Telefonia dhe Elektronikë

Shfaqur 1 deri 36 nga 297 (9 Faqe)

ALTOPARLANT BLUETOOTH BUXTON BBS 100 BT BLUE

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH BUXTON BBS 100 BT BLUE..

ALTOPARLANT BLUETOOTH BUXTON BBS 100 BT GREEN

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH BUXTON BBS 100 BT GREEN..

ALTOPARLANT BLUETOOTH BUXTON BBS 100 BT RED

1,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH BUXTON BBS 100 BT RED..

ALTOPARLANT BLUETOOTH SONY SRS-XB23B BLACK

14,990Lekë

EksTaksë: 14,990Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH SONY SRS-XB23B BLACKAltoparlant Bluetooth Sony, teknologji tingulli EXTRA BASS dhe dizajn inovativ dhe të qëndrueshëm.Kompakt, i lehtë ne perdorimJep tingull me cilësi të lartë f..

ALTOPARLANT BLUETOOTH SONY SRS-XB23G GREEN

14,990Lekë

EksTaksë: 14,990Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH SONY SRS-XB23G GREENAltoparlant Bluetooth Sony, teknologji tingulli EXTRA BASS dhe dizajn inovativ dhe të qëndrueshëm.Kompakt, i lehtë ne perdorimJep tingull me cilësi të lartë f..

ALTOPARLANT BLUETOOTH SONY SRS-XB23L BLUE

14,990Lekë

EksTaksë: 14,990Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH SONY SRS-XB23BL BLUEAltoparlant Bluetooth Sony, teknologji tingulli EXTRA BASS dhe dizajn inovativ dhe të qëndrueshëm.Kompakt, i lehtë ne perdorimJep tingull me cilësi të lartë f..

ALTOPARLANT BLUETOOTH TREVI XR 8A10 (0XR8A1000)
-20%

ALTOPARLANT BLUETOOTH TREVI XR 8A10 (0XR8A1000)

1,112Lekë

1,390Lekë

EksTaksë: 1,112Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH TREVI XR 8A10 (0XR8A1000)..

ALTOPARLANT BLUETOOTH TREVI XR 8A20 BLACK (0XR8A20...
-20%

ALTOPARLANT BLUETOOTH TREVI XR 8A20 BLACK (0XR8A20...

1,912Lekë

2,390Lekë

EksTaksë: 1,912Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH TREVI XR 8A20 BLACK (0XR8A2000)..

ALTOPARLANT BLUETOOTH TREVI XR 8A20 SILVER (0XR8A2...
-20%

ALTOPARLANT BLUETOOTH TREVI XR 8A20 SILVER (0XR8A2...

1,912Lekë

2,390Lekë

EksTaksë: 1,912Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH TREVI XR 8A20 SILVER (0XR8A2006)..

ALTOPARLANT BLUETOOTH XIAOMI MI PORTABLE BLUE
-21%

ALTOPARLANT BLUETOOTH XIAOMI MI PORTABLE BLUE

5,490Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

ALTOPARLANT BLUETOOTH XIAOMI MI PORTABLE BLUE..

ALTOPARLANT KARAOKE SENCOR SSS 3200 KIDS BLUETOOTH

9,900Lekë

EksTaksë: 9,900Lekë

ALTOPARLANT KARAOKE SENCOR SSS 3200 KIDS BLUETOOTH..

ALTOPARLANT ME BLUETOOTH
-31%

ALTOPARLANT ME BLUETOOTH

890Lekë

1,299Lekë

EksTaksë: 890Lekë

ALTOPARLANT ME BLUETOOTH..

ALTOPARLANT OMEGA OG60W (44157)
-30%

ALTOPARLANT OMEGA OG60W (44157)

2,090Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 2,090Lekë

ALTOPARLANT OMEGA OG60W (44157)..

ALTOPARLANT SONY SRSXB12B ,BLACK
-23%

ALTOPARLANT SONY SRSXB12B ,BLACK

4,990Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

ALTOPARLANT SONY SRSXB12B ,BLACK..

ALTOPARLANT SONY SRSXB12L ,BLUE
-23%

ALTOPARLANT SONY SRSXB12L ,BLUE

4,990Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

ALTOPARLANT SONY SRSXB12L ,BLUE..

ALTOPARTALNT BOSE MICROBTSPKRBLK ,BLACK

17,990Lekë

EksTaksë: 17,990Lekë

ALTOPARTALNT BOSE MICROBTSPKRBLK ,BLACK..

