Koha e Lire

Shfaqur 1 deri 8 nga 8 (1 Faqe)

PATINA ME 4 RROTA 10x20x25CM

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

PATINA ME 4 RROTA 10x20x25CM..

PATINA ME 4 RROTA SKATE BUDDY ABEC-7

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Patina me kater rrota Skate Buddy ABEC-7.Te pershtatshme per femije mbi 3 vjeçMe frena ne rrotat  pasme dhe rripa me gjeresi te rregullueshme .Per te gjithe femiejt qe duan te meren aktivitet fiz..

SKATEBOARD

2,999Lekë

EksTaksë: 2,999Lekë

Skateboard per femije dhe te rritur.Ngjyra  : e kuqe Materiali : plastik..

SKATEBOARD 60CM
-23%

SKATEBOARD 60CM

999Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 999Lekë

Skateboard me dizenjo per femije dhe te rritur.Materiali: DruPermasat : 11x15x60CMGjendje ne dizenjo te ndryshme..

SKATEBOARD I ZI

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Skateboard per femije dhe te rritur.Ngjyra  : e zezeMateriali : dru..

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 20x80CM
-18%

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 20x80CM

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 20x80CM..

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 79CM
-15%

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 79CM

1,699Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,699Lekë

SKATEBOARD ME PERSONAZHE 79CM..

SKATEBOARD PER FEMIJE DHE TE RRITUR

2,399Lekë

EksTaksë: 2,399Lekë

Skateboard per femije dhe te rritur.Ngjyra  : lejlaMateriali : plastik..

Shfaqur 1 deri 8 nga 8 (1 Faqe)