Aksesore per Laptop

Shfaqur 1 deri 23 nga 23 (1 Faqe)

CANTE HP 2GJ35AA + MAUS

3,250Lekë

EksTaksë: 3,250Lekë

CANTE HP 2GJ35AA + MAUS..

CANTE LAPTOP ATLANTA 16'' (BLACK) SBZA0106

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

CANTE LAPTOP ATLANTA 16'' (BLACK) SBZA0106Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten ATLANTA 16'' (BLACK) SBZA0106. E pershtatshme per te mbajtur laptop si e..

CANTE LAPTOP LENOVO SIMPLE TOPLOADER T1050 SBZA353...

2,190Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

CANTE LAPTOP LENOVO SIMPLE TOPLOADER T1050 SBZA3534Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten Lenovo Simple Toploader. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe tab..

CANTE LAPTOP LG NB15Q
-19%

CANTE LAPTOP LG NB15Q

1,290Lekë

1,590Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

CANTE LAPTOP LG NB15Q Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten LG NB15Q. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe pajisje te tjera elektronike me permasa 1..

CANTE LAPTOPI APPLE (BLACK)

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

CANTE LAPTOPI APPLE (BLACK)Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten Apple. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe pajisje te tjera elektronike me madhesi deri..

AEG

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200Mbani pajisjet tuaja te mbrojtura dhe te sigurta gjate udhetimeve me canten Lenovo Simple Toploader. E pershtatshme per te mbajtur laptop si edhe tableta me madhesi deri ne 1..

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

CANTE LAPTOPI LENOVO TM200..

CANTE YENKEE YBB 1512 MICHIGAN
-33%

CANTE YENKEE YBB 1512 MICHIGAN

3,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

CANTE YENKEE YBB 1512 MICHIGAN..

CANTE YENKEE YBN 1531 OREGON
-40%

CANTE YENKEE YBN 1531 OREGON

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

CANTE YENKEE YBN 1531 OREGON..

FTOHES PC OMEGA CHILLY 4 USB

1,490Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

FTOHES PC OMEGA CHILLY 4 USB..

FTOHES PC OMEGA COOLER PAD CYCLONE (42186)
-32%

FTOHES PC OMEGA COOLER PAD CYCLONE (42186)

1,490Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

FTOHES PC OMEGA COOLER PAD CYCLONE (42186)..

TAPET MAUS GEMBIRD PAD CLOTH BLACK (03165)

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

TAPET MAUS GEMBIRD PAD CLOTH BLACK (03165)..

TAPET MAUS GEMBIRD PAD PVC TOP EVA (00540)

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

TAPET MAUS GEMBIRD PAD PVC TOP EVA (00540)..

TAPET MOUSE 24CM
-12%

TAPET MOUSE 24CM

149Lekë

169Lekë

EksTaksë: 149Lekë

TAPET MOUSE 24CM..

UPS APC.BX700UI ,SFBA0016,700 VA / 390W

15,900Lekë

EksTaksë: 15,900Lekë

UPS APC.BX700UI ,SFBA0016,700 VA / 390W..

UPS POWER TREE S1250C ,1250 VA/750W SFDA0039

11,900Lekë

EksTaksë: 11,900Lekë

UPS POWER TREE S1250C ,1250 VA/750W SFDA0039..

UPS POWER TREE S650C ,650 VA/390W ,SFDA0020

6,990Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

UPS POWER TREE S650C ,650 VA/390W ,SFDA0020..

UPS POWER TREE UPS 650 VA / 390 WALTS LINE-INTERAC...

5,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

UPS POWER TREE UPS 650 VA / 390 WALTS LINE-INTERACTIVE..

UPS POWER TREE UPS 850 VA / 150 WATTS

7,490Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

UPS POWER TREE UPS 850 VA / 150 WATTS ..

UPS RED FOX UPS 650 VA ,SFDA0017

5,490Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

UPS RED FOX UPS 650 VA ,SFDA0017..

UPS.POWER TREE SFDA0042 ,1250 VA.750W.AVR.PORTE
-14%

UPS.POWER TREE SFDA0042 ,1250 VA.750W.AVR.PORTE

9,900Lekë

11,490Lekë

EksTaksë: 9,900Lekë

UPS.POWER TREE SFDA0042 ,1250 VA.750W.AVR.PORTE..

USB LLAMPE LED G&BL 2159
-58%

USB LLAMPE LED G&BL 2159

499Lekë

1,190Lekë

EksTaksë: 499Lekë

 USB Llampë LED G&BL fleksibël- Drita ideale për ndriçimin e tastierës se Laptop-it  tuaj.- Ndricimi LED percillet drejtpërdrejt nga porta USB.- Siguron konsum të ulët te energjise dhe j..

USHQYES UNIVERSAL 90W AC/DC

4,490Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

USHQYES UNIVERSAL 90W AC/DC..

Shfaqur 1 deri 23 nga 23 (1 Faqe)