Elektroshtëpiake të vogla

Shfaqur 1 deri 36 nga 441 (13 Faqe)
3 NE 1 TOSTIER/WAFFLE/GRILL SENCOR SSM 9400SS
-34%

3 NE 1 TOSTIER/WAFFLE/GRILL SENCOR SSM 9400SS

3,290Lekë

4,990Lekë

EksTaksë: 3,290Lekë

3 ne 1 Mengjesi juaj ideal gati ne pak minuta3 funksione ne 1 pajisjeFunksion : Tostier Funksion : GrillFunksion : Berese WafflePergatisni Waffle, Sandwich dhe TostMateiral an..

3 ne 1 TOSTIERE / WAFFLE / BISKOTA DCG STWA3660 (1...
-27%

3 ne 1 TOSTIERE / WAFFLE / BISKOTA DCG STWA3660 (1...

3,990Lekë

5,490Lekë

EksTaksë: 3,990Lekë

3 ne 1 Mengjesi juaj ideal gati ne pak minuta3 funksione ne 1 pajisjeFunksion : Tostier & GrilFunksion : Berese WaffleFunksion : Berese BiskotashPergatisni Waffle, Sandwich dhe TostMateiral j..

AEROSOL DCG MPA210
-23%

DCG

AEROSOL DCG MPA210

5,390Lekë

6,990Lekë

EksTaksë: 5,390Lekë

Për trajtimin e sëmundjeve të dimrit, veçanërisht ato që lidhen me traktin respirator, nuk ka asgjë më të përshtatshme se aerosoliNebulizator aerosol i markes DCGPaketimi permban : Aerosol, Ampulë, ma..

AEROSOL IMETEC 5417 AR 400
-25%

AEROSOL IMETEC 5417 AR 400

5,990Lekë

7,990Lekë

EksTaksë: 5,990Lekë

Aerosol i markes ImetecTeknologji e dyfishtë e ampulës për terapi të sëmundjeve të traktit respirator, të sipërm dhe të poshtëm.Ampula transparente: specifike për trajtimin e traktit të sipërm respira..

AEROSOL LAICA NE3001W
-29%

AEROSOL LAICA NE3001W

5,290Lekë

7,490Lekë

EksTaksë: 5,290Lekë

AEROSOL LAICA NE3001W..

APARAT TENSIONI BRAUN BPW4500
-14%

APARAT TENSIONI BRAUN BPW4500

8,990Lekë

10,490Lekë

EksTaksë: 8,990Lekë

APARAT TENSIONI BRAUN BPW4500..

APARAT TENSIONi FERRARI G3001400

4,490Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

..

BARBECUE DCG BQS2498
-18%

BARBECUE DCG BQS2498

6,990Lekë

8,490Lekë

EksTaksë: 6,990Lekë

BARBECUE DCG BQS2498..

BATANIE NGROHESE SENCOR SUB 181BE

3,590Lekë

EksTaksë: 3,590Lekë

..

BATANIE NGROHESE SENCOR SUB 281BE
-25%

BATANIE NGROHESE SENCOR SUB 281BE

4,490Lekë

5,990Lekë

EksTaksë: 4,490Lekë

Sencor SUB 281BE është një batanije elektrike për ngrohje që mund të përdoret në një krevat dopio. Kjo batanije praktike ofron dy nivele të temperaturës që ndizen nga dy telekomanda të pavarura. Batan..

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE 120X150CM
-18%

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE 120X150CM

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Batanije me ngrohje elektrike eshte zgjedhja ideale qe do tju siguroje ngrohtesi dhe rehatine e nevojshme.Kjo batanije eshte shume praktike ne perdorim dhe mund te perdoret ne te gjithe llojet e dyshe..

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE 120x150CM
-18%

BATANIJE ELEKTRIKE ME NGROHJE 120x150CM

1,799Lekë

2,199Lekë

EksTaksë: 1,799Lekë

Batanije me ngrohje elektrike eshte zgjedhja ideale qe do tju siguroje ngrohtesi dhe rehatine e nevojshme.Kjo batanije eshte shume praktike ne perdorim dhe mund te perdoret ne te gjithe llojet e dyshe..

BAULE FTOHESE  8961 24 L PORTOKALLI
-23%

BAULE FTOHESE 8961 24 L PORTOKALLI

1,990Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

BAULE FTOHESE  8961 24 L PORTOKALLI..

BAULE FTOHESE ELEKTRIKE 12V  8024 24 L

5,900Lekë

EksTaksë: 5,900Lekë

Baule elektrike me një kapacitet 24 litra do të sigurojë qe ushqimi dhe pijet tuaja të jenë gjithmonë të ftohta per sezonin veror.Pavarësisht nëse jeni në një makinë të mbinxehur, në diellin përvëlues..

BAULE FTOHESE  8233 10 L PORTOKALLI
-11%

BAULE FTOHESE  8233 10 L PORTOKALLI

1,590Lekë

1,790Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

BAULE FTOHESE  8233 10 L PORTOKALLI..

