Samsung

Shfaqur 1 deri 36 nga 47 (2 Faqe)
SMARTPHONE SAMSUNG A20E 32GB BLACK
-20%

SMARTPHONE SAMSUNG A20E 32GB BLACK

15,990Lekë

19,900Lekë

EksTaksë: 15,990Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG SM-A202FZ ,BLACK..

SMARTPHONE SAMSUNG A20E 32GB BLUE
-20%

SMARTPHONE SAMSUNG A20E 32GB BLUE

15,990Lekë

19,900Lekë

EksTaksë: 15,990Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG A20 SM-A202FZ ,BLUE..

SMARTPHONE SAMSUNG A20E 32GB WHITE
-20%

SMARTPHONE SAMSUNG A20E 32GB WHITE

15,990Lekë

19,900Lekë

EksTaksë: 15,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A20E SM-A202F WHITE..

SMARTPHONE SAMSUNG A21S 32GB BLACK
-20%

SMARTPHONE SAMSUNG A21S 32GB BLACK

19,900Lekë

24,990Lekë

EksTaksë: 19,900Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A21S (32 / BLACK)Ekran i mrekullueshëm i ndërtuar për kinemaZhytuni në Ekranin e madh 16.63cm (6.5 ") Infinity-O të Galaxy A21s. Një raport i gjerë pamjesh mbush ekranin tuaj..

SMARTPHONE SAMSUNG A21S 32GB BLU
-20%

SMARTPHONE SAMSUNG A21S 32GB BLU

19,900Lekë

24,990Lekë

EksTaksë: 19,900Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A21S SM-A217FZBNEUF BLU 3/32GB..

SMARTPHONE SAMSUNG A21S 64GB BLACK
-20%

SMARTPHONE SAMSUNG A21S 64GB BLACK

22,900Lekë

28,490Lekë

EksTaksë: 22,900Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A21S SM-A217FZKOEUF 64GB BLACKEkran i mrekullueshëm i ndërtuar për kinemaZhytuni në Ekranin e madh 16.63cm (6.5 ") Infinity-O të Galaxy A21s. Një raport i gjerë pamjesh mbush..

SMARTPHONE SAMSUNG A21S 64GB BLU
-20%

SMARTPHONE SAMSUNG A21S 64GB BLU

22,900Lekë

28,490Lekë

EksTaksë: 22,900Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A21S SM-A217FZBOEUF 64GB BLU..

SMARTPHONE SAMSUNG A31 64GB PRISM CRUSH BLACK
-27%

SMARTPHONE SAMSUNG A31 64GB PRISM CRUSH BLACK

26,990Lekë

36,990Lekë

EksTaksë: 26,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A31  (64GB / PRISM CRUSH BLACK)Ekran i mrekullueshëm i ndërtuar për kinemaZhytuni në Ekranin e madh 6.4-inç Infinity-U të Galaxy A31. Një raport i gjerë i pamjes mbush e..

SMARTPHONE SAMSUNG A31 64GB PRISM CRUSH BLUE
-27%

SMARTPHONE SAMSUNG A31 64GB PRISM CRUSH BLUE

26,990Lekë

36,990Lekë

EksTaksë: 26,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A31 (64GB / PRISM CRUSH BLUE)Ekran i mrekullueshëm i ndërtuar për kinemaZhytuni në Ekranin e madh 6.4-inç Infinity-U të Galaxy A31. Një raport i gjerë i pamjes mbush ekranin ..

SMARTPHONE SAMSUNG A41 64GB BLACK
-22%

SMARTPHONE SAMSUNG A41 64GB BLACK

27,990Lekë

35,990Lekë

EksTaksë: 27,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A41 BLACK..

SMARTPHONE SAMSUNG A41 64GB PRISM CRUSH BLACK
-22%

SMARTPHONE SAMSUNG A41 64GB PRISM CRUSH BLACK

27,990Lekë

35,900Lekë

EksTaksë: 27,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A41 SM-A415 PRISM CRUSH BLACK..

SMARTPHONE SAMSUNG  A41 64GB BLU
-22%

SMARTPHONE SAMSUNG A41 64GB BLU

27,990Lekë

35,900Lekë

EksTaksë: 27,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A41 BLU..

