Audio / Foto / Video

Shfaqur 1 deri 36 nga 92 (3 Faqe)

ALTOPARLANT KARAOKE SENCOR SSS 3200 KIDS BLUETOOTH

9,900Lekë

EksTaksë: 9,900Lekë

ALTOPARLANT KARAOKE SENCOR SSS 3200 KIDS BLUETOOTH..

APARAT FOTO CANON IXUS 150 16MP HD

15,900Lekë

EksTaksë: 15,900Lekë

APARAT FOTO CANON IXUS 150 16MP HD..

APARAT FOTO CANON PSA2500 16MP
-19%

APARAT FOTO CANON PSA2500 16MP

12,900Lekë

15,900Lekë

EksTaksë: 12,900Lekë

APARAT FOTO CANON PSA2500 16MP..

APARAT FOTO NIKON 20MP S3600RED
-13%

APARAT FOTO NIKON 20MP S3600RED

16,490Lekë

18,990Lekë

EksTaksë: 16,490Lekë

APARAT FOTO NIKON 20MP S3600RED..

APARAT FOTO NIKON S31YELLOW 10MP

15,900Lekë

EksTaksë: 15,900Lekë

APARAT FOTO NIKON S31YELLOW 10MP..

APARAT FOTO OLYMPIUS 14MP VR310 PURPLE

15,900Lekë

EksTaksë: 15,900Lekë

APARAT FOTO OLYMPIUS 14MP VR310 PURPLE..

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-K (14MP)ZOOMx5
-16%

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-K (14MP)ZOOMx5

10,900Lekë

12,900Lekë

EksTaksë: 10,900Lekë

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-K (14MP)ZOOMx5..

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-P (14MP)ZOOMx5
-16%

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-P (14MP)ZOOMx5

10,900Lekë

12,900Lekë

EksTaksë: 10,900Lekë

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-P (14MP)ZOOMx5..

APARAT FOTO PANASONIC DMC-S1EP-A(12MP)ZOOMx4

11,900Lekë

EksTaksë: 11,900Lekë

APARAT FOTO PANASONIC DMC-S1EP-A(12MP)ZOOMx4..

APARAT FOTO PANASONIC DMC-SZ3EP-K
-19%

APARAT FOTO PANASONIC DMC-SZ3EP-K

12,900Lekë

15,900Lekë

EksTaksë: 12,900Lekë

APARAT FOTO PANASONIC DMC-SZ3EP-K..

APARAT FOTO SONY 12MP DSCW510B NERO
-16%

APARAT FOTO SONY 12MP DSCW510B NERO

12,490Lekë

14,900Lekë

EksTaksë: 12,490Lekë

APARAT FOTO SONY 12MP DSCW510B NERO..

APARAT FOTO SONY DSCW830S 20.1MP (2.7)

18,900Lekë

EksTaksë: 18,900Lekë

APARAT FOTO SONY DSCW830S 20.1MP (2.7)..

BATERI CAMER SENCOR 3CAM BATERY

990Lekë

EksTaksë: 990Lekë

BATERI CAMER SENCOR 3CAM BATERY..

CANTE PER KAMER DIXHITALE G&BL 3422
-28%

CANTE PER KAMER DIXHITALE G&BL 3422

999Lekë

1,390Lekë

EksTaksë: 999Lekë

CANTE PER KAMER DIXHITALE G&BL 3422..

GRAMAFON DENVER VPL-120 RED

8,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

GRAMAFON DENVER VPL-120 RED..

HI-FI GRAMAFON TREVI TT 1100 E
-24%

HI-FI GRAMAFON TREVI TT 1100 E

18,900Lekë

24,900Lekë

EksTaksë: 18,900Lekë

HI-FI GRAMAFON TREVI TT 1100 E ..

HIFI SENCOR SMC 8000B
-20%

HIFI SENCOR SMC 8000B

16,790Lekë

20,990Lekë

EksTaksë: 16,790Lekë

HIFI SENCOR SMC 8000B..

HIFI SENCOR SMC4300BR
-20%

HIFI SENCOR SMC4300BR

9,590Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 9,590Lekë

HIFI SENCOR SMC4300BR..

