Smartwatch

Shfaqur 1 deri 27 nga 27 (1 Faqe)
ORE SMARTWATCH ZEFIT BLUE
-42%

ORE SMARTWATCH ZEFIT BLUE

6,900Lekë

11,900Lekë

EksTaksë: 6,900Lekë

..

Smartwatch A1 Gold
-22%

Smartwatch A1 Gold

1,790Lekë

2,290Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

Smartwatch A1 Gold.Karakteristikat krysore : Kamera, Pedometer, Monitorin e Gjumit, si dhe karten Micro-SIM, mund të përdoret si një telefon .Sistem operativ -ANDROID &  IOSSmartWat..

SMARTWATCH AKAI AKSW03
-20%

SMARTWATCH AKAI AKSW03

3,290Lekë

4,090Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

Qëndroni aktiv!! Qëndroni të shëndetshme!! Qëndroni te azhornuar ne cdo kohe!!!Monitoroni shëndetin tuaj. Ndiqni stërvitjet tuaja. Merrni motivimin që ju nevojitet për të arritur qëllimet tuaja të fit..

SMARTWATCH AMAZFIT GTR

15,900Lekë

EksTaksë: 15,900Lekë

SMARTWATCH AMAZFIT GTR..

SMARTWATCH DZ09
-18%

SMARTWATCH DZ09

1,790Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

SMARTWATCH DZ09Ekran me prekje me ndjeshmeri të lartëTeknologjia Perfect MatchLCD TFT HD me 1.54 "Rezolucioni : Pixels 240x240Funksioni i telefonit: Bëni Thirrje Telefonike Drejtpërdrejt nga Smart ..

SMARTWATCH GRASP YOUNG  1
-22%

SMARTWATCH GRASP YOUNG 1

1,790Lekë

2,290Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

SmartWatch Grasp Young Y1, Eshtë krijuar për të siguruar gjithçka që ju nevojitet në një mënyrë të përshtatshme dhe të thjeshtë.Karakteristikat krysore : Kamera, Pedometer, Monitorin e Gjumit, si dhe ..

SMARTWATCH MYKRONOZ ZESPLASH BLACK
-47%

SMARTWATCH MYKRONOZ ZESPLASH BLACK

16,900Lekë

31,900Lekë

EksTaksë: 16,900Lekë

SMARTWATCH MYKRONOZ ZESPLASH BLACK..

SMARTWATCH Q18
-18%

SMARTWATCH Q18

1,790Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

Smartwatch Q18 G është krijuar për t'ju ndihmuar të mësoni më shumë në mënyrë që të arrini më shumë.Shkon përtej ndjekjes së hapave dhe kalorive për të ofruar një pasqyrë vepruese për gjithçka, nga st..

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R820NS BLACK
-16%

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R820NS BLACK

42,990Lekë

50,990Lekë

EksTaksë: 42,990Lekë

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R820NS BLACK..

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R820NS SILVER
-16%

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R820NS SILVER

42,990Lekë

50,990Lekë

EksTaksë: 42,990Lekë

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R820NS SILVER..

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R830NS BLACK
-20%

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R830NS BLACK

38,990Lekë

48,990Lekë

EksTaksë: 38,990Lekë

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R830NS BLACK..

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R830NS SILVER
-20%

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R830NS SILVER

38,990Lekë

48,990Lekë

EksTaksë: 38,990Lekë

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R830NS SILVER..

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R830NZ GOLD
-20%

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R830NZ GOLD

38,990Lekë

48,990Lekë

EksTaksë: 38,990Lekë

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY ACTIVE2 SM-R830NZ GOLD..

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY FIT-E SM-R370NZ BLACK

12,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY FIT-E SM-R370NZ BLACK..

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY FIT-E SM-R375NZKASEE BLA...

4,990Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY FIT-E SM-R375NZKASEE BLACK..

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY SM-R800 SILVER
-24%

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY SM-R800 SILVER

31,990Lekë

41,990Lekë

EksTaksë: 31,990Lekë

SMARTWATCH SAMSUNG GALAXY SM-R800 SILVER..

SMARTWATCH SONY SW2TPU
-25%

SMARTWATCH SONY SW2TPU

14,900Lekë

19,900Lekë

EksTaksë: 14,900Lekë

SMARTWATCH SONY SW2TPU ..

SMARTWATCH SW006

2,290Lekë

EksTaksë: 2,290Lekë

..

SMARTWATCH T8

2,190Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

..

SMARTWATCH V8

2,190Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

SMARTWATCH V8..

SMARTWATCH XIAOMI AMAZFIT GTR (BLACK)
-20%

SMARTWATCH XIAOMI AMAZFIT GTR (BLACK)

15,990Lekë

19,990Lekë

EksTaksë: 15,990Lekë

Elegant në veprim, aktiv, dhe me stilEkran i madh 326 PPI AMOLED. Përvojë e jashtëzakonshme dhe më e rehatshme e shikimit. Ekran mahnitës 326 PPI AMOLED që do te terheqi vemendjen gjith..

SMARTWATCH XIAOMI AMAZFIT GTR (STAINLESS STEEL)

19,990Lekë

EksTaksë: 19,990Lekë

Elegant në veprim, aktiv, dhe me stilEkran i madh 326 PPI AMOLED. Përvojë e jashtëzakonshme dhe më e rehatshme e shikimit. Ekran mahnitës 326 PPI AMOLED që do te terheqi vemendjen gjith..

SMARTWATCH XIAOMI AMAZFIT T-REX ROCK BLACK

22,990Lekë

EksTaksë: 22,990Lekë

Amazfit T-Rex Çlironi Instinktin tuaj 12 Certifikime Ushtarake | Trup i dhembezuarJetëgjatësia e baterisë 20-ditore | Ekran AMOLED12 Certifikime të grades ushtarake. Rezistent..

SMARTWATCH XIAOMI MI SMART BAND 5 DHR4215GL
-25%

SMARTWATCH XIAOMI MI SMART BAND 5 DHR4215GL

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

Ekran i madh me ngjyra dinamike 1,1 " - Gjithçka në një ekran Ekrani rreth 20% me i madh se me pare i bene thirrjet hyrëse, mesazhet dhe sinjalizimet më lehtë për t’u parë dhe nis një epokë te re te ..

SMARTWATCH Z4

3,190Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

..

SMARTWATCH Z60
-20%

SMARTWATCH Z60

2,399Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,399Lekë

Eshtë krijuar për të siguruar gjithçka që ju nevojitet në një mënyrë të përshtatshme dhe të thjeshtë.Karakteristikat krysore : Kamera, Pedometer, Monitorin e Gjumit, si dhe karten Micro-SIM, mund..

SMARTWATCH ZEFIT BLACK
-50%

SMARTWATCH ZEFIT BLACK

5,990Lekë

11,900Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

..

Shfaqur 1 deri 27 nga 27 (1 Faqe)