APARAT FOTO CANON IXUS 150 16MP HD

15,900Lekë

EksTaksë: 15,900Lekë

APARAT FOTO CANON IXUS 150 16MP HD..

APARAT FOTO CANON PSA2500 16MP
-19%

APARAT FOTO CANON PSA2500 16MP

12,900Lekë

15,900Lekë

EksTaksë: 12,900Lekë

APARAT FOTO CANON PSA2500 16MP..

APARAT FOTO NIKON 20MP S3600RED
-13%

APARAT FOTO NIKON 20MP S3600RED

16,490Lekë

18,990Lekë

EksTaksë: 16,490Lekë

APARAT FOTO NIKON 20MP S3600RED..

APARAT FOTO NIKON S31YELLOW 10MP

15,900Lekë

EksTaksë: 15,900Lekë

APARAT FOTO NIKON S31YELLOW 10MP..

APARAT FOTO OLYMPIUS 14MP VR310 PURPLE

15,900Lekë

EksTaksë: 15,900Lekë

APARAT FOTO OLYMPIUS 14MP VR310 PURPLE..

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-K (14MP)ZOOMx5
-16%

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-K (14MP)ZOOMx5

10,900Lekë

12,900Lekë

EksTaksë: 10,900Lekë

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-K (14MP)ZOOMx5..

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-P (14MP)ZOOMx5
-16%

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-P (14MP)ZOOMx5

10,900Lekë

12,900Lekë

EksTaksë: 10,900Lekë

APARAT FOTO PANASONIC DMC-LS5E-P (14MP)ZOOMx5..

APARAT FOTO PANASONIC DMC-S1EP-A(12MP)ZOOMx4

11,900Lekë

EksTaksë: 11,900Lekë

APARAT FOTO PANASONIC DMC-S1EP-A(12MP)ZOOMx4..

APARAT FOTO PANASONIC DMC-SZ3EP-K
-19%

APARAT FOTO PANASONIC DMC-SZ3EP-K

12,900Lekë

15,900Lekë

EksTaksë: 12,900Lekë

APARAT FOTO PANASONIC DMC-SZ3EP-K..

APARAT FOTO SONY 12MP DSCW510B NERO
-16%

APARAT FOTO SONY 12MP DSCW510B NERO

12,490Lekë

14,900Lekë

EksTaksë: 12,490Lekë

APARAT FOTO SONY 12MP DSCW510B NERO..

APARAT FOTO SONY DSCW830S 20.1MP (2.7)

18,900Lekë

EksTaksë: 18,900Lekë

APARAT FOTO SONY DSCW830S 20.1MP (2.7)..

BATERI CAMER SENCOR 3CAM BATERY

990Lekë

EksTaksë: 990Lekë

BATERI CAMER SENCOR 3CAM BATERY..

CANTE PER KAMER DIXHITALE G&BL 3422
-28%

CANTE PER KAMER DIXHITALE G&BL 3422

999Lekë

1,390Lekë

EksTaksë: 999Lekë

CANTE PER KAMER DIXHITALE G&BL 3422..

CANTE TABLET TUCANO BFLUO10F SECOND SKIN FLUO FUXI...
-67%

CANTE TABLET TUCANO BFLUO10F SECOND SKIN FLUO FUXI...

599Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 599Lekë

CANTE TABLET TUCANO BFLUO10F SECOND SKIN FLUO FUXIA 9/10''..

COVER YENKEE YCC 1060

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

COVER YENKEE YCC 1060 ..

COVER YENKEE YCC 1060

499Lekë

EksTaksë: 499Lekë

COVER YENKEE YCC 1060 ..

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 BBE

490Lekë

EksTaksë: 490Lekë

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 BBE..

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 BSR

490Lekë

EksTaksë: 490Lekë

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 BSR..

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 PPE

490Lekë

EksTaksë: 490Lekë

FISH KARIKIMI YENKEE YCU 221 PPE..

FISHA APPLE 1M
-20%

FISHA APPLE 1M

1,599Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,599Lekë

Fisha Apple USB.Fisha krijon mundesine e lidhjes se iPhone, iPad ose iPod me USB-në e kompjuterit tuaj.Gjatesie e fishes : 1 Meter..

Shfaqur 1 deri 36 nga 297 (9 Faqe)