Perde

Shfaqur 1 deri 12 nga 12 (1 Faqe)
PERDE CARMELO 140x280CM
-36%

PERDE CARMELO 140x280CM

899Lekë

1,399Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Perde me unaza e koleksionit Carmelo me shkëlqimin e mendafshtë dhe transparenca qe vjen nga materiali poliestër, i japin ambientit tuaj te banimit klasin, elegancen dhe intimitetin e nevojshëm. Ngroh..

PERDE DUSHI PLASTIKE 180x180CM
-29%

PERDE DUSHI PLASTIKE 180x180CM

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Perde dushi e cila kriojon nje ambjent te paster te tualetit tuaj.Eshte rezistente ndaj mykut dhe kimikateve te ndryshme.Perdja e dushit nuk lejon depertimin e ujit dhe tualeti juaj do te jete i paste..

PERDE FARFALLA 140x280CM
-24%

PERDE FARFALLA 140x280CM

1,899Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,899Lekë

Perde Farfalla eshte zgjedhja ideale per ti dhene me stil shtepise suaj te pushimit, dhomes se ndenjes ose dhomes se gjumit.Sherben per te ndare hapesiren e jashtme nga ambjentet tuaja te brendeshme.P..

PERDE FARFALLA JESHILE 140x280CM
-15%

PERDE FARFALLA JESHILE 140x280CM

1,699Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Perde Farfalla eshte zgjedhja ideale per ti dhene me shume stil dhe shije shtepise suaj te pushimit, dhomes se ndenjes ose dhomes se gjumit.Sherben per te ndare hapesiren e jashtme nga ambjentet tuaja..

PERDE FARFALLA ROZE 140x280CM
-24%

PERDE FARFALLA ROZE 140x280CM

1,899Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,899Lekë

Perde Farfalla eshte zgjedhja ideale per ti dhene me stil shtepise suaj te pushimit, dhomes se ndenjes ose dhomes se gjumit.Sherben per te ndare hapesiren e jashtme nga ambjentet tuaja te brendeshme.P..

PERDE ME NGJYRA 60x150CM
-40%

PERDE ME NGJYRA 60x150CM

899Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Perdja eshte aksesori kryesor dekorativ, funksional e mbrojtes, qe ndan hapesirën e jashtme nga intimiteti i ambienteve te brendshme. Me shkelqim te plote natyral nga materiali 100% lino te paster dhe..

PERDE ME NGJYRA CASANOVA 60x240CM
-27%

PERDE ME NGJYRA CASANOVA 60x240CM

1,099Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,099Lekë

Perdja e koleksionit Casanova eshte nje element perberes, mbrojtes dhe qe integron ose ndan hapesiren e jashtme nga intimiteti i ambienteve te brendshme. Materiali i bute me rrudhat elegante te krijua..

PERDE PER DERE 120x220CM
-20%

PERDE PER DERE 120x220CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

PERDE PER DERE ESHTE ZGJEDHJA IDEALE PER TI DHENE ME SHUME SHIJE SHTEPISE TUAJ TE PUSHIMIT.SHERBEN PER TE NDARE HAPESIREN E JASHTME NGA AMBJENTET TUAJA TE BRENDESHME.MATERIALI I SAJ MUND TE PASTROHET ..

PERDE TAMMY 140x280CM
-17%

PERDE TAMMY 140x280CM

1,499Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

PERDE TAMMY ESHTE ZGJEDHJA IDEALE PER TI DHENE ME SHUME SHIJE SHTEPISE TUAJ TE PUSHIMIT, DHOMES SE NDENJES DHE DHOMES SE GJUMIT.SHERBEN PER TE NDARE HAPESIREN E JASHTME NGA AMBJENTET TUAJA TE BRENDESH..

PERDE VANITY 140x260CM
-15%

PERDE VANITY 140x260CM

1,699Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

Materiali i holle, i bute i derdhur me rrudhat elegante te krijuara nga valezimi i materialit te lehtë të poliestres krijojne nje barriere te lehte, shtojnë stil, elegancë dhe kombinim me perdet aneso..

PERDE VOGUE 60x150CM
-13%

PERDE VOGUE 60x150CM

1,299Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Perdja e koleksionit Vogue eshte nje element perberes, mbrojtes dhe qe integron ose ndan hapesiren e jashtme nga intimiteti i ambienteve te brendshme. Materiali i bute me rrudhat elegante te krijuara ..

PERDE VOILA E BARDHE 60x220CM

1,599Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Materiali i holle, i bute i derdhur me rrudhat elegante te krijuara nga valezimi i materialit te lehtë të poliestres krijojne nje barriere te lehte, shtojnë stil, elegancë dhe kombinim me perdet aneso..

Shfaqur 1 deri 12 nga 12 (1 Faqe)