Çanta/Aksesorë

Shfaqur 1 deri 12 nga 12 (1 Faqe)

CANTE DORE PER VAJZA

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Cante dore per vajza.Modeli trend i preferuari i momentit.Material lekure cilesore me nje disenjo te vecante dhe elegante.E pajisur me doreze e cila ofron me komfort dhe praktik ne perdorim.Eshte e pa..

CANTE E VOGEL FEMRASH ME RRIP

1,599Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

CANTE E VOGEL FEMRASH ME RRIP..

CANTE PER FEMRA DANBLINI E VOGEL
-30%

CANTE PER FEMRA DANBLINI E VOGEL

1,399Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

MARKA DANBLINI.CANTE E VOGEL MATERIAL LEKURE,FORME KATRORE.E PERBERE NGA NJE RRIP QE ZGJATET  DHE NGA 2 XHEPA NJE I BRENDSHEM DHE NJE I JASHTEM.E DISPONUESHME NE DY NGJYRA TE BARDHE DHE ROZE.PJES..

CANTE PER FEMRA DANBLINI ME VIJA TE KUQE DHE PORTO...
-35%

CANTE PER FEMRA DANBLINI ME VIJA TE KUQE DHE PORTO...

1,299Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Cante per femra me disenjo ngjyre te bardhe me vija te kuqe.Material mjaft cilesor i perbere  70% plastik  dhe 30 % pambuk.Ka hapesire te bollshme per te mbajtur gjithe aksesoret tuaj.Mund t..

CANTE PER FEMRA DANBLINI ME VIJA TE ZEZA DHE PORTO...
-50%

CANTE PER FEMRA DANBLINI ME VIJA TE ZEZA DHE PORTO...

999Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

CANTE PER FEMRA DANBLINI..

CANTE SHPINE PER VAJZA
-17%

CANTE SHPINE PER VAJZA

2,499Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,499Lekë

Cante shpine per vajza.Modeli me trend i preferuari i momentit.Material lekure cilesore me nje disenjo te vecante dhe elegante.E pajisur me 3 rripa ku vetem 2 jane rripat anesore ,te cilet ofrojne me ..

MARSUP BEZHE 3 XHEPA
-13%

MARSUP BEZHE 3 XHEPA

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

MARSUP BEZHE 3 XHEPA..

MARSUP BLU 3 XHEPA

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

MARSUP BLU 3 XHEPA..

MARSUP I ZI 3 XHEPA
-22%

MARSUP I ZI 3 XHEPA

699Lekë

899Lekë

EksTaksë: 699Lekë

MARSUP I ZI 3 XHEPA..

MARSUP I ZI ME RRIP DHE 3 XHEPA

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Marsup per meshkuj disenjuar ne ngjyre te zeze.Eshte e pajisur me tre xhepa te jashtem me zinxhir,nje xhep i brendshem me zinxhir, dhe nje rrip i cili mund te zgjatet sipas deshires.E disponueshme ne ..

PORTOFOL PER MESHKUJ KAIDUCH
-20%

PORTOFOL PER MESHKUJ KAIDUCH

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Portofoli eshte aksesori i duhur qe i nevojitet meshkujve.Modeli : KaiduchI disenjuar me doreze ne pjesen e pasme duke e bere me praktik ne perdorim.I pajisur me 2 zinxhire ne pjesen e brendshme dhe m..

PORTOFOL PER VAJZA SILVER
-20%

PORTOFOL PER VAJZA SILVER

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Portofol per vajza Forme zarfi drejtkendor, ngjyre silver.I disenjuar me hapje permes nje precine, permban nje zinxhir ne pjesen e brendshme dhe 6 ndarje te vogla ku mund te vendosni karten e ban..

Shfaqur 1 deri 12 nga 12 (1 Faqe)