SMARTPHONE SAMSUNG A51 128GB BLUE
-32%

SMARTPHONE SAMSUNG A51 128GB BLUE

29,900Lekë

43,990Lekë

EksTaksë: 29,900Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAZY A51 (BLUE)Ekran i madh. Cmim i uletEkrani i Infinity-O i A51 optimizon simetrinë vizuale. Tani mund të luani, të shikoni, të shfletoni dhe të bëni shumë detyra pa ndërprerje ..

SMARTPHONE GALAXY A51 PRISM 128GB  CRUSH BLUE
-32%

SMARTPHONE GALAXY A51 PRISM 128GB CRUSH BLUE

29,900Lekë

43,990Lekë

EksTaksë: 29,900Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51 SM-A515FZB PRISM CRUSH BLUEEkran i madh. Cmim i uletEkrani i Infinity-O i A51 optimizon simetrinë vizuale. Tani mund të luani, të shikoni, të shfletoni dhe të bëni shumë ..

SMARTPHONE SAMSUNG A51 128GB PRISM CRUSH BLACK
-32%

SMARTPHONE SAMSUNG A51 128GB PRISM CRUSH BLACK

29,900Lekë

43,990Lekë

EksTaksë: 29,900Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51 SM-A515FZK PRISM CRUSH BLACKEkran i madh. Cmim i uletEkrani i Infinity-O i A51 optimizon simetrinë vizuale. Tani mund të luani, të shikoni, të shfletoni dhe të bëni shumë..

SMARTPHONE SAMSUNG A51 128GB PRISM CRUSH WHITE
-32%

SMARTPHONE SAMSUNG A51 128GB PRISM CRUSH WHITE

29,900Lekë

43,990Lekë

EksTaksë: 29,900Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A51 (PRISM CRUSH WHITE)Ekran i madh. Cmim i uletEkrani i Infinity-O i A51 optimizon simetrinë vizuale. Tani mund të luani, të shikoni, të shfletoni dhe të bëni shumë detyra p..

SMARTPHONE SAMSUNG XCOVER 4 16 GB BLACK
-25%

SMARTPHONE SAMSUNG XCOVER 4 16 GB BLACK

29,900Lekë

39,900Lekë

EksTaksë: 29,900Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG SM-G390 (BLACK)..

SMARTPHONE SAMSUNG A9 128GB BLACK
-22%

SMARTPHONE SAMSUNG A9 128GB BLACK

36,490Lekë

46,900Lekë

EksTaksë: 36,490Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG SM-A920FZ ,BLACK..

SMARTPHONE SAMSUNG A9 128GB BLUE
-24%

SMARTPHONE SAMSUNG A9 128GB BLUE

36,490Lekë

47,900Lekë

EksTaksë: 36,490Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG SM-A920FZ ,BLUE..

SMARTPHONE SAMSUNG A70 128GB BLUE

39,990Lekë

EksTaksë: 39,990Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG SM-A705FN,BLUE..

SMARTPHONE SAMSUNG A71 128GB PRISM CRUSH BLACK
-23%

SMARTPHONE SAMSUNG A71 128GB PRISM CRUSH BLACK

42,490Lekë

54,900Lekë

EksTaksë: 42,490Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A71 (128GB / PRISM CRUSH BLACK)Ekran i mrekullueshëm me një ekran të vetëm të vrimës së shpimitGëzoni më shumë nga ato që doni pa ndonjë ndërhyrje në rrugën tuaj, të gjitha f..

SMARTPHONE SAMSUNG A71 128GB PRISM CRUSH BLUE
-23%

SMARTPHONE SAMSUNG A71 128GB PRISM CRUSH BLUE

42,490Lekë

54,990Lekë

EksTaksë: 42,490Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A71 (128GB / PRISM CRUSH BLUE)Ekran i mrekullueshëm me një ekran të vetëm të vrimës së shpimitGëzoni më shumë nga ato që doni pa ndonjë ndërhyrje në rrugën tuaj, të gjitha fa..

SMARTPHONE SAMSUNG A71 128GB PRISM CRUSH SILVER
-23%

SMARTPHONE SAMSUNG A71 128GB PRISM CRUSH SILVER

42,490Lekë

54,900Lekë

EksTaksë: 42,490Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY A71 (128GB / PRISM CRUSH SILVER)Ekran i mrekullueshëm me një ekran të vetëm të vrimës së shpimitGëzoni më shumë nga ato që doni pa ndonjë ndërhyrje në rrugën tuaj, të gjitha ..

