Jastëk udhëtimi

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)
JASTEK QAFE PER FEMIJE 21x21CM
-20%

JASTEK QAFE PER FEMIJE 21x21CM

599Lekë

749Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Qe femijet tuaj te jene sa me komod kur udhetojne me makine ose avion ky jastek per qafen eshte ideal.Materiali super i bute dhe shume i rehatshem i jep mundesi femijeve tuaj qe te mos te shfaqin shen..

JASTEK QAFE UDHETIMI 22*25CM
-33%

JASTEK QAFE UDHETIMI 22*25CM

399Lekë

599Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Nje aksesore qe ju jep shume komoditet gjate momentin qe udhetoni me makine ose me avion. Ndihmon ne parandalimin e tendosjes se qafes dhe te shpatullave dhe ju do te ndiheni shume i relaksuar ne..

JASTEK QAFE UDHETIMI 24x35CM
-33%

JASTEK QAFE UDHETIMI 24x35CM

199Lekë

299Lekë

EksTaksë: 199Lekë

Jasteku i qafes per udhetim eshte projektuar ne menyre te tille qe realizon mbeshtetjen e kokes dhe te qafes dhe ju ndiheni shume komod.Nje aksesore qe ju jep shume komoditet gjate momentin qe udheton..

JASTEK QAFE UDHETIMI 27x30CM
-25%

JASTEK QAFE UDHETIMI 27x30CM

599Lekë

799Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Nje aksesore qe ju jep shume komoditet gjate momentin qe udhetoni me makine ose me avion. Ndihmon ne parandalimin e tendosjes se qafes dhe te shpatullave dhe ju do te ndiheni shume i relaksuar ne..

JASTEK QAFE UDHETIMI ME AJER 20x33CM
-34%

JASTEK QAFE UDHETIMI ME AJER 20x33CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Ndihmon ne parandalimin e tendosjes se qafes dhe te shpatullave dhe ju do te ndiheni shume i relaksuar ne momentin qe do te arrini ne destinacion.Jasteku fryhet dhe shfryhet shume lehtesishte, dh..

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)