Bicikleta/Monopatine

Shfaqur 1 deri 29 nga 29 (1 Faqe)
BICIKLETE 12-CE
-17%

BICIKLETE 12-CE

6,199Lekë

7,499Lekë

EksTaksë: 6,199Lekë

BICIKLETE 12-CE PER VAJZA ME 2 RROTA NDIHMESE , KOSH, SHISHE , ZILE DHE FRENA..

BICIKLETE 12-CE CUNASH

6,499Lekë

EksTaksë: 6,499Lekë

BICIKLETE 12-CE CUNASH ,KOSH,PARAFANGO ,GOME E TRASHE,BIDON ,KUQE/BLU ..

BICIKLETE 12-CE PER VAJZA
-13%

BICIKLETE 12-CE PER VAJZA

6,999Lekë

7,999Lekë

EksTaksë: 6,999Lekë

BICIKLETE 12-CE PER VAJZA ME 2 RROTA NDIHMESE , KOSH, SHISHE , ZILE DHE FRENA..

BICIKLETE 16-CE
-15%

BICIKLETE 16-CE

8,499Lekë

9,999Lekë

EksTaksë: 8,499Lekë

BICIKLETE 16-CE PER FEMIJE ME 2 RROTA NDIHMESE, KOSH ,SHISHE, ZILE DHE FRENA..

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA
-23%

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA

11,499Lekë

14,999Lekë

EksTaksë: 11,499Lekë

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA ,LEJLA,ME KOSH ,FRENA,2RROTA NDIHMESE NR.21..

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA,
-20%

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA,

11,999Lekë

14,999Lekë

EksTaksë: 11,999Lekë

BICIKLETE 20-CE PER VAJZA, E KUQE,ME KOSH ,FRENA,2RROTA NDIHMESE..

BICIKLETE 3 RROTA ME TENDE DHE SHTYTJE
-17%

BICIKLETE 3 RROTA ME TENDE DHE SHTYTJE

9,999Lekë

11,999Lekë

EksTaksë: 9,999Lekë

Biciklete me 3 rrota me tende e cila mund te perdoret dhe si karroce qe shtyhet nga prindi. E cmontueshme dhe me perdorime te ndryshme.Bisht shtytje,Cante , Kosh , Sedilje e rrotullueshme etj...

BICIKLETE ME 3 RROTA , TENDE DHE BISHT SHTYTJE
-18%

BICIKLETE ME 3 RROTA , TENDE DHE BISHT SHTYTJE

8,999Lekë

10,999Lekë

EksTaksë: 8,999Lekë

Biciklete me 3 rrota me tende e cila mund te perdoret dhe si karroce qe shtyhet nga prindi. E cmontueshme dhe me perdorime te ndryshme.Bisht shtytje, Kosh , Sedilje e levizshme ,Drita ,Muzike , 2..

BICIKLETE ME 3 RROTA NGJYRE MAT ME KOSH DHE ZILE

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

Tricikli është një biçikletë me tri rrota për fëmijët e vegjel mbi 18 muaj. Kjo është një mënyrë e mirë për të mësuar fëmijën tuaj për të balancuar dhe koordinuar pedalimin e biçikletes. Fëmija juaj d..

BICIKLETE ME SHTYTJE+2KOSHA

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

BICIKLETE ME SHTYTJE+2KOSHA..

BICIKLETE PER BEBE ME 4 RROTA
-40%

BICIKLETE PER BEBE ME 4 RROTA

1,499Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

Biciklete per femije me kater rrota.Bicikleta ndihmon femijet e vegjel qe sapo kane filluar te hedhin hapat e pare te zhvillojne koordinim  duke siguruar stabilitet te shkelqyeshem.Loder argetues..

BICIKLETE PER FEMIJE
-26%

BICIKLETE PER FEMIJE

3,699Lekë

4,999Lekë

EksTaksë: 3,699Lekë

BICIKLETE PER FEMIJE..

BICIKLETE PER FEMIJE 48x80CM
-30%

BICIKLETE PER FEMIJE 48x80CM

3,499Lekë

4,999Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

Biciklete tricikel per femije.Bicikleta eshte e perbere nga tre rrota te cilat ndihmojne per te mbajtur ekuilibrin.E qendrueshme dhe shume komode pasi ofron siguri ne ecjeIdeale per te vegje..