BAULE FTOHESE  8246 24 L  I KALTER
-18%

BAULE FTOHESE  8246 24 L I KALTER

1,790Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

BAULE FTOHESE  8246 24 L  I KALTER..

BAULE FTOHESE  8468 24 L BLU
-18%

BAULE FTOHESE  8468 24 L BLU

1,790Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

BAULE FTOHESE  8468 24 L BLU..

BAULE FTOHESE  8530 24 L GRI
-18%

BAULE FTOHESE  8530 24 L GRI

1,790Lekë

2,190Lekë

EksTaksë: 1,790Lekë

BAULE FTOHESE  8530 24 L GRI..

BAULE FTOHESE  8574  24 L I KUQ
-23%

BAULE FTOHESE  8574 24 L I KUQ

1,990Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

BAULE FTOHESE  8574  24 L I KUQ..

BAULE FTOHESE  8805 24 L DIZENJO ME LULE
-19%

BAULE FTOHESE  8805 24 L DIZENJO ME LULE

2,190Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

BAULE FTOHESE  8805 24 L DIZENJO ME LULE..

BAULE FTOHESE  8913 24 L DIZENJO ME VIJA
-19%

BAULE FTOHESE  8913 24 L DIZENJO ME VIJA

2,190Lekë

2,690Lekë

EksTaksë: 2,190Lekë

BAULE FTOHESE  8913 24 L DIZENJO ME VIJA..

BAULE FTOHESE  8955 24 L
-39%

BAULE FTOHESE  8955 24 L

1,590Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,590Lekë

BAULE FTOHESE  8955 24 L..

BAULE FTOHESE  8962 24 L JESHIL
-23%

BAULE FTOHESE  8962 24 L JESHIL

1,990Lekë

2,590Lekë

EksTaksë: 1,990Lekë

BAULE FTOHESE  8962 24 L JESHIL..

BAULE FTOHESE  9006/M 6 L MULTICOLOR
-24%

BAULE FTOHESE  9006/M 6 L MULTICOLOR

899Lekë

1,190Lekë

EksTaksë: 899Lekë

BAULE FTOHESE  9006/M 6 L MULTICOLOR..

BAULE FTOHESE  9032 36 L BLU
-22%

BAULE FTOHESE  9032 36 L BLU

2,790Lekë

3,590Lekë

EksTaksë: 2,790Lekë

BAULE FTOHESE  9032 36 L BLU..

BERESE BUKE DCG XBM638 1KG (550W)
-41%

BERESE BUKE DCG XBM638 1KG (550W)

9,490Lekë

15,990Lekë

EksTaksë: 9,490Lekë

..

BERESE BUKE FERRARI G10078 1KG (550W)
-44%

BERESE BUKE FERRARI G10078 1KG (550W)

9,990Lekë

17,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

G3Ferrari, eshte një kompani italiane që ka investuar për më shumë se 46 vjet në cilësi, dizajn dhe profesionalizëm, duke marketuar produkte që me kalimin e kohës janë bërë pjesë e pandashme për te gj..

BERESE BUKE MOULINEX OW2101 1KG (650W)

17,900Lekë

EksTaksë: 17,900Lekë

BERESE BUKE MOULINEX OW2101 ,650W..

BERESE BUKE SENCOR SBR 1040WH 1KG (550W)
-23%

BERESE BUKE SENCOR SBR 1040WH 1KG (550W)

9,990Lekë

12,990Lekë

EksTaksë: 9,990Lekë

BERESE BUKE SENCOR SBR 1040WH..

BERESE BUKE TEFAL PF220838 1KG (650W)
-15%

BERESE BUKE TEFAL PF220838 1KG (650W)

16,990Lekë

19,990Lekë

EksTaksë: 16,990Lekë

BERESE BUKE TEFAL PF220838..

BERESE BUKE TEFAL PF240E38 1KG (650W)
-16%

BERESE BUKE TEFAL PF240E38 1KG (650W)

17,990Lekë

21,490Lekë

EksTaksë: 17,990Lekë

BERESE BUKE TEFAL PF240E38..

BERESE BUKE TEFAL PF610138 1.5KG (600W)
-9%

BERESE BUKE TEFAL PF610138 1.5KG (600W)

24,490Lekë

26,990Lekë

EksTaksë: 24,490Lekë

BERESE BUKE TEFAL PF610138..

BERESE FRAPAJE HSM-705s
-25%

BERESE FRAPAJE HSM-705s

2,990Lekë

3,990Lekë

EksTaksë: 2,990Lekë

..

BERESE KAPUCINO 500 ml LN000677

899Lekë

EksTaksë: 899Lekë

BERESE KAPUCINO 500 ml   LN000677..

BERESE KOKOSHKA DCG PM2018
-24%

BERESE KOKOSHKA DCG PM2018

2,490Lekë

3,290Lekë

EksTaksë: 2,490Lekë

BERESE KOKOSHKA DCG PM2018..

BERESE KREPA DCG CM5750

3,190Lekë

EksTaksë: 3,190Lekë

..

Shfaqur 1 deri 36 nga 441 (13 Faqe)