Pastrim / Hekurosje / Tharje / Qepje

Shfaqur 1 deri 36 nga 76 (3 Faqe)

FSHESE 2 NE 1 DCG BS5070 (150W)

12,990Lekë

EksTaksë: 12,990Lekë

FSHESE 2 NE 1 DCG BS5070 Fshesa qe ploteson te gjitha nevojat tuaja te pastrimit. Mund ta perdorni si fshese vertikale, gjithashtu edhe si fshese dore.Koha e domosdoshme per karikim eshte 4-5 ore..

FSHESE BOSCH BGC05AAA2 (700W)
-25%

FSHESE BOSCH BGC05AAA2 (700W)

13,493Lekë

17,990Lekë

EksTaksë: 13,493Lekë

Kompakt me performancë te larte pastrimi.E fuqishme dhe e shpejtë. Kontenitor plastik me kapacitet : 1.5 LFuqia : 700WFilter HEPA H12, antialergjik.Motor i ri inovativ HiSpin me tehe aerodinamike dhe ..

FSHESE BOSCH BGL3HYG/01 (600W)
-16%

FSHESE BOSCH BGL3HYG/01 (600W)

20,900Lekë

24,900Lekë

EksTaksë: 20,900Lekë

FSHESE BOSCH BGL3HYG/01 (600W)..

FSHESE BOSCH BGL4SIL2 (700W)
-20%

FSHESE BOSCH BGL4SIL2 (700W)

23,990Lekë

29,990Lekë

EksTaksë: 23,990Lekë

FSHESE BOSCH BGL4SIL2..

FSHESE DORE ME BATERI OCEAN OCHV100
-20%

FSHESE DORE ME BATERI OCEAN OCHV100

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

FSHESE DORE ME BATERI OCEAN OCHV100..

FSHESE ELECTROLUX EAPC55EB (600W)
-38%

FSHESE ELECTROLUX EAPC55EB (600W)

9,990Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

FSHESE ELECTROLUX EAPC55EB..

FSHESE ELECTROLUX EPF65BR (800W)
-53%

FSHESE ELECTROLUX EPF65BR (800W)

7,990Lekë

16,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

FSHESE ELECTROLUX EPF65BR..

FSHESE FERRARI G90003  (700W)
-36%

FSHESE FERRARI G90003 (700W)

8,990Lekë

13,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

..

FSHESE FERRARI G90009  (700W)
-45%

FSHESE FERRARI G90009 (700W)

5,990Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

G3Ferrari, eshte një kompani italiane që ka investuar për më shumë se 46 vjet në cilësi, dizajn dhe profesionalizëm, duke marketuar produkte që me kalimin e kohës janë bërë pjesë e pandashme për te gj..

FSHESE ME AVULL DCG DR2850 (1500W)
-31%

FSHESE ME AVULL DCG DR2850 (1500W)

5,490Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,490Lekë

FSHESE ME AVULL DCG DR2850 (1500W)Higjenizoni dhe pastroni çdo lloj sipërfaqe në shtëpi me teknologjinë e avancuar me avull.Fshesa me avull DCG  krijon avull të vazhdueshëm, të fuqishëm  i c..

FSHESE ME FUNKSION LARJE BOSCH BWD41740 (1700W)
-25%

FSHESE ME FUNKSION LARJE BOSCH BWD41740 (1700W)

26,993Lekë

35,990Lekë

EksTaksë: 26,993Lekë

FSHESE ME FUNKSION LARJE BOSCH BWD41740 1700 WFshesa e pare Bosch 3ne1  - me funksion Larje , mbledhje lëngjesh, fshese me vakum per të gjitha llojet e sipërfaqeve.Me një furçë turbo për pastrim ..

FSHESE OCEAN OCCVC 2230R (2200W)
-54%

FSHESE OCEAN OCCVC 2230R (2200W)

5,990Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Per pastrim te lehte dhe efikas fshese korrenti e markes Ocean Depozite plastike me kapacitet 3 litra.Fuqia e motorrit:  2200 WFilter HEPA antialergjik.Gjatesi kordoni&nb..