BICIKLETE PER FEMIJE ME PERSONAZHE 50x60CM
-25%

BICIKLETE PER FEMIJE ME PERSONAZHE 50x60CM

2,999Lekë

3,999Lekë

EksTaksë: 2,999Lekë

BICIKLETE PER FEMIJE ME PERSONAZHE 50x60CM..

MONOPATINE

1,499Lekë

EksTaksë: 1,499Lekë

MONOPATINE..

MONOPATINE ME 2 RROTA
-20%

MONOPATINE ME 2 RROTA

1,990Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

MONOPATINE ME 2 RROTA DHE PERSONAZHE VIZATIMORE..

MONOPATINE ME 3 RROTA

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

MONOPATINE ME 3 RROTA ,FRENA DHE ZILE..

MONOPATINE ME 3 RROTA

4,499Lekë

EksTaksë: 4,499Lekë

MONOPATINE ME 3 RROTA ,FRENA DHE ZILE..

MONOPATINE ME 3 RROTA

4,499Lekë

EksTaksë: 4,499Lekë

MONOPATINE ME 3 RROTA,2PARA 1 MBRAPA ME DISENJO..

MONOPATINE ME 3 RROTA
-12%

MONOPATINE ME 3 RROTA

3,699Lekë

4,199Lekë

EksTaksë: 3,699Lekë

MONOPATINE ,RROTA 2 PARA 1 MBRAPA,MUZIKE ,DRITA ME PERSONAZHE ..

MONOPATINE SCOOTER

3,999Lekë

EksTaksë: 3,999Lekë

MONOPATINE SCOOTER ME ZILE,GJATESI TIMONI TE RREGULLUESHME..

MONOPATINE SCOOTER ME DY RROTA

6,499Lekë

EksTaksë: 6,499Lekë

MONOPATINE SCOOTER ME DY RROTA..

MONOPATINE SPEED

7,999Lekë

EksTaksë: 7,999Lekë

MONOPATINE SPEED ME GJATESI TIMONI TE RREGULLUESHEM,DRITA,MUZIKE DHE 2TURBO..

MONOPATINE SPIDERMAN

3,499Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

Tifoz juaj i vogël Spidey do të dojë të skautojë këtë lodër përrallore dhe argëtuese! Skuteri Spider-Man është me tre rrota për qëndrueshmëri në mënyrë që vogëlushi juaj të zhvillojë ekuilibrin dhe ko..

SKUTER LINDA 4 WHEEL

2,199Lekë

EksTaksë: 2,199Lekë

Skuter me 4 rrota. I pershtatshem per mosha mbi 3 vjec dhe me teper.Maksimumi 50 kg.Material plastik.Ngjyra : roze..

SKUTER ME KOSH

1,999Lekë

EksTaksë: 1,999Lekë

Skuter me 3 Rrota .Rregullim i lartesise se timonit nga 60cm deri 70cmFrena këmbëve të vendosura ne  2 rrotat e pasme.Per femije 3 deri ne 6 vjec (max 50kg)Ngjyrat : blu/spierman , roze/princesha..

SKUTER ME KOSH MAX SPEED

2,699Lekë

EksTaksë: 2,699Lekë

Skuter i palosshëm me 3 rrota.Eshtë i përbërë nga kornizë alumini me cilësi të lartë, aliazh çeliku karboni . Dorezat gjithashtu përmbajnë mbeshtjellje gome per te siguruar rehati. Dizajni i palosjes ..

SKUTER ME PERSONAZH PER FEMIJE ME TRE RROTA
-37%

SKUTER ME PERSONAZH PER FEMIJE ME TRE RROTA

1,899Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 1,899Lekë

Skuter me tre rrota teper i  sigurt për fëmijën tuaj. Mund të përdoret nga fëmijët e moshës 3-10 vjeç dhe ka kapacitet peshe deri në 45 kg .Eshtë aq e fortë dhe e sigurt sa që edhe prindërit mund..

SKUTER PER FEMIJE 3 NE 1
-15%

SKUTER PER FEMIJE 3 NE 1

5,499Lekë

6,499Lekë

EksTaksë: 5,499Lekë

Skuteri për fëmijë 3 në 1 me sedilje dhe rrota të lehta mundëson përdorim të sigurt edhe për vogëlushët më të vegjël. Eshtë i përshtatshëm për fëmijë nga një vjec e lart. Ky skuter , për më të vegjlit..

Shfaqur 1 deri 29 nga 29 (1 Faqe)