Aksesorë

Shfaqur 1 deri 36 nga 82 (3 Faqe)
ALTOPARLANT ME BLUETOOTH
-31%

ALTOPARLANT ME BLUETOOTH

890Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 890Lekë

ALTOPARLANT ME BLUETOOTH..

ALTOPARLANT OMEGA OG60W (44157)
-30%

ALTOPARLANT OMEGA OG60W (44157)

2,090Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 2,090Lekë

ALTOPARLANT OMEGA OG60W (44157)..

CANTE TABLET TUCANO BFLUO10F SECOND SKIN FLUO FUXI...
-67%

CANTE TABLET TUCANO BFLUO10F SECOND SKIN FLUO FUXI...

599Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 599Lekë

CANTE TABLET TUCANO BFLUO10F SECOND SKIN FLUO FUXIA 9/10''..

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 BBE

490Lekë

EksTaksë: 490Lekë

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 BBE..

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 BSR

490Lekë

EksTaksë: 490Lekë

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 BSR..

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 PPE

490Lekë

EksTaksë: 490Lekë

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 PPE..

FISHA AUX UPA11 100CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

FISHA AUX UPA11 100CM..

FISHA KARIKIMI IPHONE XS MAX 6G
-8%

FISHA KARIKIMI IPHONE XS MAX 6G

599Lekë

649Lekë

EksTaksë: 599Lekë

FISHA KARIKIMI IPHONE XS MAX 6G..

KABELL USB 150CM
-11%

KABELL USB 150CM

249Lekë

279Lekë

EksTaksë: 249Lekë

KABELL USB 150CM..

KARIKUES  IPHONE X
-23%

KARIKUES IPHONE X

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

KARIKUES IPHONE X..

KARIKUES IPHONE X

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

KARIKUES  IPHONE X ..

KARIKUES IPHONE X I ZI
-23%

KARIKUES IPHONE X I ZI

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

KARIKUES IPHONE X I ZI..

KARIKUES IPHONE XS MAX
-20%

KARIKUES IPHONE XS MAX

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

KARIKUES IPHONE XS MAX..

KARIKUES JESHIL C22A HOCO

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

KARIKUES JESHIL C22A HOCO..

KARIKUES OMEGA UNIVERSAL USB (41225)
-60%

KARIKUES OMEGA UNIVERSAL USB (41225)

990Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 990Lekë

KARIKUES OMEGA UNIVERSAL USB (41225)..

KARIKUES SAMSUNG S8 PLUS

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

KARIKUES SAMSUNG S8 PLUS ..

KARIKUES SAMSUNG S9/S10 PLUS

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

KARIKUES SAMSUNG S9/S10 PLUS..

KARIKUES SENCOR SCH 311 CAR ADAPTER

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

KARIKUES SENCOR SCH 311 CAR ADAPTER..

KARIKUES SMARTPHONI S10 plus (fast charger)

890Lekë

EksTaksë: 890Lekë

KARIKUES SMARTPHONI S10 plus  (fast charger)..

KARIKUES TREVI TA 128E WHITE 0012801
-33%

KARIKUES TREVI TA 128E WHITE 0012801

599Lekë

899Lekë

EksTaksë: 599Lekë

KARIKUES TREVI TA 128E WHITE 0012801..

KARIKUES TREVI TA 240 USB 2400ma
-34%

KARIKUES TREVI TA 240 USB 2400ma

990Lekë

1,490Lekë

EksTaksë: 990Lekë

KARIKUES TREVI TA 240 USB 2400ma..

KARIKUES TREVI TA 480 USB 4800ma

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

KARIKUES TREVI TA 480 USB 4800ma..

KARIKUES USB YENKEE YAC 2006MN
-45%

KARIKUES USB YENKEE YAC 2006MN

490Lekë

890Lekë

EksTaksë: 490Lekë

Karikues USB i markes Yenkee.Me efikasitet të lartë, i pajtueshëm me të gjitha pajisjet Mini USB. Ideal si një karikues rezervë për përdorim në shtëpi, punë ose gjatë udhëtimit...

KARIKUES WIFI KONFULON

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

KARIKUES WIFI KONFULON..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kellef  Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro MaxMaterial silikon trasparent, i bute dhe i perthyeshem, por qe nuk deformohet nga perthyerjet dhe perseri merr formen fillestare.Siperfaqja eshte e..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef  Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro MaxMaterial silikon elastik i paperthyeshem me efekt mat ne siperfaqe.Materiali eshte shume rezistent nga goditjet dhe reniet aksidentale cka i jep s..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphon XS MAX

349Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Kellef per smartphone Iphone XS MAX.         I disponueshem ne tre ngjyra : GOLD,I ZI, I KUQ.Materiali silikon mat ,elastik por i paperthyeshem.I dekoruar me konture ne ngjyre..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone 11

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone 11Material silikon elastik jo shume i perthyeshem.Siperfaqja me shkelqim ne pjesen e jashtme dhe efekt kamoshi ne pjesen e brendshme.Disajn elegant i pershtatshem..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kellef per smartfon Iphone 11.  Material silikon elastik dhe i peperthyeshem,shume rezistente dhe i nje cilesie shume te larte,cka e bene smartfonin tuaj shume te sigurte nga cdo lloj goditje dhe..

Kellef mbrojtes per Smartphone Iphone 11 PRO MAX

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef mbrojtes per Smartphone Iphone 11 PRO MAXKellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.Siperfaqja e..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone X

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone X Material silikon elastik dhe i perthyeshem.Siperfaqja ka efekt mat dhe eshte i pajisur me nje aksesor per mbeshtetjen e smartfonit si gjatesor dhe horizontal,i ..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung Note 8

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung Note 8Kellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.Siperfaqja e ja..

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung Note 9

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung Note 9Kellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.Siperfaqja e ja..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S 8 Plus

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S 8 PlusMaterial silikon elastik dhe i perthyeshem.Mund te paloset dhe te perthyhet dhe rikthehet perseri ne formen e meparshme cka e ben shume rezistent ndaj pe..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S10

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S10 Materiali silikon elastik i paperthyeshem.Siperfaqja eshte me shkelqim dhe buzet e kellefit rrethohen nga nje material i bute mat ne ngjyre te zeze.Pjesa e b..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S10

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S10Material silikon elastik i paperthyeshem dhe shume rezistent nga goditjet dhe gervishtjet cka i jep nje mbrojtje te sigurte smartfonit tuaj.Siperfaqja e kelle..

Shfaqur 1 deri 36 nga 82 (3 Faqe)