FSHESE PHILIPS FC8373/09 (750W)

13,990Lekë

EksTaksë: 13,990Lekë

FSHESE PHILIPS FC8373/09..

FSHESE ROWENTA RH8055WA ANIMALCARE (750W)
-20%

FSHESE ROWENTA RH8055WA ANIMALCARE (750W)

19,990Lekë

24,990Lekë

EksTaksë: 19,990Lekë

FSHESE ROWENTA RH8055WA ,ANIMALCARE..

FSHESE ROWENTA RO3724EA (750W)
-20%

FSHESE ROWENTA RO3724EA (750W)

11,990Lekë

14,990Lekë

EksTaksë: 11,990Lekë

FSHESE ROWENTA RO3724EA (750W)..

FSHESE ROWENTA RO3985EA ANIMALCARE (2200W)
-13%

FSHESE ROWENTA RO3985EA ANIMALCARE (2200W)

16,490Lekë

18,990Lekë

EksTaksë: 16,490Lekë

FSHESE ROWENTA RO3985EA ,ANIMALCARE..

FSHESE ROWENTA RO4853EA (550W)
-16%

FSHESE ROWENTA RO4853EA (550W)

15,990Lekë

18,990Lekë

EksTaksë: 15,990Lekë

FSHESE ROWENTA RO4853EA (550W)..

FSHESE SENCOR SVC511TQ (890W)
-26%

FSHESE SENCOR SVC511TQ (890W)

8,900Lekë

11,990Lekë

EksTaksë: 8,900Lekë

..

FSHESE VERTIKALE 2 NE 1 BOSCH BBHF216 (14.4V)
-24%

FSHESE VERTIKALE 2 NE 1 BOSCH BBHF216 (14.4V)

18,990Lekë

24,900Lekë

EksTaksë: 18,990Lekë

Fshesë elektrike e rikarikueshme 2 në 1 Bosch Seria 2 BBHF216Praktike 2in1: fshesë dore  dhe fshesë me korrent në një produkt te vetem për fleksibilitet më të madh. Rezultate të shkelqyera t..

FSHESE VERTIKALE 2 NE 1 BOSCH BCS61BAT2 (18V)
-14%

FSHESE VERTIKALE 2 NE 1 BOSCH BCS61BAT2 (18V)

37,990Lekë

43,990Lekë

EksTaksë: 37,990Lekë

FSHESE VERTIKALE 2 NE 1 BOSCH BCS61BAT2 18 V..

FSHESE VERTIKALE 2 NE 1 DCG BS5015 (700W)
-21%

FSHESE VERTIKALE 2 NE 1 DCG BS5015 (700W)

7,490Lekë

9,490Lekë

EksTaksë: 7,490Lekë

FSHESE VERTIKALE 2 NE 1 DCG BS5015 (700W)..

HEKUR BOSCH TDA1023010 (2300W)
-23%

AEG

HEKUR BOSCH TDA1023010 (2300W)

4,990Lekë

6,490Lekë

EksTaksë: 4,990Lekë

Hekur i markes BoschMe sistem vetepastruesFuqia: 2300WKapaciteti i depozites se ujit:  300mlFunksion hekurosje vertikale.Funksion kunder ndryshkjes.Pllake qeramike.Drite LED treguese.Funksio..

HEKUR BOSCH TDA3024010/02 (2400W)
-29%

HEKUR BOSCH TDA3024010/02 (2400W)

5,990Lekë

8,490Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Hekur i markes BoschMe sistem vetepastruesFuqia: 2400WKapaciteti i depozites se ujit:  300mlFunksion hekurosje vertikale.Funksion kunder ndryshkjes.Pllake qeramike.Drite LED t..

HEKUR BOSCH TDA3028210 (2800W)
-30%

HEKUR BOSCH TDA3028210 (2800W)

7,690Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 7,690Lekë

Hekuri që ju lejon të hekurosni me liri dhe siguri maksimale falë pllakës me shumë kahje dhe sistemit SensorSecure.Sistemi SensorSecure: hekuri fiket automatikisht kur lëshoni dorezën dhe ndizet menjë..

