Valixhe

Shfaqur 1 deri 11 nga 11 (1 Faqe)
CANTE UDHETIMI ME RROTA E ZEZE/LEJLA 50x30CM
-27%

CANTE UDHETIMI ME RROTA E ZEZE/LEJLA 50x30CM

2,199Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Nese ju po udhetoni per te eksploruar destinacione të reja apo vizitoni miqtë tuaj- kudo që të shkoni, kjo cante udhetimi me rrota do t'ju ndihmoje per te mbajtur gjerat tuaja personale në menyrë te o..

CANTE UDHETIMI ME RROTA E ZEZE/LEJLA 60x30CM
-13%

CANTE UDHETIMI ME RROTA E ZEZE/LEJLA 60x30CM

3,499Lekë

3,999Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

Nese ju po udhetoni per te eksploruar destinacione të reja apo vizitoni miqtë tuaj- kudo që të shkoni, kjo cante udhetimi me rrota do t'ju ndihmoje per te mbajtur gjerat tuaja personale në menyrë te o..

JASTEK QAFE PER FEMIJE 21x21CM
-20%

JASTEK QAFE PER FEMIJE 21x21CM

599Lekë

749Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Qe femijet tuaj te jene sa me komod kur udhetojne me makine ose avion ky jastek per qafen eshte ideal.Materiali super i bute dhe shume i rehatshem i jep mundesi femijeve tuaj qe te mos te shfaqin shen..

JASTEK QAFE UDHETIMI 22*25CM
-33%

JASTEK QAFE UDHETIMI 22*25CM

399Lekë

599Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Nje aksesore qe ju jep shume komoditet gjate momentin qe udhetoni me makine ose me avion. Ndihmon ne parandalimin e tendosjes se qafes dhe te shpatullave dhe ju do te ndiheni shume i relaksuar ne..

JASTEK QAFE UDHETIMI 24x35CM
-33%

JASTEK QAFE UDHETIMI 24x35CM

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Jasteku i qafes per udhetim eshte projektuar ne menyre te tille qe realizon mbeshtetjen e kokes dhe te qafes dhe ju ndiheni shume komod.Nje aksesore qe ju jep shume komoditet gjate momentin qe udheton..

JASTEK QAFE UDHETIMI 27x30CM
-25%

JASTEK QAFE UDHETIMI 27x30CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Nje aksesore qe ju jep shume komoditet gjate momentin qe udhetoni me makine ose me avion. Ndihmon ne parandalimin e tendosjes se qafes dhe te shpatullave dhe ju do te ndiheni shume i relaksuar ne..

JASTEK QAFE UDHETIMI ME AJER 20x33CM
-34%

JASTEK QAFE UDHETIMI ME AJER 20x33CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Ndihmon ne parandalimin e tendosjes se qafes dhe te shpatullave dhe ju do te ndiheni shume i relaksuar ne momentin qe do te arrini ne destinacion.Jasteku fryhet dhe shfryhet shume lehtesishte, dh..

VALIXHE PER FEMIJE ME PERSONAZHE FROZEN / TRANSFOR...
-17%

VALIXHE PER FEMIJE ME PERSONAZHE FROZEN / TRANSFOR...

4,999Lekë

5,999Lekë

EksTaksë: 4,999Lekë

Nese po mendoni qe ne udhetimin tuaj te rradhes te merrni dhe femijet tuaj per te vizituar destinacionet me te bukura kjo valizhe eshte ideale per te organuzr te gjithe sendet personale te vogelusheve..

VALIXHE PER FEMIJE ME PERSONAZHE FROZEN / TRANSFOR...
-30%

VALIXHE PER FEMIJE ME PERSONAZHE FROZEN / TRANSFOR...

3,499Lekë

4,999Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

Nese po mendoni qe ne udhetimin tuaj te rradhes te merrni dhe femijet tuaj per te vizituar destinacionet me te bukura kjo valizhe eshte ideale per te organuzr te gjithe sendet personale te vogelusheve..

VALIXHE UDHETIMI PLASTIKE GOLD / SILVER 20X30X50C...

3,499Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

Nëse ju po udhetoni per te eksploruar destinacione te reja apo vizitoni miqte tuaj- kudo që të shkoni, keto valixhe do t'ju ndihmojë për të mbajtur gjërat tuaja personale në menyrë të organizuar. Avan..

VALIXHE UDHETIMI E ZEZE/GOLD 30x50x70CM

15,999Lekë

EksTaksë: 15,999Lekë

Nese ju po udhetoni per te eksploruar destinacione te reja apo vizitoni miqte tuaj- kudo qe te shkoni, kjo valixhe do t'ju ndihmoje per te mbajtur gjerat tuaja personale ne menyre te organizuar. Valix..

Shfaqur 1 deri 11 nga 11 (1 Faqe)