Sport dhe Koha e Lire

Shfaqur 1 deri 36 nga 37 (2 Faqe)

DARDHE BOKSI TAVOLINE

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

DARDHE BOKSI TAVOLINE..

DOREZA BOKSI

2,499Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

DOREZA BOKSI..

DOREZA BOKSI

2,099Lekë

EksTaksë: 2,099Lekë

DOREZA BOKSI..

DOREZA BOKSI ME PIRAT
-32%

DOREZA BOKSI ME PIRAT

1,499Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Doreza boksi per femije me dizenjo persanzhesh vizatimore.Dorezat jane te ndertuara nga nje material I cilesise se larte , me butesi maksimale per te mbrojtur moshat e vogla nga goditjet gjate lojes d..

DOREZA BOKSI ME SORKADHE
-32%

DOREZA BOKSI ME SORKADHE

1,499Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Doreza boksi per femije me dizenjo persanzhesh vizatimore.Dorezat jane te ndertuara nga nje material I cilesise se larte , me butesi maksimale per te mbrojtur moshat e vogla nga goditjet gjate lojes d..

DOREZA EVERLAST

1,999Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

DOREZA EVERLAST..

DOREZA GRAND BOXING
-11%

DOREZA GRAND BOXING

3,999Lekë

4,499Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Doreza boksi Grand Box.Dorezat jane te ndertuara nga nje material I cilesise se larte , me butesi maksimale per te mbrojtur nga goditjet gjate lojes / stervitjes dhe me suport shume te larte te kyceve..

DRYN BICIKLETE
-20%

DRYN BICIKLETE

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

DRYN BICIKLETE..

DRYN BICIKLETE ME CELES

189Lekë

EksTaksë: 189Lekë

DRYN BICIKLETE ME CELES..

LOJE ME TOP 18.5*10.5CM
-23%

LOJE ME TOP 18.5*10.5CM

229Lekë

299Lekë

EksTaksë: 229Lekë

LOJE ME TOP 18.5*10.5CM..

MINI RAKETE PING PONG 26CM

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

MINI RAKETE PING PONG 26CM..

PATINA ME 4 RROTA 10x20x25CM

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

PATINA ME 4 RROTA 10x20x25CM..

PATINA ME 4 RROTA SKATE BUDDY ABEC-7

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Patina me kater rrota Skate Buddy ABEC-7.Te pershtatshme per femije mbi 3 vjeçMe frena ne rrotat  pasme dhe rripa me gjeresi te rregullueshme .Per te gjithe femiejt qe duan te meren aktivitet fiz..

RAKETA PING PONG + 3 TOPA
-31%

RAKETA PING PONG + 3 TOPA

449Lekë

649Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Raketa ping pong ne formë ovale te cilat i bjne gjuajtjet tuaja më efektive dhe të sakta. E ndertuar prej materiali të cilësisë më të mirë për të ofruar qëndrueshmëri të gjatë.Raketat jane me material..

RAKETA TENISI 28*7*71CM
-6%

RAKETA TENISI 28*7*71CM

749Lekë

799Lekë

EksTaksë: 749Lekë

RAKETA TENISI ME PERMASA 28*7*71CM TE CILAT IU MUNDESOJNE KOMODITET GJATE LOJES TUAJ NE SAJE TE SISTEMIT TE SAJ KUNDRA VIBRIMIT DHE KOMBINIMIT TE REHATISE ...

RAKETA TENISI ME TOP FLUTURUES 42*22CM
-30%

RAKETA TENISI ME TOP FLUTURUES 42*22CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

PER JU TE APASIONUARIT PAS LOJRAVE NE NATYRE DHE JO VETEM ,KALONI KOHEN TUAJ TE LIRE DUKE PERDORUR RAKETAT E TENISIT ME TOP FLUTURUES 42*22CM TE CILAT JU GARANTOJNE ARGETIM DHE KOMODITET PAFUND NE SAJ..

RAKETA+TOP TENISI
-20%

RAKETA+TOP TENISI

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

SET ME DY RAKETA DHE TOP TENISI TE CILAT IU MUNDESOJNE ARGETIM PAFUND.KALONI KOHEN TUAJ TE LIRE ME FAMILJEN OSE MIQTE TUAJ ME RAKETAT LEHTESISHT TE PERDORESHME ...

