Sezonale/Evente/Festa

Shfaqur 1 deri 16 nga 16 (1 Faqe)
CANTE PLAZHI PIERRE CARDIN 25LT
-35%

CANTE PLAZHI PIERRE CARDIN 25LT

1,299Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Qe pushimet tuaja dhe ditet e nxehta te plazhit te jene sa me te qete kjo cante eshte ideale per tu marr me vete ne plazh.Canta nuk deperton nxhetesine dhe eshte rezistente ndaj temperaturave te larta..

CANTE TERMIKE PRINCESS 2LT
-15%

CANTE TERMIKE PRINCESS 2LT

549Lekë

649Lekë

EksTaksë: 549Lekë

Nese deshironi qe ushqimet e femijeve tuaj te jete sa me i fresket gjate diteve te nxehta te veres, kjo cante termike eshte ideale.Canta termike eshte e dizenjuar me personazhin Princess.Ajo mund te p..

CUPCAKE+LUGE AKULLORE
-40%

CUPCAKE+LUGE AKULLORE

179Lekë

299Lekë

EksTaksë: 179Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit keto forma rere cupcake jane ideale.Mund te perdoret per te krijuar forma te ndryshe rere.Mund te perdoret nga femijet mbi ..

DISK FLUTURUES 27CM
-11%

DISK FLUTURUES 27CM

249Lekë

279Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Nese deshironi qe te kaloni nje kohe te kendshme me miqte dhe familjen tuaj ky disk flutures eshte zgjedhja me e mire.Me kete disk fluturues mund te luani ne ambjente te jashtme si : park lojrash, buz..

FORMA RERE 11CM
-20%

FORMA RERE 11CM

119Lekë

149Lekë

EksTaksë: 119Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit keto forma rere jane ideale per te luajtur buze detitMund te perdoret per te krijuar forma te ndryshe rere.Mund te perdoret..

KAMERDARE DYSHEK ME MBESHTETJE 85x160CM

1,799Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

KAMERDARE DYSHEK ME MBESHTETJE..

KAMERDARE RRETHORE 70CM
-40%

KAMERDARE RRETHORE 70CM

239Lekë

399Lekë

EksTaksë: 239Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit kjo kamerdare forme rrethore eshte ideale.Kamerdarja eshte shume praktike per tu perdorur dhe mund te merret dhe ne plazh d..

KAMION 22CM
-42%

KAMION 22CM

349Lekë

599Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit ky kamion loder eshte zgjedhja me e mire.Kamioni mund te perdoret per te krijuar forma te ndryshe rere dhe per te mbajtur u..

KARROCE 49CM ME AKSESORE
-30%

KARROCE 49CM ME AKSESORE

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit kjo karroce me aksesor plazhi eshte zgjedhja me e mire.Karroca me aksesoret e plazhit mund te perdoret nga femijet mbi 3 vj..

KOVE 22CM

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit kjo kove eshte ideale.Kova mund te perdoret per te mbajtur uje ose per te krijuar forma te ndryshe rere.Mund te perdoret ng..

KRAHE NOTI CICCIO BELLO 2CP
-20%

KRAHE NOTI CICCIO BELLO 2CP

159Lekë

199Lekë

EksTaksë: 159Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te notojne  gjate diteve te nxehta te plazhit keto krahe noti jane idele per ata.Krahet e notit jane shume praktik dhe mund te perdoren dhe per te mesuar notin ng..

LOPATA ME BISHT DRURI 36CM

139Lekë

EksTaksë: 139Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit kjo lopate me bisht druri eshte ideale.Lopata mund te perdoret per te krijuar forma te ndryshe rere.Mund te perdoret nga fe..

LOPATE PLASTIKE 23CM

69Lekë

EksTaksë: 69Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit kjo lopate plastike eshte ideale.Lopata mund te perdoret per te krijuar forma te ndryshe rere.Mund te perdoret nga femijet ..

MASKE ME TUB AJRI
-17%

MASKE ME TUB AJRI

999Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Per te gjithe femijet qe jane pasion zhytjen kjo maske me tub ajri eshte ideale.Materiali : Plastik..

PISTOLETE UJI 55CM
-14%

PISTOLETE UJI 55CM

299Lekë

349Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit kjo pistolete uji eshte ideale.Pistoleta e ujit mund te perdoret nga femijet mbi 3 vjec.Materiali : PlastikPermasat : 55CM..

VARKE 16CM
-40%

VARKE 16CM

119Lekë

199Lekë

EksTaksë: 119Lekë

Qe femijet tuaj te argetohen dhe te luajne gjate diteve te nxehta te plazhit kjo varke eshte ideale per te luajtur buze detit.Mund te perdoret nga femijet mbi 3 vjec.Materiali : PlastikPermasat : 16CM..

Shfaqur 1 deri 16 nga 16 (1 Faqe)