HEKUR BRAUN TS505 (2000W)

8,990Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

Hekur Braun modeli TS 505I persosur duke ofruar menyren me te shpejte per te hekurosurTeknologjia e fundit ju siguron rezultate te shkelqyera fale sistemit me avull dhe pllakes teper cilesoreKy hekur ..

HEKUR DORE PHILIPS GC320/55 (1200W)

9,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

HEKUR DORE PHILIPS GC320/55 ..

HEKUR DORE ROWENTA DR8095 (1630W)
-26%

HEKUR DORE ROWENTA DR8095 (1630W)

15,490Lekë

20,900Lekë

EksTaksë: 15,490Lekë

HEKUR DORE ROWENTA DR8095 (1630W)..

HEKUR ELECTROLUX EDBS1670 (2200W)
-26%

HEKUR ELECTROLUX EDBS1670 (2200W)

3,490Lekë

4,690Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

Hekur i markes Electrolux.Spruco me bulëza të shumta: Zbut plotësisht pëlhurën.Vetë-pastrim: Për pastrimin e mbetjeve të smërçitFuqi e klasifikuar 2200 Watt: Furnizimi i lartë me energj..

HEKUR FERRARI G4001400 (2000W)
-29%

HEKUR FERRARI G4001400 (2000W)

2,490Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

HEKUR FERRARI G4001400 (2000W)..

HEKUR FERRARI G40015 (2200W)
-32%

HEKUR FERRARI G40015 (2200W)

2,390Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 2,390Lekë

HEKUR FERRARI G40015 (2200W)..

HEKUR ME KALDAJ  PHILIPS GC9410/60 (2100W)
-11%

HEKUR ME KALDAJ PHILIPS GC9410/60 (2100W)

31,990Lekë

35,990Lekë

EksTaksë: 31,990Lekë

HEKUR ME KALDAJ PHILIPS GC9410/60..

HEKUR ME KALDAJ AEG DBS7146GR (2400W)
-17%

HEKUR ME KALDAJ AEG DBS7146GR (2400W)

23,990Lekë

28,990Lekë

EksTaksë: 23,990Lekë

HEKUR ME KALDAJ AEG DBS7146GR (2400W)..

HEKUR ME KALDAJ DELONGHI VVX1645 (2200W)
-20%

HEKUR ME KALDAJ DELONGHI VVX1645 (2200W)

23,920Lekë

29,900Lekë

EksTaksë: 23,920Lekë

HEKUR ME KALDAJ DELONGHI VVX1645 (2200W)..

HEKUR ME KALDAJE BOSCH TDS6010 (2400W)
-19%

HEKUR ME KALDAJE BOSCH TDS6010 (2400W)

29,990Lekë

36,990Lekë

EksTaksë: 29,990Lekë

Hekur me kaldaje i markes Bosch.Teknologjia EasyComfort: Ju ofron me shume lehtesi gjate procesit te hekurosjes, pasi nuk do t'ju duhet te perzgjidhni paraprakisht temperaturen sa here qe hekuros..

HEKUR ME KALDAJE BOSCH TDS6080
-21%

HEKUR ME KALDAJE BOSCH TDS6080

30,990Lekë

38,990Lekë

EksTaksë: 30,990Lekë

Hekur me kaldaje I markes Bosch Vetëm me një cilësim të temperatures, hekurosni gjithcka.VarioComfort:Programe hekurosjeje të koordinuara në mënyrë perfekte për rezultate të jashtëzakonshme - të ..

HEKUR ME KALDAJE DELONGHI PRO1847X
-22%

HEKUR ME KALDAJE DELONGHI PRO1847X

23,990Lekë

30,900Lekë

EksTaksë: 23,990Lekë

HEKUR ME KALDAJE DELONGHI PRO1847X..

Shfaqur 1 deri 36 nga 76 (3 Faqe)