Aksesore Fitnesi

Shfaqur 1 deri 31 nga 31 (1 Faqe)

BLLOK SHKUME JOGA 7.5x15x23CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Përmirësoni fleksibilitetin dhe ekuilibrin e përgjithshëm, zvogëloni dëmtimin dhe shtrëngimin e muskujve, siguroni shtrirjen e duhur gjatë paraqitjeve dhe siguroni rehati me skajet e beveluara dhe shk..

DOREZA ELASTIKE PER PALESTER
-25%

DOREZA ELASTIKE PER PALESTER

449Lekë

599Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Brezat e rezistencës ( bërë nga gome natyrale) kanë gjerësi 127 mm dhe gjatësi 180 CM .Rehabiliton dëmtimet,Përmirëson lëvizshmërinë e përbashkët,Redukton dhimbjen e nyjeve,Rrit lëvizshmërinë e forcës..

DRITE LED PER KRAHUN
-20%

DRITE LED PER KRAHUN

399Lekë

499Lekë

EksTaksë: 399Lekë

Drite led per krahun.Ideal per rritjen e shikueshmerise gjate oreve te nates kur vraponi apo ushtroheni.Ndricimi i drites vjen ne dy menyra : ndricim i vazhdueshem ose ndezje me intervale.Perdorimi :1..

GIRA 0.5KG
-29%

GIRA 0.5KG

249Lekë

349Lekë

EksTaksë: 249Lekë

GIRA 0.5KG..

GIRA 1 KG
-20%

GIRA 1 KG

479Lekë

599Lekë

EksTaksë: 479Lekë

GIRA 1 KG..

GIRA 1KG
-4%

GIRA 1KG

479Lekë

499Lekë

EksTaksë: 479Lekë

GIRA 1KG..

GIRA 2 KG
--6%

GIRA 2 KG

949Lekë

899Lekë

EksTaksë: 949Lekë

GIRA 2 KG..

GIRA 3 KG
-20%

GIRA 3 KG

1,199Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Gire e vogel me peshe 3 kg per ata qe deshirojne te mbajne trupin ne forme ne cdo koheNgjyra : blu..

GIRA 4KG

1,399Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

GIRA 4KG..

GIRA 5 KG
-13%

GIRA 5 KG

1,999Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Gire e vogel me peshe 5 kg Ngjyre e kuqe me gjatesi 18,5cmPer ata qe deshirojne te mbajne trupin ne forme ne cdo kohe..

GJYLE 2KG

999Lekë

EksTaksë: 999Lekë

GJYLE 2KG..

GJYLE 6KG

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

GJYLE 6KG..

KRONOMETER 6x8CM

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Kronometer rezistent ndaj ujit.Kronometri, ose matësi i kohes është një matës i saktë që mat sasinë e kohës ndërmjet aktivizimit dhe çaktivizimit të tij.Kronometri fillon të regjistrojë kohën kur shty..

LEKUNDESE ELEKTRONIKE FITNESI

19,900Lekë

EksTaksë: 19,900Lekë

LEKUNDESE ELEKTRONIKE FITNESI..

LITAR KERCIMI LIANGJIAN LJ1102
-36%

LITAR KERCIMI LIANGJIAN LJ1102

449Lekë

699Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Litar kercimi i ngurtë PVC i cili ka kushineta me topa precize për lëvizje të qetë dhe rrotullime maksimale.Doreza kundra rrëshqitjes dhe te dizenjuar posacerisht për kapje më të mirë.E disponueshme n..

LITAR KERCIMI TRY AND DO
-50%

LITAR KERCIMI TRY AND DO

699Lekë

1,399Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Litar per ushtrime fizike Try And Do i pershtatshem per te gjitha grupmoshat.Litari stimulon forcimin e muskujve ne te gjithe trupin tuaj permes hedhjes.Mund te perdoret per ushtrime Yoga dhe ABS.Shir..

LITAR ME PESHA

1,999Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Parametrat e produktit:Ngjyra: jeshile fluoreshente.Dimensionet: 270 cm.Gjatësia e dorezës: 16 cm.Pesha: 380 g.Materiali: PVC + PP + SBR.Veprimi korrekt i pozicionit të litarit:Pikat e veprimit:Relakr..