RAKETE TENISI ME TOP 52CM

305Lekë

EksTaksë: 305Lekë

SET ME DY RAKETA DHE TOP 52CM TE CILAT JU OFROJNE KOMODITET DHE ARGETIM PAFUND NE KOHEN TUAJ TE LIRE...

RRJETE TOPI

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Rrjete mbajtese per topat e bërë nga material najloni.Rrjeta e najlonit  eshte teper e fortë dhe e qëndrueshme. Ajo eshte lehtesisht e palosshme dhe e lehtë për tu mbajtur.Kapacitet i qeses ..

RRJETE ME 3 TOPA 40CM

159Lekë

EksTaksë: 159Lekë

RRJETE ME 3 TOPA 40CM..

SET BOKSI 4224CM
-38%

SET BOKSI 4224CM

799Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 799Lekë

SET BOKSI 4224CM..

SET BOXI ME VARJE NE DERE
-20%

SET BOXI ME VARJE NE DERE

3,199Lekë

3,999Lekë

EksTaksë: 3,199Lekë

SET BOXI ME VARJE NE DERE..

SET ME DY DOREZA KICKBOX
-31%

SET ME DY DOREZA KICKBOX

4,499Lekë

6,499Lekë

EksTaksë: 4,499Lekë

Set me doreza kickbox te cilat kane nje përshtatje te përsosur.Mbërthimi i pëllëmbës së gjysmës së topit të këtyre dorezave do të thotë se do të konturojë në formë ose në dorën tuaj siç duhet një dore..

SKATEBOARD

2,999Lekë

EksTaksë: 2,999Lekë

Skateboard per femije dhe te rritur.Ngjyra  : e kuqe Materiali : plastik..

SKATEBOARD 60CM
-23%

SKATEBOARD 60CM

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Skateboard me dizenjo per femije dhe te rritur.Materiali: DruPermasat : 11x15x60CMGjendje ne dizenjo te ndryshme..

SKATEBOARD I ZI

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Skateboard per femije dhe te rritur.Ngjyra  : e zezeMateriali : dru..

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 20x80CM
-18%

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 20x80CM

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 20x80CM..

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 79CM
-15%

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 79CM

1,699Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 79CM..

SKATEBOARD PER FEMIJE DHE TE RRITUR

2,399Lekë

EksTaksë: 2,399Lekë

Skateboard per femije dhe te rritur.Ngjyra  : lejlaMateriali : plastik..

TOP BASKETBOLLI
-13%

TOP BASKETBOLLI

649Lekë

749Lekë

EksTaksë: 649Lekë

TOP BASKETBOLLI..

TOP BASKETBOLLI
-18%

TOP BASKETBOLLI

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

TOP BASKETBOLLI..

TOP BASKETBOLLI HUMBLE G6
-20%

TOP BASKETBOLLI HUMBLE G6

1,599Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Top basketbolli per femije dhe te rritur te apasionuar pas basketbollit.Ky top është i përshtatshëm për të luajtur në te gjitha llojet e siperfaqeve.Topi eshte i mases 6.Ngjyra :portokalliMateriali : ..

TOP FUTBOLLI 32
-5%

TOP FUTBOLLI 32

1,799Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

TOP FUTBOLLI 32..

TOP PREMIER LEAGUE

1,999Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Topi është prej materiali gome të butë me kualitet të lartë, ç'ka e bën atë jashtëzakonisht të qëndrueshem dhe elastik ndaj konsumit dhe te forte gjatë lojës. Ai vjen në madhësi standarde dhe është id..

TOPA PING-PONGU 6 COP 11*3.5*20CM
-50%

TOPA PING-PONGU 6 COP 11*3.5*20CM

99Lekë

199Lekë

EksTaksë: 99Lekë

TOPA PING-PONGU 6 COP 11*3.5*20CM..

TOPA TENISI 3.5CM 5CP
-8%

TOPA TENISI 3.5CM 5CP

229Lekë

249Lekë

EksTaksë: 229Lekë

TOPA TENISI 3.5CM 5CP..

Shfaqur 1 deri 36 nga 37 (2 Faqe)