Lapostil / Penarel

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)
EVIDENCIATOR CARIOCA 4CP
-20%

EVIDENCIATOR CARIOCA 4CP

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Evidenciator te markes Carioca te perbere nga ngjyra te ndritshme prej neoni. Te pershtashme nese doni të theksoni nje shenim apo nje fjale.Konfeksioni vjen me 4 ngjyra neoni : e verdhe, roze, portoka..

MARKATOR 13.5CM 4CP
-8%

MARKATOR 13.5CM 4CP

119Lekë

129Lekë

EksTaksë: 119Lekë

Keta shenjues me maje te holle te perhershem kane boje me baze alkooli.Maja e tyre eshte shume fine i  ben keta markator ideal per shkrime mbi te gjitha llojet e siperfaqeve.Permasat : 13.5CMKonf..

MARKATOR BLU/ I ZI 13.5CM

39Lekë

EksTaksë: 39Lekë

Markator me ngjyre blu dhe i zi i perhershem ka boje me baze alkooli.Teper i  qendrueshem ndaj ujit, thahet shpejt, nuk ka arome.Maja e tij eshte shume praktike per te shkruajtur mbi te gjitha ll..

MARKATOR CORVINA 4CP

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

Ky shenjues i perhershëm ka boje me bazë alkooli.Ai ka nje forme moderne dhe veshje të rehatshme, dhe shume praktik per te shkruajtur. Maja e tij shumë fine e ben kete marker ideal per shkrime mbi të ..

SET EVIDENCIATOR 2CP + STILOLAPS

99Lekë

EksTaksë: 99Lekë

Keta ngjyrues ka nje maje ne forme dalte e cila ndihmon per nenvijezime ose evidentime.Evidenciatoret kane ngjyre shume te ndezur fosforishente, e cila thahen menjehere dhe nuk eshte toksike.Evidencia..

Shfaqur 1 deri 5 nga 5 (1 Faqe)