Makina dhe Motorre

Shfaqur 1 deri 34 nga 34 (1 Faqe)
DEODORANT MAKINE
-33%

DEODORANT MAKINE

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Deodorant aromatik per makine .Paketimi permban shishen te pajisur me kapse qe montohen tek petet e ventilatorit.Ndihmon ne eleminimin e aromerave te pakendeshme duke e freskuar ajrin.Mund te perdoret..

DEODORANT MAKINE 4ML
-20%

DEODORANT MAKINE 4ML

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

DEODORANT MAKINE 4ML..

DEODORANT MAKINE FORME KEPUCE
-20%

DEODORANT MAKINE FORME KEPUCE

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

DEODORANT MAKINE FORME KEPUCE..

DEODORANT MAKINE LULE 2CP
-20%

DEODORANT MAKINE LULE 2CP

199Lekë

249Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Deodorant aromatik per makine ne forem lule.Paketimi permban 2 lule te pajisur me kapse qe montohen tek petet e ventilatorit.Ndihmon ne eleminimin e aromerave te pakendeshme duke e freskuar ajrin.Mund..

DEODORANT SHISHE PER MAKINE 30ML
-34%

DEODORANT SHISHE PER MAKINE 30ML

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Deodorant aromatik per makine ne forem shishe.Ndihmon ne eleminimin e aromerave te pakendeshme duke e freskuar ajrin.Mund te perdoret gjithashtu edhe shtepi ,zyre dhe kudo tjeter.Permasat : 3x5CMKapac..

FSHIRESE XHAMASH 45CM
-8%

FSHIRESE XHAMASH 45CM

549Lekë

599Lekë

EksTaksë: 549Lekë

FSHIRESE XHAMASH 45CM..

FSHIRESE XHAMASH 45CM
-8%

FSHIRESE XHAMASH 45CM

549Lekë

599Lekë

EksTaksë: 549Lekë

FSHIRESE XHAMASH 45CM..

FSHIRESE XHAMASH 50CM
-8%

FSHIRESE XHAMASH 50CM

599Lekë

649Lekë

EksTaksë: 599Lekë

FSHIRESE XHAMASH 50CM..

FSHIRESE XHAMASH 50CM
-8%

FSHIRESE XHAMASH 50CM

599Lekë

649Lekë

EksTaksë: 599Lekë

FSHIRESE XHAMASH 50CM..

FSHIRESE XHAMASH 55CM
-7%

FSHIRESE XHAMASH 55CM

649Lekë

699Lekë

EksTaksë: 649Lekë

FSHIRESE XHAMASH 55CM..

FSHIRESE XHAMASH 55CM
-7%

FSHIRESE XHAMASH 55CM

649Lekë

699Lekë

EksTaksë: 649Lekë

FSHIRESE XHAMASH 55CM..

FSHIRESE XHAMASH 60CM
-7%

FSHIRESE XHAMASH 60CM

699Lekë

749Lekë

EksTaksë: 699Lekë

FSHIRESE XHAMASH 60CM..

FSHIRESE XHAMASH 60CM
-7%

FSHIRESE XHAMASH 60CM

699Lekë

749Lekë

EksTaksë: 699Lekë

FSHIRESE XHAMASH 60CM..

KASETOFON DENVER CAU-439BT
-34%

KASETOFON DENVER CAU-439BT

3,290Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

KASETOFON DENVER CAU-439BT..

KASETOFON LG LAC2900RN 4X53W,MP3,RDS
-20%

KASETOFON LG LAC2900RN 4X53W,MP3,RDS

7,990Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

KASETOFON LG LAC2900RN 4X53W,MP3,RDS..

KASETOFON LG LCS-320UB
-20%

KASETOFON LG LCS-320UB

9,190Lekë

11,490Lekë

EksTaksë: 9,190Lekë

KASETOFON LG LCS-320UB..

KASETOFON PIONER DEHS110UB
-25%

KASETOFON PIONER DEHS110UB

8,990Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

KASETOFON PIONER DEHS110UB..

