Kabllo IT / Kufje rrjeti

Shfaqur 1 deri 27 nga 27 (1 Faqe)
ADAPTOR MHL MICRO USB (MASHKULL) - HDMI (FEMER) G&...
-60%

ADAPTOR MHL MICRO USB (MASHKULL) - HDMI (FEMER) G&...

1,279Lekë

3,190Lekë

EksTaksë: 1,279Lekë

ADAPTOR MHL MICRO USB (MASHKULL) - HDMI (FEMER) G&BL 3501 Teknologjia MHL (Mobile High Definition Link) lejon që pajisjet portative nepermjet ketij adaptori të shfaqin sinjale Audio & Vid..

ADAPTOR MHL PER SAMSUNG S3 G&BL 3520

0Lekë

EksTaksë: 0Lekë

ADAPTOR MHL PER SAMSUNG S3 G&BL 3520 ..

ADAPTOR USB 2.0(FEMER) NE PS/2(MASHKULL) G&BL ...
-36%

ADAPTOR USB 2.0(FEMER) NE PS/2(MASHKULL) G&BL ...

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

ADAPTOR USB 2.0(FEMER) NE PS/2(MASHKULL) G&BL 2464Shndërroni pajisjet tuaja elektronike me porte dalese USB(femer) në nje porte standarde PS/2(mashkull)I lehtë për t’u përdorur dhe instaluarKujdes..

ADAPTOR USB G&BL 2461 FEMER-FEMER
-36%

ADAPTOR USB G&BL 2461 FEMER-FEMER

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

ADAPTOR USB G&BL 2461 FEMER-FEMER Ky adaptor do të shndërrojë një USB (A) mashkull në një USB (A) femër.I pershtatshem per versionin e USB 2.0 ose 1.0Permasat :14.2 x 9.6 x 2.2 cm..

KABELL LAN 90CM
-34%

KABELL LAN 90CM

99Lekë

149Lekë

EksTaksë: 99Lekë

KABELL LAN 90CM..

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE  G&am...
-60%

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&am...

559Lekë

1,390Lekë

EksTaksë: 559Lekë

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE  G&BL 2199 P 1.8M..

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&...
-60%

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&...

439Lekë

1,090Lekë

EksTaksë: 439Lekë

KABELL PER TRANFERIM TE DHENASH KOMPJUTERIKE G&BlMe nje shpejtesi te transferimit të të dhënave 4.8 Gbps (afërsisht 600 MB për sekondë)Përçuesit e transmetimit  (STP) jane  sipas standar..

KABELL PERSHTATES USB/VGA G&BL 3237 FEMER/MASH...

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

KABELL PERSHTATES USB/VGA G&BL 3237 FEMER/MASHKULLJu lejon të lidhni dy ekrane VGA Input me një PC me kartë grafike VGA.Mundeson shfaqjen e njëkohshme të sinjalit video në të dy monitorëtKujdes: T..

KABELL PRINTERI GEMBIRD 1.8M (05216)

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

KABELL PRINTERI GEMBIRD 1.8M (05216)..

KABELL RRJETI GEMBIRD 1M (04536)

149Lekë

EksTaksë: 149Lekë

KABELL RRJETI GEMBIRD 1M (04536)..

KABELL RRJETI GEMBIRD 2M (04537)

199Lekë

EksTaksë: 199Lekë

KABELL RRJETI GEMBIRD 2M (04537)..

KABELL RRJETI GEMBIRD 3M (04538)

299Lekë

EksTaksë: 299Lekë

KABELL RRJETI GEMBIRD 3M (04538)..

KABELL RRJETI GEMBIRD 5M (04540)

399Lekë

EksTaksë: 399Lekë

KABELL RRJETI GEMBIRD 5M (04540)..

KABELL RRJETI PROFESIONAL G&BL 3586 1.5M
-60%

KABELL RRJETI PROFESIONAL G&BL 3586 1.5M

719Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 719Lekë

KABELL RRJETI PROFESIONAL G&BL 3586 1.5MPër të lidhur PC / SMART TV / Blu-Ray në internet (p.sh.LAN, shpërndarës interenti ose router)- I pajtueshëm me rrjetet Gigabit (10/100/1000Mbps)..

KABELL USB G&BL 2388
-59%

KABELL USB G&BL 2388

329Lekë

799Lekë

EksTaksë: 329Lekë

KABELL USB G&BL 2388 ..

KABELL USB ME SHPERNDARJE TE DYFISHTE  G&BL 33...
-60%

KABELL USB ME SHPERNDARJE TE DYFISHTE G&BL 33...

300Lekë

749Lekë

EksTaksë: 300Lekë

Kabllo USB me shperndarje të dyfishtë i markes G&BLJu lejon të lidhni  Hard Disc që përdoren nepermjet një lidhësi USB për furnizimin me energji 5V dhe lidhësin e dytë mund ta perdorni për tr..

KABELL USHQYES G&BL 409 PER PC DHE MONITOR
-60%

KABELL USHQYES G&BL 409 PER PC DHE MONITOR

479Lekë

1,190Lekë

EksTaksë: 479Lekë

KABELL USHQYES G&BL 409 PER PC DHE MONITOR..

KABELL VGA G&BL 2073 5M
-60%

KABELL VGA G&BL 2073 5M

479Lekë

1,190Lekë

EksTaksë: 479Lekë

KABELL VGA G&BL 2073 5M..

KABELL VGA G&BL 2074 5M
-60%

KABELL VGA G&BL 2074 5M

599Lekë

1,490Lekë

EksTaksë: 599Lekë

KABELL VGA G&BL 2074 5M..

KABELL VGA G&BL 2075
-59%

KABELL VGA G&BL 2075

389Lekë

949Lekë

EksTaksë: 389Lekë

KABELL VGA G&BL 2075 ..

KABELL VGA ME 2 DALJE G&BL 3235
-44%

KABELL VGA ME 2 DALJE G&BL 3235

1,390Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

KABELL VGA ME 2 DALJE G&BL 3235 ..

KABELL VGA/DVI G&BL 2314
-61%

KABELL VGA/DVI G&BL 2314

1,299Lekë

3,290Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

KABELL VGA/DVI G&BL 2314..

KABELL ZGJATUES GEMBIRD 1.8M (05213)

249Lekë

EksTaksë: 249Lekë

KABELL ZGJATUES GEMBIRD 1.8M (05213)..

KUFJE G&BL 2588 ME MIKROFON SILVER
-45%

KUFJE G&BL 2588 ME MIKROFON SILVER

990Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 990Lekë

KUFJE G&BL 2588 ME MIKROFON SILVER..

KUFJE G&BL 3167 ME MIKROFON
-41%

KUFJE G&BL 3167 ME MIKROFON

590Lekë

999Lekë

EksTaksë: 590Lekë

KUFJE G&BL 3167 ME MIKROFON..

LEXUES KARTE MEMORIE G&BL 2549
-44%

LEXUES KARTE MEMORIE G&BL 2549

1,390Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

Lexues karte memorie i markes G&BLPër të gjitha llojet e  USB Flash MemorieLidhet automatikisht përmes portës USBLejon leximin e : SD, SDHC, SDXC, Micro SD, Mini SD, MMC, MMC Micro, MMC Plus,..

PORT VGA PORT 1x2

1,390Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

PORT VGA PORT  1x2..

Shfaqur 1 deri 27 nga 27 (1 Faqe)