Gatim me Avull / Zjerese vezesh

Shfaqur 1 deri 8 nga 8 (1 Faqe)
GATUES ME AVULL BRAUN FS5100BK
-40%

GATUES ME AVULL BRAUN FS5100BK

8,990Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

GATUES ME AVULL BRAUN FS5100BK..

GATUES ME AVULL PHILIPS HD9116/90
-10%

GATUES ME AVULL PHILIPS HD9116/90

5,990Lekë

6,690Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Gatue me avull i markes Philips.Shije e pastër e ushqimit me avull per cdo vakt tuajin.Me funksion aromatizimi gjate gatimit i cili i shton më shumë shije perberesve ushqimor.Një mënyrë e shëndetshme ..

GATUES ME AVULL TEFAL VS4003
-21%

GATUES ME AVULL TEFAL VS4003

14,990Lekë

18,990Lekë

EksTaksë: 14,990Lekë

GATUES ME AVULL TEFAL VS4003..

THARESE USHQIMESH DCG FD1065
-20%

THARESE USHQIMESH DCG FD1065

5,490Lekë

6,900Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

THARESE USHQIMESH DCG FD1065..

THARESE USHQIMESH DCG FD1077
-44%

THARESE USHQIMESH DCG FD1077

4,990Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

ESSICCATORE DCG FD1077..

ZIERESE VEZESH DSP ME 7 VENDE KA5001
-22%

ZIERESE VEZESH DSP ME 7 VENDE KA5001

1,799Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Thjesht zgjidhni vezët tuaja të preferuara (ose ushqimin në avull) dhe vendosni kohëmatësin. Funksioni i mbylljes automatike parandalon zierjen e tepërt dhe zhurma do t'ju paralajmërojë kur vezët (ose..

ZIERESE VEZESH MY DREAM ME 14 VENDE YS204 350W 50H...
-20%

ZIERESE VEZESH MY DREAM ME 14 VENDE YS204 350W 50H...

1,590Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

Thjesht zgjidhni vezët tuaja të preferuara (ose ushqimin në avull) dhe vendosni kohëmatësin. Funksioni i mbylljes automatike parandalon zierjen e tepërt dhe zhurma do t'ju paralajmërojë kur vezët (ose..

ZIERESE VEZESH MY DREAM ME 7 VENDE YS203 350W 60HZ
-24%

ZIERESE VEZESH MY DREAM ME 7 VENDE YS203 350W 60HZ

990Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 990Lekë

Pajisja e re elektrike me avull per vezë është e përkryer për vakte të shpejta dhe të shijshme, si dhe për t’i dhene mjedisit tuaj te kuzhines një luks. Projektuar për të gatuar deri në 7 vezë në të n..

Shfaqur 1 deri 8 nga 8 (1 Faqe)