Përzieres dhe Grirëse

Shfaqur 1 deri 36 nga 85 (3 Faqe)
GRIRES DORE ME ZHYTJE  BOSCH MSM2410PW (400W)
-20%

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MSM2410PW (400W)

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

PERZIERES BOSCH.MSM2410PW..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MSM66110I (600W)

7,290Lekë

EksTaksë: 7,290Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX0102 WHITE (200W)
-28%

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX0102 WHITE (200W)

1,790Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

GRIRES  GIRMI MX0102 ,170W ,WHITE..

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX36 (300W)
-20%

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX36 (300W)

3,190Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

GRIRES  GIRMI MX36 300 W..

GRIRES DORE ME ZHYTJE KENWOOD KW-77 (500W)
-32%

GRIRES DORE ME ZHYTJE KENWOOD KW-77 (500W)

2,590Lekë

3,790Lekë

EksTaksë: 2,590Lekë

GRIRES DORE ME ZHYTJE KENWOOD KW-77 (500W)..

GRIRES DORE ME ZHYTJE MOULINEX DDH141 (450W )
-36%

GRIRES DORE ME ZHYTJE MOULINEX DDH141 (450W )

3,490Lekë

5,490Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

GRIRES  MOULINEX DDH141 (450W )..

GRIRES DORE ME ZHYTJE SENCOR SHB 4110WH (400W)
-29%

GRIRES DORE ME ZHYTJE SENCOR SHB 4110WH (400W)

2,490Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MSM2410DW (400W)
-20%

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MSM2410DW (400W)

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE KENWOOD (500W)

2,899Lekë

EksTaksë: 2,899Lekë

GRIRESE ME ZHYTJE KENWOOD..

GRIRES DORE ME ZHYTJE  BOSCH
-22%

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH

3,499Lekë

4,499Lekë

EksTaksë: 3,499Lekë

GRIRESE ME ZHYTJE BOSCH..

GRIRES DORE ME ZHYTJE  DSP KM1001 (170W)
-35%

GRIRES DORE ME ZHYTJE DSP KM1001 (170W)

1,299Lekë

1,999Lekë

EksTaksë: 1,299Lekë

Grirese modeli DSP KM1001.Grirese dore cilesore dhe ideale per bluarjen dhe copetimin e perimeve,frutave apo ushqimeve te ndryshme.Fuqia : 170 WatFale fuqise 170W behet e mundur copetimi i shpejte dhe..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH HB5218 (500W)
-13%

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH HB5218 (500W)

2,599Lekë

2,999Lekë

EksTaksë: 2,599Lekë

Modeli Bosch HB5218.Grirese dore ergonomike ne disajn dhe praktike ne perdorim.Ideale per te pergatitur supe,salca te ndryshme,ushqim per femije etj.Fuqia : 500 WTensioni : 220-240 VFrekuenca : 50-60 ..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MSM14000 (400W)

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

Grires dore me zhytje i markes BoschGriresi ideal per salcat dhe supen tuaj te ngrohteDizajn ergonomik per me shume rehati ne perdorim 4 thika çeliku te cilat japin rezultate te shkelqyeraNje buton pe..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MSM2410K (400W)
-20%

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MSM2410K (400W)

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

Materiali/Ngjyra      INOKS / ROZEMarka BOSCHFuqia   400WGarancia     24 MUAJKapaciteti     0.7 L..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BRAUN MQ100 IMERSION (450W)

3,490Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE DCG HM1102 IMERSION I kuq (...

3,590Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

PERZIERES.DCG HM1102 ,IMERSION,I kuq..

GRIRES DORE ME ZHYTJE DCG HM9811 mixer xhytes (20...
-61%

GRIRES DORE ME ZHYTJE DCG HM9811 mixer xhytes (20...

890Lekë

2,290Lekë

EksTaksë: 890Lekë

GRIRES  DCG HM9811 mixer xhytes..

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX01 I BARDHE IMERSIO...
-28%

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX01 I BARDHE IMERSIO...

1,790Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX0102 170W RED (200W...
-60%

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX0102 170W RED (200W...

999Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 999Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX0103 GREEN (200W)
-28%

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX0103 GREEN (200W)

1,790Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

GRIRES GIRMI MX0103 ..

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX0105I VERDHE (200W)
-28%

GRIRES DORE ME ZHYTJE GIRMI MX0105I VERDHE (200W)

1,790Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

GRIRES  GIRMI MX0105 ,170W ,I VERDHE..

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB1000 (1000W)
-47%

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB1000 (1000W)

2,390Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 2,390Lekë

Grires dore me zhytje 1000 WattKontroll i shpejtësisë së ndryshueshmeTrup prej çeliku inoxTeh çeliku inoxShufra e përzierjes e ndashme prej çeliku inox..

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB801 (800W)
-25%

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB801 (800W)

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

GRIRES DORE ME ZHYTJE OQEAN OCHB801..

GRIRES DORE ME ZHYTJE PHILIPS HR160000 (550W) ime...

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE SENCOR SHB 4355 (400W)

3,790Lekë

EksTaksë: 3,790Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE SYNTROX 1702 (400W)
-28%

GRIRES DORE ME ZHYTJE SYNTROX 1702 (400W)

1,799Lekë

2,499Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Model Syntrox 061702Grirese me imersion per te bluar perime,fruta ,ereza dhe ushqime te ndryshme.Pergatisni salca te shijshme,ushqim per femije ose pure te ndryshme duke i dhene me shume shije gatimev..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MS62M6110 (1000W)
-27%

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MS62M6110 (1000W)

7,990Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

PERZIERES DORE ME ZHYTJE BOSCH MS62M6110 1000 W..

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MSM2410YW (400W)
-20%

GRIRES DORE ME ZHYTJE BOSCH MSM2410YW (400W)

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

..

GRIRES DORE ME ZHYTJE SENCOR SHB 4358WH-EUE3
-27%
E Re

GRIRES DORE ME ZHYTJE SENCOR SHB 4358WH-EUE3

3,290Lekë

4,490Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

GRIRES DORE ME ZHYTJE SENCOR SHB 4358WH-EUE3..

GRIRESE BOSCH MMR08A1 (400W) TRITATUTTO
-26%

GRIRESE BOSCH MMR08A1 (400W) TRITATUTTO

3,690Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

..

GRIRESE BOSCH MMR08R2 (400W)
-26%

GRIRESE BOSCH MMR08R2 (400W)

3,690Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,690Lekë

..

GRIRESE BOSCH MMR15A1 (400W)
-29%

GRIRESE BOSCH MMR15A1 (400W)

5,990Lekë

8,490Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

..

GRIRESE DCG MZ1225 (200W)
-43%

GRIRESE DCG MZ1225 (200W)

1,990Lekë

3,490Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

GRIRESE DCG MZ1225 200W..

GRIRESE DCG MZ1811 (80W)
-25%

GRIRESE DCG MZ1811 (80W)

3,990Lekë

5,290Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

GRIRESE DCG MZ1811..

GRIRESE DCG MZ4115 800W TRITATUTTO (800W)
-17%

GRIRESE DCG MZ4115 800W TRITATUTTO (800W)

3,490Lekë

4,190Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

BLENDER DCG MZ4115 800W TRITATUTTO..

GRIRESE DJATHI TERMOZETA 73966R GRATTUGINA ROSSA
-53%

GRIRESE DJATHI TERMOZETA 73966R GRATTUGINA ROSSA

1,490Lekë

3,190Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

GRIRESE TERMOZETA 73966R GRATTUGINA ROSSA(DJATHI)..

Shfaqur 1 deri 36 nga 85 (3 Faqe)