Kufje Bluetooth Smartphoni

Shfaqur 1 deri 12 nga 12 (1 Faqe)

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE BASEUS NGCX-01

1,890Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

Kufje Bluetooth magnetike BaseusPa kabell ose butona të ndërlikuar kufje Baseus magnetike Bluetooth është e lehtë, kompakte dhe me karikim magnetik.  Kontrolli inteligjent me prekjen e nje butoni..

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE BOROFONE BC3

1,590Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

..

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KONFULON BT01

1,590Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KONFULON BT01Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergji..

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KUCIPA L21

1,590Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE KUCIPA L21Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigje..

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE REMAX T5

1,590Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE REMAX T5Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni..

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE XO-B28

1,190Lekë

EksTaksë: 1,190Lekë

Kufj Bluetooth per Smartphone XO-B28Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni te..

KUFJE BLUETOOTH TREVI HMP 1220 AIR MINI BLACK (012...
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI HMP 1220 AIR MINI BLACK (012...

2,152Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 2,152Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI HMP 1220 AIR MINI BLACK (0122000)..

KUFJE BLUETOOTH TREVI HMP 1220 AIR MINI RED (01220...
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI HMP 1220 AIR MINI RED (01220...

2,152Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 2,152Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI HMP 1220 AIR MINI RED (0122002)..

KUFJE SENCOR SEP 510BT TWS (BLACK)
-43%

KUFJE SENCOR SEP 510BT TWS (BLACK)

1,890Lekë

3,290Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

KUFJE SENCOR SEP 510BT BK TWSNgjyra: E ZezeLloji: Wireless (pa tel)Transmetimi i sinjalit: vBluetooth 5.0Lidhesi: Micro USBBateria: litium 50mAh..

KUFJE SENCOR SEP 510BT TWS (WHITE)
-43%

KUFJE SENCOR SEP 510BT TWS (WHITE)

1,890Lekë

3,290Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

KUFJE SENCOR SEP 510BT WH TWSNgjyra: E BardheLloji: Wireless (pa tel)Transmetimi i sinjalit: vBluetooth 5.0Lidhesi: Micro USBBateria: litium 50mAh..

KUFJE TREVI JS 657 ERGONOMIC MINI EARPHONE WHITE 0...

590Lekë

EksTaksë: 590Lekë

KUFJE TREVI JS 657 ERGONOMIC MINI EARPHONE WHITE 0065701..

KUFJE TREVI JS 657 ERGONOMIC MINI ERARPHONE BLACK ...

590Lekë

EksTaksë: 590Lekë

KUFJE TREVI JS 657 ERGONOMIC MINI ERARPHONE BLACK 0065700..

Shfaqur 1 deri 12 nga 12 (1 Faqe)