Kellef mbrojtes Smartphoni

Shfaqur 1 deri 34 nga 34 (1 Faqe)

COVER YENKEE YCC 1060

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

COVER YENKEE YCC 1060 ..

COVER YENKEE YCC 1060

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

COVER YENKEE YCC 1060 ..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kellef  Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro MaxMaterial silikon trasparent, i bute dhe i perthyeshem, por qe nuk deformohet nga perthyerjet dhe perseri merr formen fillestare.Siperfaqja eshte e..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro Max

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef  Mbrojtes per Smartphone Iphone 11 Pro MaxMaterial silikon elastik i paperthyeshem me efekt mat ne siperfaqe.Materiali eshte shume rezistent nga goditjet dhe reniet aksidentale cka i jep s..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20...

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE  SAMSUNG GALAXY S20 ULTRA ..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphon XS MAX

349Lekë

EksTaksë: 349Lekë

Kellef per smartphone Iphone XS MAX.         I disponueshem ne tre ngjyra : GOLD,I ZI, I KUQ.Materiali silikon mat ,elastik por i paperthyeshem.I dekoruar me konture ne ngjyre..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone 11

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone 11Material silikon elastik jo shume i perthyeshem.Siperfaqja me shkelqim ne pjesen e jashtme dhe efekt kamoshi ne pjesen e brendshme.Disajn elegant i pershtatshem..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Iphone 11

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

Kellef per smartfon Iphone 11.  Material silikon elastik dhe i peperthyeshem,shume rezistente dhe i nje cilesie shume te larte,cka e bene smartfonin tuaj shume te sigurte nga cdo lloj goditje dhe..

Kellef mbrojtes per Smartphone Iphone 11 PRO MAX

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef mbrojtes per Smartphone Iphone 11 PRO MAXKellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.Siperfaqja e..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone X

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Iphone X Material silikon elastik dhe i perthyeshem.Siperfaqja ka efekt mat dhe eshte i pajisur me nje aksesor per mbeshtetjen e smartfonit si gjatesor dhe horizontal,i ..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG A71 GP-FPA7...

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG A71 GP-FPA715KDA BLUE..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51 ..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51 ...

1,290Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51 GP-FPA515WSATW CLEAR..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A71

1,290Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A71 ..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A71

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A71 ..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20

2,490Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20 ..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20

3,490Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20 ..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20 ...

1,690Lekë

EksTaksë: 1,690Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20 EF-QG980TTEGEU..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20+

2,690Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20+..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20+

2,690Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20+..

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20+...

3,190Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

KELLEF MBROJTES PER SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20+..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung Note 8

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung Note 8Kellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.Siperfaqja e ja..

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung Note 9

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung Note 9Kellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.Siperfaqja e ja..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S 8 Plus

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S 8 PlusMaterial silikon elastik dhe i perthyeshem.Mund te paloset dhe te perthyhet dhe rikthehet perseri ne formen e meparshme cka e ben shume rezistent ndaj pe..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S10

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S10 Materiali silikon elastik i paperthyeshem.Siperfaqja eshte me shkelqim dhe buzet e kellefit rrethohen nga nje material i bute mat ne ngjyre te zeze.Pjesa e b..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S10

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S10Material silikon elastik i paperthyeshem dhe shume rezistent nga goditjet dhe gervishtjet cka i jep nje mbrojtje te sigurte smartfonit tuaj.Siperfaqja e kelle..

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung S10 Plus

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung S10  PlusKellefi eshte prej materiali silikon i forte, i paperthyeshem, qe ben te mundur mbrojtjen ne menyre te sigurte nga goditjet dhe gervishtjet.Siperfa..

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S8

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Kellef Mbrojtes Per Smartphone Samsung S8Material silikon elastik dhe i paperthyeshem.Siperfaqja eshte mat dhe dizenjuar me motive lulesh.Eshte shume elegant dhe i pershtatshem per femrat e re gjitha ..

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung S8

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Kellef mbrojtes per Smartphone Samsung S8Material silikon elastik i paprrthyeshem.Siperfaqja eshte disenjuar ne formen nje cope te qendisur me motiv trendafili.DiZajn elegant, i pershtatshem per femra..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S9

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S9 Material silikon trasparent,i perthyeshem.Shume rezistent nga perthyerjet.Materiali i bute e ben shume fleksibel dhe te sigurte nga goditjet dhe reniet a..

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S9 Plus

599Lekë

EksTaksë: 599Lekë

Kellef Mbrojtes per Smartphone Samsung S9 PlusMaterial silikon i paperthyeshem.Siperfaqja eshte e veshur me nje material ne formen e nje kristali rezistent qe jep efektin e xhamit.Buzet jane dizenjuar..

Kellef Mbrojtes Transparent YENKEE YCC 1090 TPU Ip...

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Kellef Mbrojtes Transparent YENKEE YCC 1090 TPU Iphone X..

Mbrojtese hermetike per Smartphone kunder ujit BW...

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Mbrojtese hermetike  per Smartphone kunder ujit BWOO..

Shfaqur 1 deri 34 nga 34 (1 Faqe)