Aksesore Pikture dhe Dizenjo

Shfaqur 1 deri 36 nga 49 (2 Faqe)

BOJE TEMPERA 5CP

179Lekë

EksTaksë: 179Lekë

BOJE E TEMPERUAR 5CP..

BOJE TEMPERA CARIOCA 6CP
-18%

BOJE TEMPERA CARIOCA 6CP

449Lekë

549Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Temperat jane nje pjese shume e rendesishme e mesimeve te vizatimit dhe nepermjet tyre femijet mund te pikturojne imazhe te ndryshme.Ngjyrat jane shume te lehta per ti perzier.Aplikohet vecanarisht ne..

BOJRA TEMPERA NEO 12NGJYRA
-13%

BOJRA TEMPERA NEO 12NGJYRA

349Lekë

399Lekë

EksTaksë: 349Lekë

BOJRA TEMPERA NEO 12NGJYRA..

BOJRA TEMPERA PER RROBA 5 NGJYRA

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

BOJRA TEMPERA JANE NJE ELEMENT SHUME I RENDESISHEM NE LENDEN E VIZATIMIT. KETO BOJRA MUND TE PERDOREN DHE NE TEKSTILE. JANE SHUME PRAKTIKE NE PERDORIM  DHE NEPERMJET TYRE CDOKUSH MUND TE ZHVILLOJ..

BOJRA UJI CARIOCA 12 NGJYRA

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

BOJRA UJI CARIOCA 12 NGJYRA..

BOJRA VAJI 18 NGJYRA

179Lekë

EksTaksë: 179Lekë

BOJRA VAJI 18 NGJYRA..

INSTRUMENTA PER PLASTELINE CARIOCA 4CP
-7%

INSTRUMENTA PER PLASTELINE CARIOCA 4CP

649Lekë

699Lekë

EksTaksë: 649Lekë

INSTRUMENTA PER PLASTELINE CARIOCA 4CP..

KOLORA CARIOCA ERASABLE 10CP

349Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Keto kolora te markes Carioca Erasable kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Bo..

KOLORA CARIOCA JOY 24CP

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Keto kolora te markes Carioca Joy kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Boja nuk per..

KOLORA CARIOCA JOY SUPER WASHABLE 6CP
-36%

KOLORA CARIOCA JOY SUPER WASHABLE 6CP

89Lekë

139Lekë

EksTaksë: 89Lekë

Keto kolora te markes Carioca Joy kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Boja nuk per..

KOLORA CARIOCA JUMBO 12CP

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Keto kolora te markes Carioca JUMBO kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Boja nuk p..

KOLORA CARIOCA JUMBO 6CP
-12%

KOLORA CARIOCA JUMBO 6CP

219Lekë

249Lekë

EksTaksë: 219Lekë

Keto kolora te markes Carioca JUMBO kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Boja nuk p..

KOLORA CARIOCA STAMP MARCATOR 12CP

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Keto kolora te markes Giotto Turbocolor kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Boja n..

KOLORA DHE LAPSA ME NGJYRE CARIOCA COLOR & PLA...

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Kuti ne forme valixhe me kolora dhe me lapsa me ngjyra te markes Carioca eshte nje aksesor ideal per tja dhuruar femijeve tuaj qe ata te zhvillojne me shume krijimtarine e tyreKutia permban 12 kolora ..

KOLORA DHE LAPSA ME NGJYRE CREATE & COLOR 48CP

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Kuti ne forme valixhe me kolora dhe me lapsa me ngjyra te markes Carioca eshte nje aksesor ideal per tja dhuruar femijeve tuaj qe ata te zhvillojne me shume krijimtarine e tyreKutia permban 12 kolora ..

KOLORA FABER CASTELL 6CP

239Lekë

EksTaksë: 239Lekë

Keto kolora te markes Faber Castell kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, nuk permban element toksik dhe kolorat kane kapak qe ..

KOLORA GIOTTO BE-BE 12CP

849Lekë

EksTaksë: 849Lekë

Keto kolora te markes Giotto Be-Be  kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Boja ..

KOLORA GIOTTO BE-BE MY FARM

1,699Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Kuti ne forme valixhe me kolora te markes GIOTTO eshte nje aksesor ideal per tja dhuruar femijeve tuaj qe ata te zhvillojne me shume krijimtarine e tyreKutia permban 12 kolora ,1 album per te ngjyrosu..

KOLORA GIOTTO ME SKICA PER TE NGJYROSUR

1,399Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Dhurojini femijeve tuaj setin me kolora dhe skica per te zhvilluar me shume krijimtarine e tyre. Femijet tuaj mund te argetohen duke vizatuar ne skicat te cilat jane projektuar per te ngjyrosur dhe pe..

KOLORA GIOTTO TURBOCOLOR 24CP

449Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Keto kolora te markes Giotto Turbocolor kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Boja n..

