Mbajtese Smartphoni

Shfaqur 1 deri 11 nga 11 (1 Faqe)
MBAJTESE CEL.NOKIA CR 117
-56%

MBAJTESE CEL.NOKIA CR 117

199Lekë

449Lekë

EksTaksë: 199Lekë

MBAJTESE CEL.NOKIA CR 117..

MBAJTESE CELULARI AUTO YENKEE YSM 402L

990Lekë

EksTaksë: 990Lekë

MBAJTESE CELULARI AUTO YENKEE YSM 402L..

MBAJTESE OMEGA PER CELULAR NE MAKINE (42432)

690Lekë

EksTaksë: 690Lekë

MBAJTESE OMEGA PER CELULAR NE MAKINE (42432)..

MBAJTESE SMARTPHONI PER MAKINE TREVI ST 91 (000910...

690Lekë

EksTaksë: 690Lekë

MBAJTESE SMARTPHONI PER MAKINE TREVI ST 91 (0009100)..

MBAJTESE SMARTPHONI SENCOR YSM 405XL

1,090Lekë

EksTaksë: 1,090Lekë

MBAJTESE SMARTPHONI SENCOR YSM 405XL..

MBAJTESE SMARTPHONI SILICONE SUCKER

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

A shqetësoheni shpesh për mënyrën e përdorimit të telefonit tuaj ne menyre të sigurt kur jeni duke nisur makinen?Vetem me një klik Smartphoni juaj mund të jetë i bashkangjitur në mbajtesen Silicone Su..

MBAJTESE SMARTPHONI YENKEE YSM 501MG

790Lekë

EksTaksë: 790Lekë

MBAJTESE SMARTPHONI YENKEE YSM 501MG..

MBAJTESE SMARTPHONI YENKEE YSM 501MG

790Lekë

EksTaksë: 790Lekë

MBAJTESE SMARTPHONI YENKEE YSM 501MG..

MBAJTESE UNIVERSALE MAGNETIKE PER MAKINE 360°

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

MBAJTESE UNIVERSALE MAGNETIKE SMARTPHONI PER MAKINE  360°E përkryer për mbajtjen e Smartphonit tuaj në kroskotin e makinës.Permasat kompakte ju ofrojne prakticitet dhe nuk bllokojne shikimin ne r..

MBAJTESE UNIVERSALE SMARTPHONI REMAX OCTOPUS

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

MBAJTESE SMARTPHONI REMAX OCTOPUS 360Materiali me cilësi të lartë.I dizenjuar me stil dhe me material silikoni me veti anti-rreshqiteseRregullimi fleksibël ne kënde te ndryshme 360 gradeSucker Silicon..

MBAJTESE UNIVRSALE SMARTPHONI PER MAKINE

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

MBAJTESE UNIVRSALE SMARTPHONI PER MAKINEZgjidhje e sigurt, e gjithanshme dhe mjaft funksionale per vendosjen e smartphonit ne makinë.Mbajtja e syve në rrugë nderkohe qe jeni ne timon nuk ka qenë kurrë..

Shfaqur 1 deri 11 nga 11 (1 Faqe)