Robot

Shfaqur 1 deri 10 nga 10 (1 Faqe)
BUSTINE ROBOTE TE VEGJEL TRANSFORMUES
-40%

BUSTINE ROBOTE TE VEGJEL TRANSFORMUES

89Lekë

149Lekë

EksTaksë: 89Lekë

BUSTINE ROBOTE TE VEGJEL TRANSFORMUES..

PERSONAZH FLUTURUES 23x27CM
-38%

PERSONAZH FLUTURUES 23x27CM

499Lekë

799Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Luani dhe argëtohuni me karakterin e atomikut duke fluturuar një ushtri të luftëtarëve trima që luftojnë për liri.Blisteri përfshin ose një parashutë ose një aeroplan me figura. Ideale për fillimin e ..

ROBOT 16CM
-31%

ROBOT 16CM

89Lekë

129Lekë

EksTaksë: 89Lekë

Robot i vogel loder. Roboti eshte i pajisur edhe me mburoja dhe shpata per lufterat epike te imagjinates se femijes tuaj.Materiali : plastik Permasat : 16cmE pershtatshme per femije mosha 3 vjec+..

ROBOT EGYXOS 13*9CM
-7%

ROBOT EGYXOS 13*9CM

139Lekë

149Lekë

EksTaksë: 139Lekë

ROBOT EGYXOS 13*9CM..

ROBOT MAKINE TRANSFORMERS 16x21CM

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Loder elektronike Transformers.Roboti mund tepershtatetn ne personazhin qe femija juaj deshiron dhe te  tranformohet ne nje makine policie sa hap e mbyll syte.Lodra ideale per adhuruesit e makina..

ROBOT MAX STEEL
-11%

ROBOT MAX STEEL

1,599Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

ROBOT MAX STEEL..

ROBOT ME LEVIZJE DHE DRITE

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Loder per femije , robot kercimtar .Punon me 3 bateri 3A ,Rrotullim dhe kercim 360 grade,Luan muzike ,Me drita pulsuese nderkohe qe eshte ne levizje .Permasat : 14x24CM..

ROBOT PIONER
-13%

ROBOT PIONER

1,399Lekë

1,599Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

ROBOT PIONER..

ROBOT TRANSFORMUES NE MAKINE
-40%

ROBOT TRANSFORMUES NE MAKINE

599Lekë

999Lekë

EksTaksë: 599Lekë

ROBOT TRANSFORMUES NE MAKINE..

ROBOTE ME DRITE 35*32CM 3CP
-30%

ROBOTE ME DRITE 35*32CM 3CP

699Lekë

999Lekë

EksTaksë: 699Lekë

ROBOTE ME DRITE 35*32CM 3CP..

Shfaqur 1 deri 10 nga 10 (1 Faqe)