KUFJE APPLE EARPODS MMTN2ZMA
-20%

KUFJE APPLE EARPODS MMTN2ZMA

3,592Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,592Lekë

KUFJE APPLE EARPODS MMTN2ZMA..

KUFJE BLUETOOTH BEATS

1,899Lekë

EksTaksë: 1,899Lekë

Kufje Beats . Mjaft kompakte per tu futur ne canten tuaj.Një përshtatje natyrore: Me Solos, ju ndjeni muzikën, jo kufjet. Jastëkë prej pelushi, mbi veshë formojnë një vulë akustike që mban tingullin b..

KUFJE BLUETOOTH  PHILIPS SHC 1300 WI-FI
-13%

KUFJE BLUETOOTH PHILIPS SHC 1300 WI-FI

3,490Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

..

KUFJE BLUETOOTH AWEI B922BL

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

KUFJE BLUETOOTH AWEI  B922BLLidhen me ane te Bluetooth 4.2 drei ne 10 metraTe dizenjuara per te degjuar muzike gjate sporteve te ndryshmeKapacitet i larte baterie, Konsumim i ulet energjieMimimiz..

KUFJE BLUETOOTH BEATS PURE AVC WIFI

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Nderkohe qe jeni duke shijuar muziken ,mund te merreni dhe me dicka tjeter pa i pasur duart e ngarkuara . Kufje Studio 3 qe kane altoparlant  qe prodhojne bas te forte te njejtin bas qe..

KUFJE BLUETOOTH DENVER BTE-100  GREEN
-17%

KUFJE BLUETOOTH DENVER BTE-100 GREEN

1,490Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

..

KUFJE BLUETOOTH DENVER BTE-100  GREY
-17%

KUFJE BLUETOOTH DENVER BTE-100 GREY

1,490Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

KUFJE DENVER BTE-100 GREY..

KUFJE BLUETOOTH IPIPO AP-5

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

KUFJE BLUETOOTH IPIPOFalë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni telefonatave hyre..

KUFJE BLUETOOTH LG S740

2,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

KUFJE BLUETOOTH LG S740..

KUFJE BLUETOOTH PHILIPS SHC 5100 WIFI
-20%

KUFJE BLUETOOTH PHILIPS SHC 5100 WIFI

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

KUFJE PHILIPS SHC 5100 ,WIFI..

KUFJE BLUETOOTH RT-558

990Lekë

EksTaksë: 990Lekë

KUFJE BLUETOOTH PER SMARTPHONE Falë teknologjisë Bluetooth, ju mund të harroni për kabllot e ndërlidhura dhe të ndjeni lirinë e plotë të lëvizjes.Me nje prekje te butonit, mund t'i pergjigjeni te..

KUFJE BLUETOOTH S99

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Kufje stereo premium siguron një tingull të lartë dhe një kënaqësi perfekte të muzikësKufjet jane te veshura me lekure mbrojtese per veshet tuaj dhe nuk lejojne depertimin e muzikes jashte.Kombinohet ..

KUFJE BLUETOOTH SONY AM-550BT
-21%

KUFJE BLUETOOTH SONY AM-550BT

1,499Lekë

1,899Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Kufjet Bluetooth Sony sigurojne një tingull të lartë dhe një kënaqësi perfekte të muzikësShumëfunksionale:  Percon telfonatat me komandat rregullimi , përgjimi dhe përfundimi i thirrjes,Komandimi..

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BLUE (0D12E5004)
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BLUE (0D12E5004)

2,072Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 2,072Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BLUE (0D12E5004)..

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT BLACK (0D12E5000...
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT BLACK (0D12E5000...

2,072Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 2,072Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT BLACK (0D12E5000)..

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT RED (0D12E5002)
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT RED (0D12E5002)

2,072Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 2,072Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT RED (0D12E5002)..

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT WHITE (0D12E5001...
-20%

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT WHITE (0D12E5001...

2,072Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 2,072Lekë

KUFJE BLUETOOTH TREVI DJ 12E50 BT WHITE (0D12E5001)..

KUFJE DEL TIFOSO PL12L70388

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

..

Shfaqur 1 deri 36 nga 92 (3 Faqe)