Meshkuj

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)
MARSUP BEZHE 3 XHEPA
-13%

MARSUP BEZHE 3 XHEPA

699Lekë

799Lekë

EksTaksë: 699Lekë

MARSUP BEZHE 3 XHEPA..

MARSUP BLU 3 XHEPA

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

MARSUP BLU 3 XHEPA..

MARSUP I ZI 3 XHEPA
-22%

MARSUP I ZI 3 XHEPA

699Lekë

899Lekë

EksTaksë: 699Lekë

MARSUP I ZI 3 XHEPA..

MARSUP I ZI ME RRIP DHE 3 XHEPA

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Marsup per meshkuj disenjuar ne ngjyre te zeze.Eshte e pajisur me tre xhepa te jashtem me zinxhir,nje xhep i brendshem me zinxhir, dhe nje rrip i cili mund te zgjatet sipas deshires.E disponueshme ne ..

PORTOFOL PER MESHKUJ KAIDUCH
-20%

PORTOFOL PER MESHKUJ KAIDUCH

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Portofoli eshte aksesori i duhur qe i nevojitet meshkujve.Modeli : KaiduchI disenjuar me doreze ne pjesen e pasme duke e bere me praktik ne perdorim.I pajisur me 2 zinxhire ne pjesen e brendshme dhe m..

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)