Aksesorë të jashtëm

Shfaqur 1 deri 3 nga 3 (1 Faqe)

LETER E LAGUR PER MAKINE 20CP

159Lekë

EksTaksë: 159Lekë

LETER E LAGUR PER MAKINE 20CP..

SFUNGJER MAKINE
-20%

SFUNGJER MAKINE

119Lekë

149Lekë

EksTaksë: 119Lekë

SFUNGJER MAKINE..

SPRAY ZHBLLOKUES UNIVERSAL 400ML
-29%

SPRAY ZHBLLOKUES UNIVERSAL 400ML

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Solucion spray per nje zhbllokim te shpejte.Ideale per lirimin e vidave,bulonave, bashkuesave te ndryshem metalik dhe pjeseve metalike te oksiduara.Lubrifikon dhe mbron pjeset nga formacionet e ndrysh..

Shfaqur 1 deri 3 nga 3 (1 Faqe)