Kujdesi Personal

Shfaqur 1 deri 36 nga 74 (3 Faqe)
APARAT TENSIONi FERRARI G3001400
-34%

APARAT TENSIONi FERRARI G3001400

3,490Lekë

5,290Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

..

DEPILATOR BRAUN 3170
-25%

DEPILATOR BRAUN 3170

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

..

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE
-35%

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE

2,990Lekë

4,590Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

DEPILATOR BRAUN SE 1170 NE..

DEPILATOR BRAUN SE 1370 SILK-EPIL
-40%

DEPILATOR BRAUN SE 1370 SILK-EPIL

2,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

Depilator Braun Silk Epil 1370Kujdesuni per lekuren tuaj duke perdorur depilatorin Braun Silk Epil 1370I dizenjuar per t'u pershtatur me cdo pjese te trupit.Me 20 piskatore per heqjen e shpejte dhe ef..

DEPILATOR DCG LS2655 LADY SHAVER
-48%

DCG

DEPILATOR DCG LS2655 LADY SHAVER

1,290Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,290Lekë

DEPILATOR DCG LS2655 LADY SHAVER..

DEPILATOR PANASONIC ES-ED96-S503
-14%

DEPILATOR PANASONIC ES-ED96-S503

11,900Lekë

13,900Lekë

EksTaksë: 11,900Lekë

DEPILATOR PANASONIC ES-ED96-S503..

DEPILATOR PHILIPS BRE224/00

3,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

- 2 shpejtesi per kapjen e qimeve me te imta- Heqje nga rrenja e qimeve- E lehte per tu mbajtur- 2 vjet garanci..

DEPILATOR PHILIPS BRE255/00
-19%

DEPILATOR PHILIPS BRE255/00

4,290Lekë

5,290Lekë

EksTaksë: 4,290Lekë

DEPILATOR PHILIPS BRE255/00..

DEPILATOR ROWENTA EP1120F0
-18%

DEPILATOR ROWENTA EP1120F0

3,290Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

DEPILATOR ROWENTA EP1120F0..

HIDROPULSATOR ORAL DCG IP5305
-30%

HIDROPULSATOR ORAL DCG IP5305

3,490Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,490Lekë

HIDROPULSATOR ORAL DCG IP5305 ..

MAKINE QETHJE DCG HSM2595
-42%

MAKINE QETHJE DCG HSM2595

1,490Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

MAKINE QETHJE DCG HSM2595..

MAKINE QETHJE FERRARI G30038 ,G3003800
-33%

MAKINE QETHJE FERRARI G30038 ,G3003800

1,990Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

MAKINE QETHJE FERRARI G30038 ,G3003800..

MAKINE QETHJE GEEMY GM-6005

1,799Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

MAKINE QETHJE GEEMY GM-6005..

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3505/15
-20%

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3505/15

2,390Lekë

2,990Lekë

EksTaksë: 2,390Lekë

Prerja më e shpejtë pa bllokimTehe çeliku inox 13 cilësime të gjatësisë Përdorimi me kordonPrerje e lehtë, e njetrajtshmeBëni një prerje flokësh të shpejtë dhe të lehtë. Teknologjia Dua..

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3535/15
-23%

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3535/15

4,290Lekë

5,590Lekë

EksTaksë: 4,290Lekë

MAKINE QETHJE PHILIPS HC3535/15..

MAKINE QETHJE SENCOR SHP 211SL
-44%

MAKINE QETHJE SENCOR SHP 211SL

1,390Lekë

2,490Lekë

EksTaksë: 1,390Lekë

MAKINE QETHJE SENCOR SHP 211SL..

MAKINE QETHJE SENCOR SHP320SL
-35%

MAKINE QETHJE SENCOR SHP320SL

1,490Lekë

2,290Lekë

EksTaksë: 1,490Lekë

..

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG105/10
-17%

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG105/10

2,990Lekë

3,590Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG105/10..

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG2036/32

7,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG2036/32..

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG5020/15
-18%

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG5020/15

6,790Lekë

8,290Lekë

EksTaksë: 6,790Lekë

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG5020/15..

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG7025/15
-16%

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG7025/15

9,690Lekë

11,590Lekë

EksTaksë: 9,690Lekë

MAKINE RROJE PER TRUPIN PHILIPS BG7025/15..

MAKINE RROJE PHILIPS S1133/41
-12%

MAKINE RROJE PHILIPS S1133/41

5,290Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 5,290Lekë

MAKINE RROJE PHILIPS S1133/41..

MAKINE RROJE PHILIPS S3233/52

9,490Lekë

EksTaksë: 9,490Lekë

MAKINE RROJE PHILIPS S3233/52..

MAKINE RROJE SENCOR SMS 2002RD
-60%

MAKINE RROJE SENCOR SMS 2002RD

799Lekë

1,990Lekë

EksTaksë: 799Lekë

..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT3022
-20%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT3022

3,990Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE BRAUN BT3022Makine shkurtimi dhe stilimi per mjekren tuaj. Arrini çdo stil të mjekrës qe deshironi.  Krehër i pershtatshem per nivele shkurtimi nga 1-10 mm. Tehe të mpr..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT3226/14
-20%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT3226/14

5,290Lekë

6,590Lekë

EksTaksë: 5,290Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT3226/14..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5205/16
-20%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5205/16

7,990Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 7,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5205/16..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5502/15
-22%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5502/15

5,990Lekë

7,690Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT5502/15..

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT7501/85
-15%

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT7501/85

8,490Lekë

9,990Lekë

EksTaksë: 8,490Lekë

MAKINE SHKURTIMI MJEKRE PHILIPS BT7501/85..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3020 (6...
-50%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3020 (6...

2,990Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3060 (8...
-23%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3060 (8...

6,190Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 6,190Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE BRAUN MGK3060 (8 ne 1)..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG3730/1...
-13%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG3730/1...

3,990Lekë

4,590Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG3730/15 (8 ne1)..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG7720/1...
-25%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG7720/1...

8,290Lekë

10,990Lekë

EksTaksë: 8,290Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE PHILIPS MG7720/15 (14 ne 1)..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE REMINGTON HC5018...
-22%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE REMINGTON HC5018...

2,490Lekë

3,190Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE REMINGTON HC5018 Shkurtim perfekt dhe preciz me makinen e shkurtimit multifunksionale  premium të Remington. Pajisja mund të mbahet në mënyrë të përsosur në..

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE SENCOR SHP6201RD...
-25%

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE SENCOR SHP6201RD...

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

MAKINE SHKURTIMI MULTIFUNKSIONALE SENCOR SHP6201RD (6ne1)6 opsione dhe aksesore te ndryshem per te plotesuar cdo kerkese tuajen per kujdes maksimal.E pershtatshme per qethje dhe per stilim te mjekr..

MASHE FLOKESH PER KACURRELA DSP 20026
-18%

MASHE FLOKESH PER KACURRELA DSP 20026

1,890Lekë

2,299Lekë

EksTaksë: 1,890Lekë

Mashe flokesh per kacurrela me pllake cilindrike qeramik krijon kacurrela te buta dhe te qendryeshme.Kjo mashke mund te perdoret si ne floke me gjatesi te mesme dhe te gjate.Doreza e mashes me dizajni..

Shfaqur 1 deri 36 nga 74 (3 Faqe)