Multicooker/Friteza/ Ngrohje Ushqimi

Shfaqur 1 deri 22 nga 22 (1 Faqe)
BERESE PILAFI OCEAN RC28
-34%

BERESE PILAFI OCEAN RC28

3,290Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

BERESE PILAFI OCEAN RC28..

FRITEZE DCG FR2440 2.5 LIT (1800W)
-26%

FRITEZE DCG FR2440 2.5 LIT (1800W)

3,690Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

FRITEZE DCG FR2440 2.5 LIT..

FRITEZE DELONGHI F28311W1 1.2LIT (1800W)
-21%

FRITEZE DELONGHI F28311W1 1.2LIT (1800W)

18,990Lekë

23,990Lekë

EksTaksë: 18,990Lekë

FRITEZE DELONGHI F28311W1..

FRITEZE FERRARI G10083 3LIT (2000W)
-23%

FRITEZE FERRARI G10083 3LIT (2000W)

4,990Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

FRITEZE FERRARI G10083 ,1008300..

FRITEZE FERRARI G1009700 2.5LIT (1800W)

9,490Lekë

EksTaksë: 9,490Lekë

..

FRITEZE GIRMI FG2000 2LIT (1450W)
-30%

FRITEZE GIRMI FG2000 2LIT (1450W)

5,590Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,590Lekë

FRITEZE GIRMI FG2000..

FRITEZE ME AJER DCG FR3503 3.5LIT (2000W)

11,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

FRITEZE ME AJER DCG FR3503 (1500W)..

FRITEZE ME AJER FERRARI G1012500 3.5LIT  (1500W)
-20%

FRITEZE ME AJER FERRARI G1012500 3.5LIT (1500W)

11,990Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

..

FRITEZE ME AJER PHILIPS HD9216/80 0.8LIT (1425W)
-9%

FRITEZE ME AJER PHILIPS HD9216/80 0.8LIT (1425W)

18,990Lekë

20,890Lekë

EksTaksë: 18,990Lekë

FRITEZE ME AJER PHILIPS HD9216/80Mënyra e shëndetshme për tu skuqur!Teknologjia unike Rapid Air e Philips ju lejon të skuqni me ajër për të bërë ushqim të freskët nga jashtë dhe të butë nga brenda. Pa..

FRITEZE ME AJER PHILIPS HD9621/90 0.7LIT (1425W)
-17%

FRITEZE ME AJER PHILIPS HD9621/90 0.7LIT (1425W)

24,990Lekë

29,990Lekë

EksTaksë: 24,990Lekë

FRITEZE PHILIPS HD9621/90..

FRITEZE ME AJER SENCOR SFR 5320WH 3LIT (1400W)
-25%

FRITEZE ME AJER SENCOR SFR 5320WH 3LIT (1400W)

11,990Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

FRITEZE SENCOR SFR 5320WH..

FRITEZE ME AJER SENCOR SRF 3220WH 2.6LIT (1500W)
-23%

FRITEZE ME AJER SENCOR SRF 3220WH 2.6LIT (1500W)

8,490Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 8,490Lekë

FRITEZE SENCOR SRF 3220WH..

FRITEZE ME AJER SOVIO 3.5LT (1800W)
-33%

FRITEZE ME AJER SOVIO 3.5LT (1800W)

7,999Lekë

11,999Lekë

EksTaksë: 7,999Lekë

Friteze me ajer,super pajisja qe i nevojitet kuzhines tuaj!Ideale per gatimet me pak yndyre por edhe per gatimet ne zgare.Ushqehuni shendetshem duke reduktuar 80% te yndyres.Mund te skuqni patate,kofs..

MULTICOOKER DELONGHI FH1363/1 1.7 LIT (+450 PROGRA...
-18%

MULTICOOKER DELONGHI FH1363/1 1.7 LIT (+450 PROGRA...

22,990Lekë

27,990Lekë

EksTaksë: 22,990Lekë

MULTICOOKER DELONGHI FH1363/1 (1400W) + 350 RECETA..

MULTICOOKER DESSINI DS-377 6LIT (10 PROGRAME GATIM...
-40%

MULTICOOKER DESSINI DS-377 6LIT (10 PROGRAME GATIM...

5,990Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

MULTICOOKER DESSINI DS-377..

MULTICOOKER FRENCH CHEF FCR39 6LIT (10PROGRAME GAT...
-43%

MULTICOOKER FRENCH CHEF FCR39 6LIT (10PROGRAME GAT...

7,990Lekë

13,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

MULTICOOKER FRENCH CHEF FCR39..

MULTICOOKER PHILIPS HD3037/70 5LIT (12 PROGRAME GA...

17,900Lekë

EksTaksë: 17,900Lekë

Philips HD3037 / 70 Multicooker është një tenxhere elektrike për gatimin dhe përgatitjen e llojeve të ndryshme të orizit,, drithërave, supave dhe gjellera te ndryshme. Avantazhi kryesor i avullimit ës..

MULTICOOKER SENCOR SPR 3600WH 6LIT (12 PROGRAME GA...
-24%

MULTICOOKER SENCOR SPR 3600WH 6LIT (12 PROGRAME GA...

12,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

MULTICOOKER SENCOR SPR 3600WH ..

MULTICOOKER WELL-HOME WH0012
-38%
E Re

MULTICOOKER WELL-HOME WH0012

7,990Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

Multicooker Well-Home Tenxhere multifunksionale e cila gatuan tre here me shpejte se tenxheret normale.Me kapacitet prej : 6 litraPergatit ushqime te shendetshme dhe te shpejta.Nuk e lejon s..

NGROHESE USHQIMI.DCG SV0100
-32%

NGROHESE USHQIMI.DCG SV0100

1,690Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,690Lekë

NGROHESE USHQIMI.DCG SV0100..

TENXHERE ELEKTRIKE ELECTROLUX ESC7400 SLOW COOKER ...
-36%

TENXHERE ELEKTRIKE ELECTROLUX ESC7400 SLOW COOKER ...

9,490Lekë

14,900Lekë

EksTaksë: 9,490Lekë

TENXHERE ELEKTRIKE.ELECTROLUX ESC7400,6LIT..

TENXHERE ELEKTRIKE FERRARI G1006200 SLOW COOKER 6....

10,900Lekë

EksTaksë: 10,900Lekë

TENXHERE.FERRARI G1006200 ,SLOW COOKER..

Shfaqur 1 deri 22 nga 22 (1 Faqe)