KOLORA GIOTTO TURBOMAXI 12CP
-7%

KOLORA GIOTTO TURBOMAXI 12CP

649Lekë

699Lekë

EksTaksë: 649Lekë

Keto kolora te markes Giotto Turbomaxi kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Boja nu..

KOLORA MICKEY 6CP

99Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Keto kolora kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, nuk permban element toksik dhe kolorat kane kapak qe boja e tyre mos te thahe..

KOLORA TURBO GLITER GIOTTO 8CP

649Lekë

EksTaksë: 649Lekë

Keto kolora te markes Giotto kane nje boje shume resiztente qe zgjat per nje kohe te gjate.Boja e tyre  mund te lahet lehtesisht, mund te hiqet nga lekura vetem me uje, pa sapun.Boja nuk permban ..

KUTI ME KOLORA SPIDERMAN 36CP

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Kuti me kolora me ngjyra me personazhin Spiderman eshte dhurata ideale qe mund ti beni femijeve tuajFal kesaj kuti ata mund te shprehin talentin e tyre ne vizatim dhe ne pikture.Konfeksioni permban 36..

KUTI ME LAPSA ME NGJYRE DHE KOLORA FORME SPIDERMA...

1,699Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Kjo kuti me lapsa me ngjyra dhe me kolora ne forme kukulle Frozen eshte ideale per femijet tuaj.Nepermjet kesaj kutie ata mund te ngjyrosin dhe te vizatojne piktura te ndryshmeKuti permban : &nbs..

KUTI ME LAPSA ME NGJYRE DHE KOLORA FORME KUKULLE F...

1,699Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Kjo kuti me lapsa me ngjyra dhe me kolora ne forme kukulle Frozen eshte ideale per femijet tuaj. Nepermjet kesaj kutie ata mund te ngjyrosin dhe te vizatojne piktura te ndryshme..

LAPSA ME NGJYRE DRURI CARIOCA 6CP
-35%

LAPSA ME NGJYRE DRURI CARIOCA 6CP

129Lekë

199Lekë

EksTaksë: 129Lekë

Ndihmojini femijet tuaj te zhvillojne pasionin dhe talentin e tyre.Per ti dhene me shume ngjyra krijmitarise se femijeve tuaj ne pikture keta lapsa jane ideal.Lapsat e drurit me ngjyre jane shume..

PENELA PIKTURE TE ZINJ 10CP
-25%

PENELA PIKTURE TE ZINJ 10CP

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

PENELA PIKTURE TE ZINJ 10CP..

PERPARESE EMOJI 35x48CM

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Nese femijet tuaj jane te apasionuar pas piktures dhe pikturojne me bojra te ndryshme kjo perparese do ti ndihmoje ata  qe rroba e tyre mos te njollosen dhe te jen te pastra.Perparese eshte ..

PERPARESE PIKTURE
-17%

PERPARESE PIKTURE

499Lekë

599Lekë

EksTaksë: 499Lekë

PERPARESE PIKTURE..

PERPARESE PIKTURE PER FEMIJE
-33%

PERPARESE PIKTURE PER FEMIJE

499Lekë

749Lekë

EksTaksë: 499Lekë

PERPARESE PIKTURE PER FEMIJE..

RUL ME FORMA PER PIKTURE16CM 2CP
-30%

RUL ME FORMA PER PIKTURE16CM 2CP

139Lekë

199Lekë

EksTaksë: 139Lekë

Nese femijet tuaj kane pasion pikturen dhe duan qe te pikturojne  dhe te vizatojne imazhe te ndryshme, keta rulo jane zgjedhja me e mire.Fletoret e vizatimit dhe tablot e piktures do te kene me s..

RUL PER NGJYROSJE 15CM 3CP
-15%

RUL PER NGJYROSJE 15CM 3CP

169Lekë

199Lekë

EksTaksë: 169Lekë

RUL PER NGJYROSJE 15CM 3CP..

RULO PER PIKTURE 13CM 3CP
-30%

RULO PER PIKTURE 13CM 3CP

139Lekë

199Lekë

EksTaksë: 139Lekë

Nese femijet tuaj kane pasion pikturen dhe duan qe te pikturojne  dhe te vizatojne imazhe te ndryshme, keta rulo jane zgjedhja me e mire.Rulo e sfungjerit me doreze plastike jane shume praktik dh..

SET BOJRA UJI + LAPSA DHJAMI 12 NGJYRA
-20%

SET BOJRA UJI + LAPSA DHJAMI 12 NGJYRA

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

SET BOJRA UJI + LAPSA DHJAMI 12 NGJYRA..

SET PENELA 12CP
-25%

SET PENELA 12CP

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

SET PENELA 12CP..

Shfaqur 1 deri 36 nga 49 (2 Faqe)