Dekoder / Smartbox

Shfaqur 1 deri 8 nga 8 (1 Faqe)
DEKODER MPEG4 DVB-T2 HD
-20%

DEKODER MPEG4 DVB-T2 HD

1,990Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

Dekoderi MPEG4 duke e lidhur me TV, ju mundeson te shikoni te gjitha kanalet dixhitale tokesore  pa pageseRezolucioni : HDFunksioni i editimit të kanalit Kontrolli prindëror për kanalet..

DEKODER TREVI HE 3365 DVB-T2
-18%

DEKODER TREVI HE 3365 DVB-T2

2,290Lekë

2,790Lekë

EksTaksë: 2,290Lekë

DEKODER TREVI HE 3365 DVB-T2..

MI TV STICK ANDROID MDZ-24-AA

6,990Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

MI TV STICK ANDROID  MDZ-24-AA..

SMARTBOX HYBIRD BOX
-20%

SMARTBOX HYBIRD BOX

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

SMARTBOX HYBIRD BOX..

SMARTBOX TREVI IP 360 S8, NERO, 360S800
-31%

SMARTBOX TREVI IP 360 S8, NERO, 360S800

4,790Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 4,790Lekë

SMARTBOX TREVI IP 360 S8, NERO, 360S800Me Smart TV Box Internet IP Trevi 360 S8 ju mund ta shndërroni TV-në tuaj me HDMI në një Smart TV dhe të lidheni, të shfletoni në Internet dhe të shihni formatin..

SMARTBOX WISHBOX
-19%

SMARTBOX WISHBOX

6,490Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 6,490Lekë

SMARTBOX WISHBOX..

Transmetues i permbatjes Smart nga Smartphoni ne T...
-19%

Transmetues i permbatjes Smart nga Smartphoni ne T...

3,990Lekë

4,900Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

Transmetues i permbatjes Smart nga Smartphoni ne TV , me ane te lidhjes  Wi-Fi , ju mundeson te shikoni permbajtejen e smartphonit ose tablet-it tuaj duke e pershtatur me ekranin e TV t..

TRASMETUES VIDEO/AUDIO METRONIC 475361

5,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

TRASMETUES VIDEO/AUDIO METRONIC 475361Transmetoni audio dhe video me definicion standard  nga dhoma në dhomë pa qenë e nevojshme të kaloni kabllot nëpër mure.Shijoni me lehtësi kanalet tuaja TNT ..

Shfaqur 1 deri 8 nga 8 (1 Faqe)