Kukulla dhe Akseskor

Shfaqur 1 deri 36 nga 40 (2 Faqe)

BEYBLADE AVERANGERS

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

BEYBLADE AVERANGERS..

BEYBLADE MASKS

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

BEYBLADE MASKS..

BEYBLADE PAW PATROL

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

BEYBLADE PAW PATROL..

KARROCE METALI 11x20x70CM
-30%

KARROCE METALI 11x20x70CM

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Karroce e vogel metali per vajza.Karroca eshte e pershtatshme per te gjitha kukullat e femijes tuaj.Permasat : 11x20x70CMMateriali : metal dhe rrobe..

KUKULL BARBIE 8x32CM
-46%

KUKULL BARBIE 8x32CM

299Lekë

549Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Kukull loder per femije.Loder teper argetuese per femijen tuaj dhe miqte e saj.Materiali : plastik Permasat : 8x32CM..

KUKULL BEBE 11x21CM

649Lekë

EksTaksë: 649Lekë

Kukull loder per femije.Loder teper argetuese per femijen tuaj dhe miqte e saj.Materiali : plastik Permasat : 11x21CM..

KUKULL FASHION 22x36CM
-53%

KUKULL FASHION 22x36CM

699Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Kukull per femije me aksore .Sigurojini femijes tuaj argetim pafund me kukullen e eshte e pajisur me cante dhe luleKukulla ofron ore pa fund loje per femijen tuaj dhe miqte e saj.Materiali :..

KUKULL FROZEN 7x28CM
-56%

KUKULL FROZEN 7x28CM

399Lekë

899Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kukull frozen per femije.Sigurojini femijes tuaj argetim pafund me personazhin e preferuar Disney ,Elsa.Kukulla ofron ore pa fund loje per femijen tuaj dhe miqte e saj.Materiali : plastikPer..

KUKULL LOL DHE NJEBRIRESH 32x32CM
-12%

KUKULL LOL DHE NJEBRIRESH 32x32CM

2,199Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Set kukull LOL dhe njebrireshi.Kukulla LOL me veshje plot ngjyra si nje ylber,mund përkulet në gjunjë, në mënyrë që ajo të mund të ulet lehtësisht në pjesën e prapme të njëbrirësit, ndërsa ata fluturo..

KUKULL LOL LIL SISTER

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Kukullat Lil Sisters janë tepër besnike, të vendosura dhe shumë të guximshme, si dhe janë një shpirt i lirë. Imagjinoni aventura të shkëlqyera me to, këto kukulla LOL Surprise veshin veshjen e tyre të..

KUKULL MACE 8x34CM
-44%

KUKULL MACE 8x34CM

499Lekë

899Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Kukull mace per femije.Sigurojini femijes tuaj argetim pafund me personazhet Disney Catwoman.Kukulla ofron ore pa fund loje per femijen tuaj dhe miqte e saj.Materiali : plastikPermasat : 8x3..

KUKULL ME AKSESOR THONJSH 20x33CM
-47%

KUKULL ME AKSESOR THONJSH 20x33CM

799Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull per femije me aksore thonjsh .Sigurojini femijes tuaj argetim pafund kukullen e cila eshte e pajisur me palete thonjsh dhe disenjo te ndryshme per toKukulla ofron ore pa fund loje per..

KUKULL ME AKSESORE 6.5x14x34CM
-20%

KUKULL ME AKSESORE 6.5x14x34CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukulla Barbie me floke te arte.Me veshjen e saj te vecante dhe me stilAksesoret e detajuar i shtohen argetimit te modes.Materiali : plastikPermasat : 6.5x14x34CM..

KUKULL ME CANTE DHE AKSESORE 6x16x32.5CM
-20%

KUKULL ME CANTE DHE AKSESORE 6x16x32.5CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukulla me asksesore bukurie si cante,veshje,canta pazari,syze apo edhe varese eshte dhurata ideale qe femijet tuaj te cilet adhurojne te dalin per shopping (pazare). Kukulla siguron ore pafund argeti..

KUKULL ME FUSTAN 30CM
-50%

KUKULL ME FUSTAN 30CM

499Lekë

999Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Kukull per femije.Sigurojini femijes tuaj argetim pafund me personazhet fashion Disney.Kukulla ofron ore pa fund loje per femijen tuaj dhe miqte e saj.Materiali : plastikPermasat : 6x30CMSygjerohet pe..

KUKULL ME FUSTANE DHE AKSESORE 33*23CM
-20%

KUKULL ME FUSTANE DHE AKSESORE 33*23CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

KUKULL ME FUSTANE DHE AKSESORE 33*23CM..

KUKULL ME KITARE DHE AKSESOR 18x33CM
-47%

KUKULL ME KITARE DHE AKSESOR 18x33CM

799Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull per femije me aksore .Sigurojini femijes tuaj argetim pafund kukullen e eshte e pajisur edhe me kitare me drite, tharese flokesh dhe canteKukulla ofron ore pa fund loje per femijen tu..

KUKULL ME KITARE DHE AKSESOR 18x33CM
-47%

KUKULL ME KITARE DHE AKSESOR 18x33CM

799Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull per femije me aksore .Sigurojini femijes tuaj argetim pafund kukullen e eshte e pajisur edhe me kitare me drite, tharese flokesh dhe canteKukulla ofron ore pa fund loje per femijen tu..

KUKULL ME MACE 20x33CM
-47%

KUKULL ME MACE 20x33CM

799Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull per femije me mace.Sigurojini femijes tuaj argetim pafund kukullen dhe macen e saj.Kukulla ofron ore pa fund loje per femijen tuaj dhe miqte e saj.Materiali : plastikPermasat : 20x33C..

