Aerosol / Aparat Tensioni / Termometer

Shfaqur 1 deri 4 nga 4 (1 Faqe)
AEROSOL DCG MPA210
-25%

DCG

AEROSOL DCG MPA210

5,490Lekë

7,290Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

Për trajtimin e sëmundjeve të dimrit, veçanërisht ato që lidhen me traktin respirator, nuk ka asgjë më të përshtatshme se aerosoliNebulizator aerosol i markes DCGPaketimi permban : Aerosol, Ampulë, ma..

AEROSOL IMETEC 5417 AR 400
-53%

AEROSOL IMETEC 5417 AR 400

3,790Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 3,790Lekë

Aerosol i markes ImetecTeknologji e dyfishtë e ampulës për terapi të sëmundjeve të traktit respirator, të sipërm dhe të poshtëm.Ampula transparente: specifike për trajtimin e traktit të sipërm respira..

APARAT TENSIONI BRAUN BPW4500
-14%

APARAT TENSIONI BRAUN BPW4500

8,990Lekë

10,490Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

APARAT TENSIONI BRAUN BPW4500..

TERMOMETER BRAUN IRT3030
-20%

TERMOMETER BRAUN IRT3030

3,190Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

BRAUN Marka Nr.1 ​​e përdorur dhe e rekomanduar nga mjekët * Termometer i markes Braun me një dizajn të përgjithshëm kompakt, Braun ThermoScan® 3 (IRT 3030) është i shpejtë dhe i lehtë për t’u pë..

Shfaqur 1 deri 4 nga 4 (1 Faqe)