzimi me rotacion 360 gradë me drita 3D dhe dyer te medha qe hapen.Drita e Projektimit 3D dhe muzika i shtojnë makines bukuri dhe hapisre argetimi.BNdihmon në përmirësimin e koordinimit të ..

MAKINE E MADHE ME BATERI BMW
-11%

MAKINE E MADHE ME BATERI BMW

24,999Lekë

27,999Lekë

EksTaksë: 24,999Lekë

MAKINE BMW E KUQE ME TELEKOMANDE,DRITE,MUZIKE,USB,RRIP SIGURIE,ME RELAKS..

MAKINE E MADHE ME BATERI MASERATI

19,999Lekë

EksTaksë: 19,999Lekë

Makizne Maserati e bardhe per femije.Makina perfshin rrip sigurimi , muzike, drita ,vend usb , borie ,dyer te levizshme etj. Eshte e perbere nga tre elektromotorre  dhe bateri 12V.E pershtatshme ..

MAKINE EPOKE 10x10x27CM

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Makine epoke me freksion per adhuruesit e makinave te vjetra te cilat mund ti koleksionojne.Materiali: plastikPermasat :  10x10x27CM..

MAKINE EPOKE 6x8.5x21CM

179Lekë

EksTaksë: 179Lekë

Makine epoke me freksion per adhuruesit e makinave te vjetra te cilat mund ti koleksionojne.Materiali: plastikPermasat :  6x8.5x21CM..

MAKINE FAST CAR ME MUZIKE,DRITA DHE LEVIZJE 7.5x13...

1,199Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Makinë e shpejte e cila  vallëzon me rotacion 360 gradë me drita 3D dhe dyer te medha qe hapen.Drita e projektimit 3D dhe muzika i shtojnë makines bukuri dhe hapisre argetimi.BNdihmon në përmirës..

MAKINE FORMULA UNO 8x25CM
-30%

MAKINE FORMULA UNO 8x25CM

1,390Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

Makine Formula Uno me telekomande per femije me ane te se ciles mund ta komandoni makinen ne distance.Loje argetuese per femijet, ku drejtimi i makines do te komandohet nga duart e tyre me ane te..

MAKINE FUORISTRADE ME FREKSION 881-9 9.5x11x24CM

1,299Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Makine fuoristrade me freksion per femije Crawler King, me ane te se ciles femijet mund te luajne me njeri tjetrin duke garuar dhe duke perjetuar nje aventure te vertete. Levizje ne 360 grad..

MAKINE FUORISTRADE MERCEDES BENZ G55 GRI
-23%

MAKINE FUORISTRADE MERCEDES BENZ G55 GRI

29,999Lekë

38,999Lekë

EksTaksë: 29,999Lekë

Tani fëmija juaj mund të ketë veturën e tij! Bëni realitet ëndrrën e vogëlushit tuaj duke blerë një makinë baterie të rehatshme JC002 në një version tërheqës dhe të zi. Makina  për fëmijë du..

MAKINE GARASH KILLER ME RADIOKOMANDE 13.5x22x35CM

2,699Lekë

EksTaksë: 2,699Lekë

Makine garash Killer me radiokomande e cila do ti ofroje femijes tuaj argetim pafund.Drejtimi i makines do te komandohet nga duart e femijeve me telekomanden e vogel e cila do te coje ne levizje makin..

MAKINE JEEP ME RADIKOKOMANDE 16x18.5x31.5CM

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Loje argetuese per femijet.Drejtimi i makines do te komandohet nga duart e femijeve. Me telekomande te vogel e cila ve ne levizje makinen sipas deshires.Materiali : plastikPermasat : 16x18.5x31.5..

MAKINE KABRIO EPOKE 5.5x8.5x20.5CM
-17%

MAKINE KABRIO EPOKE 5.5x8.5x20.5CM

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Makine epoke kabrio me freksion per adhuruesit e makinave te vjetra te cilat mund ti koleksionojne.Materiali: plastikPermasat : 5.5x8.5x20.5CM..

Shfaqur 1 deri 36 nga 57 (2 Faqe)