Femra

Shfaqur 1 deri 14 nga 14 (1 Faqe)
Fustan
-44%

Fustan

2,500Lekë

4,500Lekë

EksTaksë: 2,500Lekë

..

Fustan
-49%

Fustan

2,500Lekë

4,900Lekë

EksTaksë: 2,500Lekë

97% viskoz3% likra..

Fustan
-40%

Fustan

4,500Lekë

7,500Lekë

EksTaksë: 4,500Lekë

..

Fustan
-40%

Fustan

1,500Lekë

2,500Lekë

EksTaksë: 1,500Lekë

100% akrilik..

Komplete sportive
-36%

Komplete sportive

2,900Lekë

4,500Lekë

EksTaksë: 2,900Lekë

70% coton30% poliester..

Komplete Sportive
-36%

Komplete Sportive

2,900Lekë

4,500Lekë

EksTaksë: 2,900Lekë

75% coton 20% poliester..

Kostum
-46%

Kostum

3,500Lekë

6,500Lekë

EksTaksë: 3,500Lekë

95% poliester5% likra..

Kostume
-46%

Kostume

3,500Lekë

6,500Lekë

EksTaksë: 3,500Lekë

95% poliester5% likra..

Pallto
-57%

Pallto

5,200Lekë

12,000Lekë

EksTaksë: 5,200Lekë

63% poliester33% viskoz..

RECIPETA LE JARDIN 9700
-20%

RECIPETA LE JARDIN 9700

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Recipeta poliester me kupe te plote dhe mbushje.Material cilesor i perbere nga nje pelhure e plote e cila krijon komoditet ne perdorim.Material qe lejon pershkueshmerine e ajrit dhe nuk irriton lekure..

SET KEMISHE NATE E KUQE
-20%

SET KEMISHE NATE E KUQE

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Set kemishe nate per femra me 3 aksesore.Vjen i disenjuar ne forme fustani per te nxjerre ne pah linjat trupore.Kemisha e nates vjen ne paketim se bashku me te mbathurat ne ngjyre te kuqe dhe kimonon ..

SET KEMISHE NATE E KUQE HANA
-22%

SET KEMISHE NATE E KUQE HANA

1,799Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Set kemishe nate per femra me 2 aksesore.Vjen i disenjuar ne forme fustani per te nxjerre ne pah linjat trupore.Kemisha e nates vjen ne paketim se bashku me te mbathurat ne ngjyre te kuqe per nje pamj..

SET KEMISHE NATE E ZEZE
-20%

SET KEMISHE NATE E ZEZE

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Set kemishe nate per femra me 2 aksesore.Vjen i disenjuar ne forme fustani per te nxjerre ne pah linjat trupore.Kemisha e nates vjen ne paketim se bashku me te mbathurat ne ngjyre te zeze per nje pamj..

SET RECIPETA DHE MBATHJE NBB LINGERIE

1,299Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Set intimo i perbere nga mbathje dhe recipeta.Material poliester ,disenjo me dantelle ngjyre e zeze.Recipetat jane te pajisura me kapse qe pershtaten sipas cdo trupi. Nje detaj mjaft interesant eshte ..

Shfaqur 1 deri 14 nga 14 (1 Faqe)