KUKULL ME MUZIKE 20x34CM
-20%

KUKULL ME MUZIKE 20x34CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull per femije.Sigurojini femijes tuaj argetim pafund kukullen e cila leshon tinguj muzikore kur e aktivizon.Kukulla ofron ore pa fund loje per femijen tuaj dhe miqte e saj.Materiali : pl..

KUKULL MOANA ME LOPATE 30CM

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Përjetoni udhëtimin epik të Moana me këtë kukull klasike të detajuar. Ajo është plotësisht e mundshme dhe vjen me floket e saj afer reales për t'i bërë imagjinatat aventura të reja të reja edhe më arg..

KUKULL MODELE 17x34CM
-20%

KUKULL MODELE 17x34CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull per femije me fustan ballo .Sigurojini femijes tuaj argetim pafund kukullen e eshte e veshur me fustan ballo te tre ngjyrave te ndryshme, roze, bojeqielli dhe lejla.Kukulla ofron ore ..

KUKULL NE PLAZH 20.5x31CM
-33%

KUKULL NE PLAZH 20.5x31CM

599Lekë

899Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Kukull barbie ne plazh me aksesore.Kukulla eshte e pajisur me komerdare, pllake serfi etj. te cilat do ti japin gjalleri lojes .Marteriali : plastikPermasat : 20.5x31CM..

KUKULL NE SHKOLLE 21x31CM
-20%

KUKULL NE SHKOLLE 21x31CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Set me dy kukulla ne rolin e mesueses dhe nxeneses sebashku me aksore shkollor .Sigurojini femijes tuaj argetim pafund me kukullat e pajisura me derrase shkrimi,banke dhe karrige duke krijuar atmosfer..

KUKULL NE VASKE
-25%

KUKULL NE VASKE

899Lekë

1,199Lekë

EksTaksë: 899Lekë

KUKULL NE VASKE..

KUKULL NUSE 34*6*15CM
-20%

KUKULL NUSE 34*6*15CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

KUKULL NUSE 34*6*15CM..

KUKULL PARADE MODE 13x32CM
-46%

KUKULL PARADE MODE 13x32CM

699Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Kukull barbie me aksesore bukurie.Kukulla vjen ne disenjo te ndryshme dhe me aksesore te ndryshem.Materiali : plastikPermasat : 13x32CM..

KUKULL PATTY FASHION 18x33CM
-20%

KUKULL PATTY FASHION 18x33CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull per femije fashion Patty.Sigurojini femijes tuaj argetim pafund kukullen e eshte e veshur me fustanin fashion dhe aksesoret e tjere te bukurise si : kreher,cante dhe valixhe.Kukulla ofron&..

KUKULL PRINCESH
-38%

KUKULL PRINCESH

999Lekë

1,599Lekë

EksTaksë: 999Lekë

KUKULL PRINCESH..

KUKULL PRINCESHE 6x12.5x33CM
-20%

KUKULL PRINCESHE 6x12.5x33CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull loder per femije princeshe. Kukulla vjen ne modele dhe ngjyra fustanesh te ndryshme.Loder teper argetuese per femijen tuaj dhe miqte e saj.Materiali : plastik Permasat :  6x12.5x33CM..

KUKULL SIRENE 5x22x39CM
-20%

KUKULL SIRENE 5x22x39CM

799Lekë

999Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull sirene per femije.Sigurojini femijes tuaj argetim pafund me personazhin e preferuar Sirena Magjike.Kukulla ofron ore pa fund loje per femijen tuaj dhe miqte e saj.Ajo vjen gjithashtu ..

KUKULL SIRENE ME DRITE 30CM
-27%

KUKULL SIRENE ME DRITE 30CM

799Lekë

1,099Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kukull barbie sirene .Kjo sirenë mrekullisht shumëngjyrëshe bën një spërkatje të mrekullueshme në det.Bishti i saj i dekoruar, flokët e detajuar të lartë dhe shumëngjyrësh vendosen lundrime!Pamja e sa..

KUKULL SKIATORE 9.5x27x42.5CM
-40%

KUKULL SKIATORE 9.5x27x42.5CM

1,199Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Kukull skiatore per femije. Kukulla eshte e pajisur me veshje dimri dhe aksesore per ski.Materiali : platikPermasat : 9.5x27x42.5CM..

KUKULL SKOCEZE 27x70CM

1,599Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Loder teper argetuese per femijen tuaj dhe miqte e saj.Kukulla eshte e veshur me kapele dhe fund te  stilit tradicional te skocezeve .Materiali : plastik Permasat : 27x70CM..

KUTI ME AKSESORE BEAUTY 30x34CM
-40%

KUTI ME AKSESORE BEAUTY 30x34CM

899Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Ndjehuni sikur jeni një princeshë e vertete me këtë set bukurie princesash Disney.Seti perfshin 11  aksesore bukurie si : telefon,cante,vathe,krafica,kapse flokesh, tone syshe ,pasqyre etj.Materi..

KUTI ME AKSESORE BUKURIE 5x32x36.5CM
-40%

KUTI ME AKSESORE BUKURIE 5x32x36.5CM

599Lekë

999Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Ndjehuni sikur jeni një princeshë e vertete me këtë set bukurie princesash Disney.Seti perfshin 11  aksesore bukurie si : tharese flokesh,cante,vathe,krafica,lidhese flokesh, asksesore thonjsh ,p..

Shfaqur 1 deri 36 nga 40 (2 Faqe)