SMARTPHONE SAMSUNG A80 128GB BLACK
-23%

SMARTPHONE SAMSUNG A80 128GB BLACK

53,900Lekë

69,900Lekë

EksTaksë: 53,900Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG SM-A805FN ,128GB ,BLACK..

SMARTPHONE SAMSUNG A80 128GB GOLD
-23%

SMARTPHONE SAMSUNG A80 128GB GOLD

53,900Lekë

69,900Lekë

EksTaksë: 53,900Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG SM-A805FN ,128GB ,GOLD..

SMARTPHONE SAMSUNG NOTE 10 LITE 128GB AURA BLACK
-8%

SMARTPHONE SAMSUNG NOTE 10 LITE 128GB AURA BLACK

69,990Lekë

75,990Lekë

EksTaksë: 69,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY NOTE 10 LITE SM-N770FZK AURA BLACK..

SMARTPHONE SAMSUNG NOTE 10 LITE 128GB AURA RED
-8%

SMARTPHONE SAMSUNG NOTE 10 LITE 128GB AURA RED

69,990Lekë

75,990Lekë

EksTaksë: 69,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG NOTE 10 LITE ,SM-N770FZR ,AURA RED..

SMARTPHONE SAMSUNG NOTE 10 LITE 128GB AURA GLOW
-7%

SMARTPHONE SAMSUNG NOTE 10 LITE 128GB AURA GLOW

70,990Lekë

75,990Lekë

EksTaksë: 70,990Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG NOTE 10 LITE ,SM-N770FZS ,AURA GLOW..

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S10E 128GB WHITE

72,900Lekë

EksTaksë: 72,900Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S10E SM-G970FZ WHITE..

SMARTPHONE SAMSUNG S10 LITE 128 GB BLUE
-15%

SMARTPHONE SAMSUNG S10 LITE 128 GB BLUE

72,990Lekë

85,990Lekë

EksTaksë: 72,990Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG S10 LITE ,SM-G770FZB ,BLUE..

SMARTPHONE SAMSUNG S10 128GB  BLACK
-26%

SMARTPHONE SAMSUNG S10 128GB BLACK

79,490Lekë

106,900Lekë

EksTaksë: 79,490Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG S10 SM-G973FZ BLACK..

SMARTPHONE SAMSUNG S10 128GB PEARL WHITE
-26%

SMARTPHONE SAMSUNG S10 128GB PEARL WHITE

79,490Lekë

106,900Lekë

EksTaksë: 79,490Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG S10 SM-G973FZ PEARL WHITE..

SMARTPHONE SAMSUNG  S10+ 128GB EMERALD GREEN
-18%

SMARTPHONE SAMSUNG S10+ 128GB EMERALD GREEN

85,990Lekë

104,900Lekë

EksTaksë: 85,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG  GALAXY S10+ SM-G975FZ EMERALD GREEN..

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20 128GB  CLOUD BLUE
-23%

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20 128GB CLOUD BLUE

85,990Lekë

111,999Lekë

EksTaksë: 85,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG SALAXY S20 (128GB / CLOUD BLUE) - 6.2"Luaj më shumë se 100 lojëra Xbox në Galaxy.Bleni një kontrollues Galaxy S20 5G dhe MOGA dhe merrni 3 muaj Xbox Game Pass Ultimate tek ne. ..

SMARTPHONE SAMSUNG S10+ 128GB PRISM BLACK
-28%

SMARTPHONE SAMSUNG S10+ 128GB PRISM BLACK

85,990Lekë

118,900Lekë

EksTaksë: 85,990Lekë

SMARTPHONE  SAMSUNG S10 PLUS SM-G975FZ PRISM BLACK..

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20 128GB  COSMIC GREY
-23%

SMARTPHONE SAMSUNG GALAXY S20 128GB COSMIC GREY

85,990Lekë

111,999Lekë

EksTaksë: 85,990Lekë

SMARTPHONE SAMSUNG SALAXY S20 (125GB / COSMIC GREY) - 6.2"Luaj më shumë se 100 lojëra Xbox në Galaxy.Bleni një kontrollues Galaxy S20 5G dhe MOGA dhe merrni 3 muaj Xbox Game Pass Ultimate tek ne...

Shfaqur 1 deri 36 nga 47 (2 Faqe)