Tostier / Barbecue / Thekese Buke

Shfaqur 1 deri 19 nga 19 (1 Faqe)
3 NE 1 TOSTIER/WAFFLE/GRILL SENCOR SSM 9400SS
-34%

3 NE 1 TOSTIER/WAFFLE/GRILL SENCOR SSM 9400SS

3,290Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

3 ne 1 Mengjesi juaj ideal gati ne pak minuta3 funksione ne 1 pajisjeFunksion : Tostier Funksion : GrillFunksion : Berese WafflePergatisni Waffle, Sandwich dhe TostMateiral an..

BERESE PETULLASH DHE BISKOTASH ARIETE 189 (700W)

5,490Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

..

BERESE WAFFLE DCG WA2229 (750W)
-33%

BERESE WAFFLE DCG WA2229 (750W)

2,690Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,690Lekë

BERESE WAFFLE DCG WA2229 (750W)..

THEKESE BUKE BOSCH TAT6A913 (1090W)
-22%

THEKESE BUKE BOSCH TAT6A913 (1090W)

6,990Lekë

8,990Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

THEKESE BUKE BOSCH TAT6A913..

THEKESE BUKE BOSCH TAT8613 (860W)
-21%

THEKESE BUKE BOSCH TAT8613 (860W)

9,490Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 9,490Lekë

THEKESE BUKE BOSCH TAT8613..

THEKESE PER HOTDOG ARIETE 186 (650W)
-30%

THEKESE PER HOTDOG ARIETE 186 (650W)

4,190Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,190Lekë

THEKESE PER HOTDOG ARIETE 186..

THEKESE SENCOR STS 2607BK (750W)

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

THEKESE SENCOR STS 2607BK2 hapësira për të bërë dy feta (gjatësi 135 mm)Tre funksione në një:  - ngrohja (me dritë treguese)  - anulimi i menjëhershëm i funksionimit para mbarimit të kohës s..

THEKSE BOSCH TAT6A001 (1090W)
-20%

THEKSE BOSCH TAT6A001 (1090W)

5,590Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 5,590Lekë

THEKSE BOSCH TAT6A001..

THEKSE DCG TA8650 (1600W) ME 4 VENDE
-40%

THEKSE DCG TA8650 (1600W) ME 4 VENDE

3,290Lekë

5,490Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

THEKSE DCG TA8650 dopio..

THEKSE DELONGHI CTE2303GR (550W)
-25%

THEKSE DELONGHI CTE2303GR (550W)

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

THEKSE DELONGHI CTE2303GR 550W..

THEKSE SENCOR STS 5070SS (1600W) ME 4 VENDE
-25%

THEKSE SENCOR STS 5070SS (1600W) ME 4 VENDE

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

THEKSE SENCOR STS 5070SS..

TOSTER BURGERIM BG-6584 (1300W)
-18%

TOSTER BURGERIM BG-6584 (1300W)

1,890Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

Toster i pershtatshem per te pergatitur sanduic te shijshem.Aksesori ideal per ti dhene shije vakteve tuaja.Fuqia : 1100-1300WTensioni : 220-240VFrekuenca : 50/60HZModeli : Burgerim BG-6584Pjesa e bre..

TOSTIER & GRILL ANTINGJITJE FERRARI G1012600 (...
-20%

TOSTIER & GRILL ANTINGJITJE FERRARI G1012600 (...

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

TOSTIER & GRILL FERRARI G1012600 1500 W..

TOSTIER & GRILL VESHJE GURI GIRMI BS4100 (2000...
-18%

TOSTIER & GRILL VESHJE GURI GIRMI BS4100 (2000...

8,990Lekë

10,900Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

TOSTIER & GRILL VESHJE GURI GIRMI BS4100 (2000W)..

TOSTIER KENBROOK KB-907 (750W)
-17%

TOSTIER KENBROOK KB-907 (750W)

1,499Lekë

1,799Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Toster i pershtatshem per te pergatitur sanduic te shijshem.Aksesori ideal per ti dhene shije vakteve tuaja.Fuqia : 750WTensioni : 220-240VFrekuenca : 60HZModeli : Kenbrook KB-907Pjesa e brendshme e t..

TOSTIER MEGA MS 416 (800W)
-20%

TOSTIER MEGA MS 416 (800W)

1,599Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Toster i pershtatshem per te pergatitur sanduic te shijshem.Aksesori ideal per ti dhene shije vakteve tuaja.Fuqia : 700-800WModeli : Mega MS-416Pjesa e brendshme e tostit eshte e perbere nga material ..

TOSTIER VESHJE ANTINGJITJE FERRARI G1011506 (750W)

2,790Lekë

EksTaksë: 2,790Lekë

TOSTIER VESHJE ANTINGJITJE FERRARI G1011506..

TOSTIER VESHJE ANTINGJITJE TREVI CL 27500 (2000W)
-35%

TOSTIER VESHJE ANTINGJITJE TREVI CL 27500 (2000W)

5,490Lekë

8,490Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

TOSTIER VESHJE ANTINGJITJE TREVI CL 27500..

TOSTIER ZM-202 (750W)

1,299Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Pergatisni tostin ose sanduicin tuaj te preferuar ne vetem pak minuta.Modeli : ZM-202.Materiali i pllakave ne pjesen e brendshme nuk ngjit sanduicin ose tostin.Doreze e izoluar me material qe nuk perc..

Shfaqur 1 deri 19 nga 19 (1 Faqe)