KASETOFON SENCOR SCT 5017BMR BT
-31%

KASETOFON SENCOR SCT 5017BMR BT

4,490Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

KASETOFON SENCOR SCT 5017BMR BT..

KASETOFON TREVI MDV 6350 BT VIDEO SD-USB 0635000
-20%

KASETOFON TREVI MDV 6350 BT VIDEO SD-USB 0635000

18,790Lekë

23,490Lekë

EksTaksë: 18,790Lekë

KASETOFON TREVI MDV 6350 BT VIDEO SD-USB 0635000..

KASETOFON TREVI SCD 5702 BT

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

Kasetofoni Trevi SCD 5702 BT është pajisja e përsosur për të degjuar  muzikën tuaj të preferuar  kur udhëtoni me makinë.Falë MP3 player-it të integruar, ju mund të dëgjoni këngë dhe lista dë..

KASETOFON TREVI SCD 5715  MP3 0571500
-27%

KASETOFON TREVI SCD 5715 MP3 0571500

3,990Lekë

5,490Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

KASETOFON TREVI SCD 5715 MP3 0571500..

KAVO MAKINE 2000AMP

1,799Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Kabllot 2.2 dhe 4 metra ekstra të gjatë japin fleksibilitet të jashtëzakonshëm.Izolim PVC me rezistencë ndaj nxehtësisë, vajit dhe acidit.I përshtatshëm për te gjitha llojet e automjeteve përfshirë au..

LETER E LAGUR PER MAKINE 20CP

159Lekë

EksTaksë: 159Lekë

LETER E LAGUR PER MAKINE 20CP..

MASAZHUES SHPINE
-7%

MASAZHUES SHPINE

649Lekë

699Lekë

EksTaksë: 649Lekë

MASAZHUES SHPINE..

MBROJTESE DIELLI 130*60CM
-17%

MBROJTESE DIELLI 130*60CM

249Lekë

299Lekë

EksTaksë: 249Lekë

MBROJTESE DIELLI 130*60CM..

SENSOR PARKIMI  SENCOR SCA PARK100
-20%

SENSOR PARKIMI SENCOR SCA PARK100

1,990Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

SENSOR PARKIMI  SENCOR SCA PARK100..

SENSOR PARKIMI SENCOR SCA PARK200
-21%

SENSOR PARKIMI SENCOR SCA PARK200

6,290Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 6,290Lekë

SENSOR PARKIMI SENCOR SCA PARK200..

SET RIPARIM GOMASH
-25%

SET RIPARIM GOMASH

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

SET RIPARIM GOMASH..

SFUNGJER MAKINE
-20%

SFUNGJER MAKINE

119Lekë

149Lekë

EksTaksë: 119Lekë

SFUNGJER MAKINE..

SPRAY ZHBLLOKUES UNIVERSAL 400ML
-29%

SPRAY ZHBLLOKUES UNIVERSAL 400ML

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Solucion spray per nje zhbllokim te shpejte.Ideale per lirimin e vidave,bulonave, bashkuesave te ndryshem metalik dhe pjeseve metalike te oksiduara.Lubrifikon dhe mbron pjeset nga formacionet e ndrysh..

TAPET MAKINE  4CP
-30%

TAPET MAKINE 4CP

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Tapet makine universale.Set me 4 pjese te përshtatshme per te gjitha llojet e makinave. Mund të përshtatet në formatin e makinës tuaj dhe pastrohet lehtë. Mbron makinën në pjesën e..

TAPET MIKROFIBER PER MAKINE
-36%

TAPET MIKROFIBER PER MAKINE

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Tapet makine universal i përshtatshem për të gjitha llojet e makinave. Mund të përshtatet në formatin e makinës tuaj dhe pastrohet lehtë. Mbron makinën në pjesën e brendshme nga ndotja dhe i jep ..

VAJ LUBRIFIKUES 100ML

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

VAJ LUBRIFIKUES 100ML..

VAJ UNIVERSAL 60ML

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

VAJ UNIVERSAL 60ML..

Shfaqur 1 deri 34 nga 34 (1 Faqe)