LITAR PER HEDHJE
-25%

LITAR PER HEDHJE

149Lekë

199Lekë

EksTaksë: 149Lekë

Litar per ushtrime fizike.Litari stimulon forcimin e muskujve ne te gjithe trupin tuaj permes hedhjes.Mund te perdoret per ushtrime Yoga dhe ABS.Shiriti eshte i formuar me elasticitet të jashtëzakonsh..

LITAR PER HEDHJE ME MATES ELEKTRONIK HEDHJESH

699Lekë

EksTaksë: 699Lekë

Litar per ushtrime fizike me display per numerimin e hedhjeve.Litari stimulon forcimin e muskujve ne te gjithe trupin tuaj permes hedhjes.Mund te perdoret per ushtrime Yoga dhe ABS.Shiriti eshte i for..

LITAR TRY AND DO

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

Ky litar kërcimi i rregullueshëm me tela çeliku është i përshtatshëm për t'u përdorur nga gratë, burrat, fëmijët, është një mënyrë e mirë për të trajnuar qëndrueshmërinë dhe fleksibilitetin tuaj.Litar..

LLASTIK  JOGA TRY AND DO
-37%

LLASTIK JOGA TRY AND DO

1,199Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Llastik për joga. Eshte e ndertuar nga material te forte latex te rezistueshem. Eshte idelae per ushtrimin ne kushtet e shtepise dhe palester...

MASAZHUES PER KEMBET

799Lekë

EksTaksë: 799Lekë

MASAZHUES PER KEMBET..

PESHA PER KAVILJE/PULS 1KG

1,399Lekë

EksTaksë: 1,399Lekë

Rripi i rregullueshëm lehtësisht për të përqafuar kyçin e këmbës dhe kyçin e dorës me një të brendshme të butë të përshtatur me rrobë të butë. Thith lagështi dhe është zbukurim jo-gërryes, reflek..

RRETH FITNESS 80cm
-30%

RRETH FITNESS 80cm

279Lekë

399Lekë

EksTaksë: 279Lekë

Rreth fitness me diameter 80CM.Materiali : plastik.Mund te perdoret nga te gjitha grupmoshat.I pershtatshem per ushtrime fitness,kercime apo dhe lojra argetuese per femijet...

SET FITNES
-20%

SET FITNES

1,999Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Set fitnes me 3 aksesore.Seti perfshin : litar , gripse dore dhe gira 1 kg...

SET LLASTIKESH FITNES
-40%

SET LLASTIKESH FITNES

1,199Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,199Lekë

Set me 5 llastike per kryerjen e ushtrimeve te ndryshme gjimnakstikore per te mbajtur trupin ne forme, Material elastik, Ideal per ju qe dashuroni sportin...

SUSTA DORE
-50%

SUSTA DORE

449Lekë

899Lekë

EksTaksë: 449Lekë

Susten e dores mund ta përdorni për të rritur forcën dhe qëndrueshmërinë e gishtit, dorës dhe parakrahut duke sjelle ne kete ne kete menyre rehabilitimin dhe lehtësimin e dhimbjeve .Spiralja e pranver..

SUSTA DORE TRY AND DO
-29%

SUSTA DORE TRY AND DO

499Lekë

699Lekë

EksTaksë: 499Lekë

Rezistencë e rregullueshme & dizajn ergonomik, trajner i përsosur i duarve.Ushtruesi i darve është i dizajnuar ergonomikisht dhe i përshtatshëm për të gjitha grupmoshat dhe çdo madhësi dore.Forcue..

TAPET JOGA 58x150CM
-33%

TAPET JOGA 58x150CM

999Lekë

1,499Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Tapet joga, ideal per kryerjen e aktiviteteve dhe ushtrimeve te ndryshme fizike: si yoga pilates e te tjera.Material teper i bute dhe komod gjate kryerjes se aktiviteteve fizike.Kunder rreshqitjes ne ..

TAPET JOGA 61x171CM

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Tapet joga, ideal per kryerjen e aktiviteteve dhe ushtrimeve te ndryshme fizike: si yoga pilates e te tjera.Material teper i bute dhe komod gjate kryerjes se aktiviteteve fizike.Kunder rreshqitjes ne ..

UNAZA PILATES YOGA

1,999Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

UNAZA PILATES YOGA..

Shfaqur 1 deri 31 nga 31 (1 Faqe)